GZP vs KSM '93 ‒ Bulvaras (93:95)„Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2021 » Atkrintamosios rungtynės, Mažasis finalas
2021 spalio 24 d., Sekmadienis, 18:30 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„KSM '93 ‒ Bulvaras“ atlošė dviženklį deficitą ir po pratęsimo palaužė „GZP“ ekipą bei iškovojo trečią vietą

2021 spalio 24 d., Sekmadienis, 20:36 val., peržiūros: 446

Sekmadienį, spalio 24 dieną, Kauno TPMC sporto salėje įvyko „Laikinosios sostinės“ Mažosios taurės 2021 rungtynės dėl trečiosios vietos, kuriose susitikoGZP ir KSM '93 ‒ Bulvaras".

Rungtynių pradžia klostėsi taškas į tašką, pirmavo tai viena, tai kita komanda, o kėlinuką pabaigė M.Stankevičius, pataikydamas tolimą metimą paskutinę pirmo kėlinio sekundę, po kurio „GZP“ išsiveržė į priekį 23:20.

Antrasis kėlinys ir toliau vyko permainingai ir iki kėlinio vidurio rezultatas rungtynėse laikėsi apylygus. Bet tada „GZP“ pataikė du tritaškius, penkis taškus pridėjo J.Pileckas, kas leido ekipai įgyti dviženklį pranašumą. Po dviejų kėlinių – 46:35.

Trečiajame kėlinyje iniciatyvą perėmė „KSM '93 ‒ Bulvaras", kurie labai greitai prisivijo varžovus ir po L. Lukošenkino tolimo šūvio rezultatas tapo lygus 55:55. Vėliau žaidimas buvo taškas į tašką, o po trijų kėlinių minimaliu pranašumu priekyje buvo „GZP“ – 66:65.

Lemiamame kėlinuke komandų puolimas kiek sustojo, tačiau rezultatas visąlaik laikėsi apylygus. Likus žaisti 3 minutes iki kėlinio pabaigos, vis dar buvo lygu – 76:76. Viskas sprendėsi paskutinėmis rungtynių kėlinio sekundėmis – L.Lukošenkinas trimis baudos metimais lygino rungtynių rezultatą 82:82. Paskutinė „GZP“ ataka buvo nesėkminga ir komandos stojo žaisti pratęsimo.

Pratęsimo metu po J. Pilecko tritaškio nuo lentos vėl lygu – 88:88. Likus 19 sekundžių L.Varnas prasiveržimu persvėrė rezultatą „KSM '93 ‒ Bulvaras" ekipai vienu tašku. Lemiamoje „GZP“ atakoje J.Pileckas suklydo, M.Staniukaitis sumetė abu baudų metimus ir „KSM '93 ‒ Bulvaras" turėjo trijų taškų persvarą. Paskutinėje atakoje prieš J. Pilecką buvo prasižengta jam metant iš trijų taškų zonos, tačiau žaidėjui sudrebėjo ranka ir jis nesumetė visų baudų metimų. Galutinis susitikimo rezultatas 93:95 (23:20, 23:15, 20:30, 16:17, 11:13).

Algirdas Batutis

„KSM'93 ‒ Bulvaras“ įveikė „Admos“ ekipą ir žengia į pusfinalį (2021 spalio 12 d., antradienis, 21:54 val.)„KSM '93 ‒ Bulvaras“ užtikrintai įveikė „Kauno Rami“ (73:94) (2021 rugsėjo 27 d., pirmadienis, 22:46 val.)„Sporto garantas“ užtikrintai įveikė „KSM'93 ‒ Bulvaras“ekipą ir žengia į finalą (2021 spalio 18 d., pirmadienis, 20:32 val.)Antroje rungtynių pusėje „Kauno TPMC“ įveikė „GZP“ ekipą (2021 spalio 18 d., pirmadienis, 22:08 val.)Rungtynėse dėl antros vietos grupėje ‒ drama iki paskutinių sekundžių ir „KSM '93 ‒ Bulvaras“ pergalė prieš „Autobroliai ‒ Arko“ (2021 spalio 04 d., pirmadienis, 20:28 val.)Atkakliai kovoję „R2P Sport“ nusileido „GZP“ krepšininkams (66:83) (2021 rugsėjo 27 d., pirmadienis, 23:02 val.)„Kauno TPMC“ užbaigė grupės etapą nepralaimėję (2021 spalio 03 d., sekmadienis, 20:22 val.)„GZP“ nesunkiai įveikė „Omegą“ ir žengė į pusfinalį (2021 spalio 12 d., antradienis, 23:02 val.)„GZP“ nesunkiai įveikė „Rimo & Patikima linija“ (2021 rugsėjo 20 d., pirmadienis, 21:57 val.)„GZP“ tęsia pergalių seriją įveikdami „UNO“ (67:100) (2021 spalio 06 d., trečiadienis, 22:18 val.)