Kauno TPMC vs Lemora & Minaltra (90:80)„Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2021 » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2021 spalio 13 d., Trečiadienis, 20:40 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Lemora & Minaltra“ patampė nervus „Kauno TPMC“ ekipai, bet pergalę iškovojo pastarieji

2021 spalio 13 d., Trečiadienis, 21:58 val., peržiūros: 449

Trečiadienį, spalio 13 dieną, Kauno TPMC sporto salėje įvyko „Laikinosios sostinės“ Mažosios taurės 2021 ketvirtfinalio rungtynės tarp vietos „Kauno TPMC“ bei svečių „Lemora & Minaltra“.

Rungtynes kur kas sėkmingiau pradėjo šeimininkai, kurie smeigė tris tolimus metimus paeiliui ir uždavė tokį toną rungtynėms. Vėliau skirtumas tarp komandų laikėsi panašus, bet ketvirčio pabaigoje „Kauno TPMC“ dar šiek tiek pabėgo nuo savo varžovų, o rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 30:13. Antrojo ketvirčio pradžioje kiek geriau atrodė „Lemora & Minaltra“ ekipa, kuri pradėjo po truputį mažinti savo atsilikimą. Jie išnaudojo varžovų klaidas ir rinko taškus greitose atakose. Skirtumas vienu metu ištirpo iki vienženklio. Tačiau ketvirčio pabaigoje šeimininkai dar šiek tiek padidino savo pranašumą, o rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 52:37.

Jau nuo pat trečiojo kėlinio pradžios „Lemora & Minaltra“ pradėjo mažinti savo atsilikimą, mažais bet užtikrintais žingsniais. Likus žaisti apie dvi minutes, skirtumas tarp komandų buvo jau tik keturi taškai. Visgi, per likusį kėlinio laiką „Kauno TPMC“ sugebėjo atstatyti dviženklį pranašumą, o rezultatas po trijų ketvirčių buvo 67:57. Lemiamą ketvirtį 7:0 spurtu pradėjo svečiai ir vėl kvėpavo savo varžovams į nugarą. Savo gyvybę svečiai palaikė tolimais metimais, o ketvirčiui įpusėjus „Kauno TPMC“ vyr. trenerio nervai neatlaikė ir šis užsidirbo dvi technines pražangas. Nuo to laiko šeimininkai susiimė, susikrovė solidesnį pranašumą ir galiausiai iškovojo pergalę. Galutinis rungtynių rezultatas 90:80.

17 taškų

„Lemora & Minaltra“ neturėjo vargo su „Remza“ (2021 rugsėjo 20 d., pirmadienis, 20:56 val.)„Lemora & Minaltra“ įveikė „Arena Biliards“ ir toliau išlieka nepralaimėję (2021 spalio 01 d., penktadienis, 20:22 val.)„Lemora & Minaltra“ įveikė „ICE“ ir žengė į Iššūkio taurės pusfinalį (2021 spalio 20 d., trečiadienis, 21:48 val.)„Lemora & Minaltra“ po permainingos kovos įveikė „Autobroliai ‒ Arko“ bei žengė į finalą (2021 spalio 25 d., pirmadienis, 22:09 val.)P. Balčiūnas ištempė „Lemora & Minaltra“ ekipą į pergalę prieš „Klausučių alaus darykla“ krepšininkus (2021 rugsėjo 24 d., penktadienis, 21:53 val.)„Laikinosios sostinės“ Didžiosios taurės 2021 nugalėtojais tapo „Kauno TPMC“!!! (2021 spalio 24 d., sekmadienis, 22:01 val.)„Kauno TPMC“ užbaigė grupės etapą nepralaimėję (2021 spalio 03 d., sekmadienis, 20:22 val.)Antroje rungtynių pusėje „Kauno TPMC“ įveikė „GZP“ ekipą (2021 spalio 18 d., pirmadienis, 22:08 val.)Pirmajame kėlinuke persvarą susikrovusi „Kauno TPMC“ nugalėjo „Kauno Rami“ ekipą (2021 rugsėjo 22 d., trečiadienis, 21:43 val.)Pusę rungtynių kovoję „Autobroliai ‒ Arko“ antroje rungtynių pusėje kapituliavo prieš „Kauno ‒ TPMC“ (2021 rugsėjo 23 d., ketvirtadienis, 21:56 val.)