Kauno TPMC vs KSM '93 ‒ Bulvaras (96:80)„Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2021 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2021 spalio 03 d., Sekmadienis, 19:00 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Kauno TPMC“ užbaigė grupės etapą nepralaimėję

2021 spalio 03 d., Sekmadienis, 20:22 val., peržiūros: 410

Spalio 3 dieną 19:00 val., Kauno technikos profesinio mokymo centro sporto salėje įvyko „Laikinosios sostinės“ mažosios taurės 2021 rungtynės, kuriose susitiko „Kauno TPMC“ ir „KSM’93 – Bulvaras“. Rungtynes "Kauno TPMC" laimėjo rezultatu 96:80 (21:19, 27:21, 24:18, 24:22).

Rungtynės pradžioje komandos žaidė gan greitą ir kokybišką krepšinį. Daug dalinosi kamuoliu, aktyviai dirbo gynyboje ir nei vienai komandos nepavyko įgyti didesnio pranašumo. Vis tik keliais taškais visą kėlinį priekyje buvo šeimininkai 21:19. Antrajame kėlinyje išlindo „Kauno TPMC“ ilgesnio suolelio pranašumai. Svečiams pradėjo stigti jėgų aktyviai priešinantis ir „Kauno TPMC“ įgijo 10-ies taškų pranašumą. Paskutinę kėlinio sekundę rezultatyviai užbaigęs M.Kluonius leido komandai sumažinti dviženklį skirtumą 48:40.

Po ilgosios pertraukos permainų aikštelėje neįvyko. „Kauno TPMC“ toliau laikė pranašumą savo rankose ir po truputį jį didino. Ketvirto kėlinio pradžioje šeiminkų persvara siekė jau 20 taškų. Tačiau kėliniui įpusėjus „KSM’93 – Bulvaras“ dar pabandė grįžti į rungtynes ir sumažino atsilikimą iki 10-ies. Vis gi kovoti iki galo nepavyko ir šeimininkai šventė pergalę rezultatu 96:80.

Antroje rungtynių pusėje „Kauno TPMC“ įveikė „GZP“ ekipą (2021 spalio 18 d., pirmadienis, 22:08 val.)Pirmajame kėlinuke persvarą susikrovusi „Kauno TPMC“ nugalėjo „Kauno Rami“ ekipą (2021 rugsėjo 22 d., trečiadienis, 21:43 val.)„Lemora & Minaltra“ patampė nervus „Kauno TPMC“ ekipai, bet pergalę iškovojo pastarieji (2021 spalio 13 d., trečiadienis, 21:58 val.)„KSM'93 ‒ Bulvaras“ įveikė „Admos“ ekipą ir žengia į pusfinalį (2021 spalio 12 d., antradienis, 21:54 val.)„Sporto garantas“ užtikrintai įveikė „KSM'93 ‒ Bulvaras“ekipą ir žengia į finalą (2021 spalio 18 d., pirmadienis, 20:32 val.)„KSM '93 ‒ Bulvaras“ atlošė dviženklį deficitą ir po pratęsimo palaužė „GZP“ ekipą bei iškovojo trečią vietą (2021 spalio 24 d., sekmadienis, 20:36 val.)Rungtynėse dėl antros vietos grupėje ‒ drama iki paskutinių sekundžių ir „KSM '93 ‒ Bulvaras“ pergalė prieš „Autobroliai ‒ Arko“ (2021 spalio 04 d., pirmadienis, 20:28 val.)„Laikinosios sostinės“ Didžiosios taurės 2021 nugalėtojais tapo „Kauno TPMC“!!! (2021 spalio 24 d., sekmadienis, 22:01 val.)„KSM '93 ‒ Bulvaras“ užtikrintai įveikė „Kauno Rami“ (73:94) (2021 rugsėjo 27 d., pirmadienis, 22:46 val.)Pusę rungtynių kovoję „Autobroliai ‒ Arko“ antroje rungtynių pusėje kapituliavo prieš „Kauno ‒ TPMC“ (2021 rugsėjo 23 d., ketvirtadienis, 21:56 val.)