UNO vs R2P Sport (56:69)„Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2021 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2021 rugsėjo 22 d., Trečiadienis, 20:15 val. @ Kauno švara, Statybininkų g. 3, Kaunas, LT-50124

Antroje rungtynių pusėje „R2P Sport“ perėmė rungtynių kontrolę ir palaužė „UNO“ (69:56)

2021 rugsėjo 22 d., Trečiadienis, 22:24 val., peržiūros: 380

Trečiadienį, Rugsėjo 22 dieną, Kauno švaros sporto salėje įvyko „Laikinosios sostinės“ Mažosios taurės 2021, Reguliariosios B pogrupio rungtynes tarp šeimininkų – UNO" ir svečių – R2P Sport".

Rungtynes energingiau pradėjo šeimininkai, o A.Olberkis pelnė net 13 taškų jau per pirmąjį ketvirtį. Po pirmųjų penkių minučių UNO" pirmavo 7 taškais, kėlinio pabaigoje svečiams pavyko skirtumą šiek tiek sušvelninti – 19:16.

Antrojo ketvirčio pradžioje R2P Sport" skirtumą sumažino iki minimalaus, tačiau šeimininkai nepasimetė ir vėl susigrąžino 7 taškų pranašumą. Po antrojo kėlinio komandas skyrė 6 taškai – 35:29.

Antrosios rungtynių pusės pradžioje UNO" ekipa padidino savo persvarą iki 11 taškų, tačiau 8 taškus be atsako įmetę R2P Sport" prisivijo varžovus. Svečiai iš lėto mažino skirtumą, o paskutines dvi trečiojo ketvirčio atakas sėkmingai surengė "R2P Sport" krepšininkai persvėrė rezultatą ir išsiveržė į priekį 4 taškais – 52:56.

Ketvirtąjame kėlinyje šeimininkai įstrigo į duobę puolime, per kurį sugebėjo įmesti vos 4 taškus, o tuo pasinaudoję R2P Sport" užbaigė rungtynes turėdami net 13 taškų pranašumą – 56:69 (19:16, 16:13, 17:27, 4:13).

7 išpr. praž.

Visas rungtynes pirmavę „R2P Sport“ nugalėjo „Klausučių alaus daryklą“ (2021 spalio 22 d., penktadienis, 20:52 val.)„R2P Sport“ sutriuškino „Rimo & Patikima linija“ (116:51) (2021 spalio 05 d., antradienis, 22:32 val.)Atkakliai kovoję „R2P Sport“ nusileido „GZP“ krepšininkams (66:83) (2021 rugsėjo 27 d., pirmadienis, 23:02 val.)Dėl traumos rungtynių pradžioje kapitoną praradusi bei E. Aukštikalnio nesulaikiusi „R2P Sport“ Mažosios taurės finale nepasipriešino „Lemora & Minaltra“ ekipai (2021 spalio 27 d., trečiadienis, 21:53 val.)„GZP“ tęsia pergalių seriją įveikdami „UNO“ (67:100) (2021 spalio 06 d., trečiadienis, 22:18 val.)„Adma“ turėjo pripažinti „R2P Sport“ ekipos pranašumą (2021 spalio 26 d., antradienis, 20:58 val.)„Sporto garantas“ įtikinamai nugalėjo „R2P Sport“ (2021 spalio 13 d., trečiadienis, 21:11 val.)„ICE“ be vargo įveikė „UNO“ ir žengė į „Laikinosios sostinės“ ketvirtfinalį (63:110) (2021 spalio 13 d., trečiadienis, 22:30 val.)