ICE vs BC „Rhino“ (106:87)„Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2021 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2021 spalio 04 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Visas rungtynes pirmavę „ICE“ iškovojo pirmąją pergalę

2021 spalio 04 d., Pirmadienis, 22:04 val., peržiūros: 417

Spalio 4 dieną 20:30 val., Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Laikinosios sostinės“ mažosios taurės 2021 rungtynės, kuriose susitiko „ICE“ ir BC „Rhino“. Rungtynes laimėjo "ICE" rezultatu 106:87 (26:17, 26:21, 31:19, 23:30).

Rungtynių pradžia buvo gan įtempta ir daugiau nei pusę kėlinio komandos žaidė taškas į tašką. Tačiau antroje kėlinio pusėje „ICE“ surengė spurtą ir atitrūko 7 taškais. Iki kėlinio galo šeimininkai dar padidino pranašumą 26:17. Antrajame ketvirtyje viskas ėjo ta pačia vaga kaip pirmo pabaigoje. Skirtumas tarp komandų laikėsi apie 10 taškų ir po dviejų kėlinių „ICE“ pirmavo rezultatu 52:38.

Po ilgosios pertraukos „ICE“ toliau įrodinėjo savo pranašumą. BC „Rhino“ komandos klaidos neleido jiems vytis varžovų ir trečio ketvirčio komandas jau skyrė 26 taškai. Lemiamo ketvirčio pradžioje keturiais tolimais metimais BC „Rhino“ bandė taisyt situaciją ir vytis varžovus. Tačiau laiku susikaupę šeimininkai išsaugojo didelę persvarą savo rankose ir šventė pergalę rezultatu 106:87.

8 taškai

„Lemora & Minaltra“ įveikė „ICE“ ir žengė į Iššūkio taurės pusfinalį (2021 spalio 20 d., trečiadienis, 21:48 val.)„Sporto garantas“ įsirašė dar vieną pergalę (2021 rugsėjo 28 d., antradienis, 22:03 val.)„Ariogala“ gana užtikrintai įveikė „ICE“ ekipą (2021 spalio 05 d., antradienis, 22:55 val.)Paskutinio ketvirčio pradžioje tritaškiais prapliupusi „Ariogala“ šventė pergalę (2021 rugsėjo 29 d., trečiadienis, 23:09 val.)Sezono starte ‒ „Omegos“ pergalė prieš „ICE“ ekipą (2021 rugsėjo 20 d., pirmadienis, 22:34 val.)„ICE“ be vargo įveikė „UNO“ ir žengė į „Laikinosios sostinės“ ketvirtfinalį (63:110) (2021 spalio 13 d., trečiadienis, 22:30 val.)„Sporto garantas“ nepaliko vilčių BC „Rhino“ (2021 rugsėjo 21 d., antradienis, 21:47 val.)„Omega“ ekipa puikiu puolimu įveikė BC „Rhino“ (2021 rugsėjo 28 d., antradienis, 23:00 val.)