Sporto garantas vs Ariogala (116:86)„Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2021 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2021 rugsėjo 24 d., Penktadienis, 19:00 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

Rezultatyviose rungtynėse ‒ lengva „Sporto garantas“ krepšininkų pergalė prieš „Ariogala“ ekipą

2021 rugsėjo 24 d., Penktadienis, 20:21 val., peržiūros: 315

Rugsėjo 24 dieną Kauno TPMC sporto salėje įvyko „Laikinosios sostinės“ Mažosios taurės 2021 rungtynės, kuriose susitiko „Sporto garantas“ ir „Ariogala“.

„Sporto garantas“ ekipai rungtynių pradžioje pirmuosius dešimt taškų sumetė A.Pelšs, kuris pirmajame kėlinyje varžovams dar išrašė ir du blokus, o šeimininkai pirmą kėlinį laimėjo 22:15.

Antrąjį kėlinį „Ariogala“ pradėjo keturiais taškais iš eilės ir sumažino deficitą iki trijų taškų. Tačiau iškart į tai V.Jasikevičius atsakė dviem tiksliais tritaškiais, kurie inicijavo „Sporto garantas“ komandos spurtą ir įpusėjus susitikimui šeimininkai jau užtikrintai pirmavo – 61:32.

Trečiojo kėlinio pabaigoje „Sporto garantas“ tolimų metimų dėka dar labiau nutolo ir pasibaigus kėliniui pirmavo 92:51.

Ketvirtame kėlinyje užsikūrė „Ariogala“ ekipos puolimas, per šį kėlinuką svečiai sumetė net 35 taškus, kas leido jiems šiek tiek priartėti. Galutinis susitikimo rezultatas 116:86 (22:15, 39:17, 31:19, 24:35).

13 atk. kam.

Visas rungtynes pirmavusi „Omega“ nugalėjo „Ariogalą“ (2021 spalio 07 d., ketvirtadienis, 22:00 val.)„Sporto garantas“ įtikinamai nugalėjo „R2P Sport“ (2021 spalio 13 d., trečiadienis, 21:11 val.)„Sporto garantas“ nepaliko vilčių BC „Rhino“ (2021 rugsėjo 21 d., antradienis, 21:47 val.)Po ilgosios pertraukos „Adma“ įrodė pranašumą prieš „Ariogalą“ (2021 spalio 19 d., antradienis, 20:54 val.)„Sporto garantas“ užtikrintai įveikė „KSM'93 ‒ Bulvaras“ekipą ir žengia į finalą (2021 spalio 18 d., pirmadienis, 20:32 val.)„Sporto garantas“ įsirašė dar vieną pergalę (2021 rugsėjo 28 d., antradienis, 22:03 val.)„Omega“ turėjo pripažinti „Sporto garanto“ pranašumą (2021 spalio 04 d., pirmadienis, 20:16 val.)Paskutinio ketvirčio pradžioje tritaškiais prapliupusi „Ariogala“ šventė pergalę (2021 rugsėjo 29 d., trečiadienis, 23:09 val.)„Laikinosios sostinės“ Didžiosios taurės 2021 nugalėtojais tapo „Kauno TPMC“!!! (2021 spalio 24 d., sekmadienis, 22:01 val.)„Ariogala“ gana užtikrintai įveikė „ICE“ ekipą (2021 spalio 05 d., antradienis, 22:55 val.)