Kauno TPMC vs GZP (86:73)„Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2021 » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2021 spalio 18 d., Pirmadienis, 20:40 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

Antroje rungtynių pusėje „Kauno TPMC“ įveikė „GZP“ ekipą

2021 spalio 18 d., Pirmadienis, 22:08 val., peržiūros: 390

Pirmadienį Kaunp TPMC sporto salėje įvyko "Laikinosios sostinės" Mažosios taurės 2021 pusfinalio rungtynės, kuriose susitiko "Kauno TPMC" ir "GZP".

Rungtynės prasidėjo taškas į tašką ir ne vienai ekipai nepavyko įrodyti savo pranašumo. Po minutės pertraukėlės toliau tarp ekipų vyko taškas į tašką kova ( 20:19). Antrame kėlinyje "Kauno TPMC" niekaip nesugebėjo pabėgti nuo varžovų, o "GZP" toliau lipo varžovams ant kulnų - 41:36.

Po ilgosios pertraukos "GZP" toliau šaudė pro šalį, o šeimininkai pasiekė dviženklį pranašumą. Per likusį laiką "Kauno TPMC" nestabdė apsukų ir pasiekė rekordinį pranašumą ( 64:51). Lemiamame kėlinyje "GZP" nepasidavė ir sukaupę paskutinias jėgas – mažino skirtumą. VIs dėlto, "Kauno TPMC" atlaikė varžovų spaudimą bei iškovojo kelialapį į finalą, rezultatu – 86:73 (20:19, 21:17, 23:15, 22:22)

Justinas Pileckas

Pirmajame kėlinuke persvarą susikrovusi „Kauno TPMC“ nugalėjo „Kauno Rami“ ekipą (2021 rugsėjo 22 d., trečiadienis, 21:43 val.)Pusę rungtynių kovoję „Autobroliai ‒ Arko“ antroje rungtynių pusėje kapituliavo prieš „Kauno ‒ TPMC“ (2021 rugsėjo 23 d., ketvirtadienis, 21:56 val.)„Kauno TPMC“ užbaigė grupės etapą nepralaimėję (2021 spalio 03 d., sekmadienis, 20:22 val.)„GZP“ nesunkiai įveikė „Omegą“ ir žengė į pusfinalį (2021 spalio 12 d., antradienis, 23:02 val.)„GZP“ nesunkiai įveikė „Rimo & Patikima linija“ (2021 rugsėjo 20 d., pirmadienis, 21:57 val.)„Lemora & Minaltra“ patampė nervus „Kauno TPMC“ ekipai, bet pergalę iškovojo pastarieji (2021 spalio 13 d., trečiadienis, 21:58 val.)„KSM '93 ‒ Bulvaras“ atlošė dviženklį deficitą ir po pratęsimo palaužė „GZP“ ekipą bei iškovojo trečią vietą (2021 spalio 24 d., sekmadienis, 20:36 val.)„Laikinosios sostinės“ Didžiosios taurės 2021 nugalėtojais tapo „Kauno TPMC“!!! (2021 spalio 24 d., sekmadienis, 22:01 val.)„GZP“ tęsia pergalių seriją įveikdami „UNO“ (67:100) (2021 spalio 06 d., trečiadienis, 22:18 val.)