Kauno Rami vs Autobroliai ‒ Arko (74:84)„Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2021 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2021 rugsėjo 30 d., Ketvirtadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Visas rungtynes pirmavę „Autobroliai ‒ Arko“ nugalėjo „Kauno Rami“

2021 rugsėjo 30 d., Ketvirtadienis, 21:50 val., peržiūros: 413

Rugsėjo 29 dieną 20:30 val., Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Laikinosios sostinės“ mažosios taurės 2021 rungtynės, kuriose susitiko „Kauno Rami“ ir „Autobroliai – Arko“. Rungtynes laimėjo rezultatu 74:84 (16:25, 18:21, 23:19, 17:19).

Rungtynes geriau pradėjo „Autobroliai – Arko“ komanda. Per pirmas penkias minutes svečiai įgijo 7 taškų pranašumą 9:16. Antroje kėlinio pusėje vienu metu „Kauno Rami“ komandai pavyko ištirpdyti atsilikimą iki 2 taškų. Tačiau iki kėlinio galo „Autobroliai – Arko“ susigrąžino turėtą pranašumą 16:25. Antrajame ketvirtyje toliau dominavo „Autobroliai – Arko“. Kėliniui įpusėjus svečiai įgijo net 17 taškų pranašumą, bet iki pirmos rungtynių pusės pabaigos šeimininkai skirtumą sušvelnino iki 12 taškų 34:46.

Po ilgosios pertraukos Š.Petraitis bandė atgaivinti komandą rezultatyviu žaidimu, tačiau V.Gadliauskas turėjo savo atsakymų ir su komanda bėgdami į greitas atakas laikė dviženklį pranašumą. Visgi kėlinuko pabaigoje „Kauno Rami“ pavyko sumažinti atsilikimą iki 8 taškų 57:65. Lemiamajame ketvirtyje buvo atgijusi intriga, tačiau emocijų nesuvaldę "Kauno Rami" nepajėgė priešintis iki galo ir pergalę šventė „Autobroliai – Arko“ rezultatu 74:84.

13 taškų

Antroje rungtynių pusėje pabėgę „Autobroliai ‒ Arko“ įveikė „Arena Biliards“ (2021 spalio 11 d., pirmadienis, 20:21 val.)Pusę rungtynių kovoję „Autobroliai ‒ Arko“ antroje rungtynių pusėje kapituliavo prieš „Kauno ‒ TPMC“ (2021 rugsėjo 23 d., ketvirtadienis, 21:56 val.)Pirmajame kėlinuke persvarą susikrovusi „Kauno TPMC“ nugalėjo „Kauno Rami“ ekipą (2021 rugsėjo 22 d., trečiadienis, 21:43 val.)„Lemora & Minaltra“ po permainingos kovos įveikė „Autobroliai ‒ Arko“ bei žengė į finalą (2021 spalio 25 d., pirmadienis, 22:09 val.)„KSM '93 ‒ Bulvaras“ užtikrintai įveikė „Kauno Rami“ (73:94) (2021 rugsėjo 27 d., pirmadienis, 22:46 val.)„Klausučių alaus darykla“ susitvarkė su „Kauno Rami“ (93:57) (2021 spalio 11 d., pirmadienis, 22:18 val.)Rungtynėse dėl antros vietos grupėje ‒ drama iki paskutinių sekundžių ir „KSM '93 ‒ Bulvaras“ pergalė prieš „Autobroliai ‒ Arko“ (2021 spalio 04 d., pirmadienis, 20:28 val.)„Laikinosios sostinės“ Mažosios taurės runtynėse dėl trečiosios vietos „Adma“ pergalė paskutinėmis sekundėmis (2021 spalio 27 d., trečiadienis, 20:20 val.)