Kauno TPMC vs Sporto garantas (85:75)„Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2021 » Atkrintamosios rungtynės, Didysis finalas
2021 spalio 24 d., Sekmadienis, 20:00 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Laikinosios sostinės“ Didžiosios taurės 2021 nugalėtojais tapo „Kauno TPMC“!!!

2021 spalio 24 d., Sekmadienis, 22:01 val., peržiūros: 642

Sekmadienį, spalio 24 dieną, Kauno TPMC sporto salėje įvyko „Laikinosios sostinės“ Didžiosios taurės 2021 finalinės rungtynės, kuriose susitikoKauno TPMC ir Sporto garantas".

Rungtynes Kauno TPMC“ pradėjo spurtuodami 8:0. Nors „Sporto garantas" kiek prisivijo varžovus, tačiau kėlinio pabaigoje „Kauno TPMC“ vėl perėmė iniciatyvą ir po I. Krukonio tritaškio pirmavo 23:13.

Antrojo kėlinio pradžioje rungtynes papuošė J. Pranevičiaus dėjimas, kuris pradėjo „Sporto garantas" ekipos spurtą, o tai leido jo ekipai išsiveržti į priekį 28:32. Visgi, kėlinio pabaigą sėkmingiau sužaidė „Kauno TPMC“, kurie po M. Gailiūno dvitaškio paskutinę kėlinio sekundę vėl buvo priekyje 36:33.

Trečiojo kėlinio pirmoje pusėje I.Krukonis iš eilės smeigė tris tolimus šūvius, po kurių „Kauno TPMC“ vėl nutolo 52:43. Visgi, „Sporto garantas" į tai atsakė tiksliais K. Vaičekausko metimais, o pasibaigus trečiam kėliniui 59:57 vis dar pirmavo „Kauno TPMC“.

Ketvirto kėlinio pradžioje po D. Gudeliausko dviejų tritaškių „Kauno TPMC“ pirmavo 67:63. Nors „Sporto garantas" dar bandė varžovus pagauti, tačiau „Kauno TPMC“ pergalės iš rankų jau nebepaleido. Galutinis susitikimo rezultatas 85:75 (23:13, 13:20, 23:24, 26:18).

Leonardas Ivanovas

„Sporto garantas“ įtikinamai nugalėjo „R2P Sport“ (2021 spalio 13 d., trečiadienis, 21:11 val.)„Lemora & Minaltra“ patampė nervus „Kauno TPMC“ ekipai, bet pergalę iškovojo pastarieji (2021 spalio 13 d., trečiadienis, 21:58 val.)„Sporto garantas“ nepaliko vilčių BC „Rhino“ (2021 rugsėjo 21 d., antradienis, 21:47 val.)Pusę rungtynių kovoję „Autobroliai ‒ Arko“ antroje rungtynių pusėje kapituliavo prieš „Kauno ‒ TPMC“ (2021 rugsėjo 23 d., ketvirtadienis, 21:56 val.)„Omega“ turėjo pripažinti „Sporto garanto“ pranašumą (2021 spalio 04 d., pirmadienis, 20:16 val.)„Sporto garantas“ įsirašė dar vieną pergalę (2021 rugsėjo 28 d., antradienis, 22:03 val.)„Sporto garantas“ užtikrintai įveikė „KSM'93 ‒ Bulvaras“ekipą ir žengia į finalą (2021 spalio 18 d., pirmadienis, 20:32 val.)Rezultatyviose rungtynėse ‒ lengva „Sporto garantas“ krepšininkų pergalė prieš „Ariogala“ ekipą (2021 rugsėjo 24 d., penktadienis, 20:21 val.)Antroje rungtynių pusėje „Kauno TPMC“ įveikė „GZP“ ekipą (2021 spalio 18 d., pirmadienis, 22:08 val.)Pirmajame kėlinuke persvarą susikrovusi „Kauno TPMC“ nugalėjo „Kauno Rami“ ekipą (2021 rugsėjo 22 d., trečiadienis, 21:43 val.)