BC „Rhino“ vs Ariogala (113:115)„Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2021 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2021 rugsėjo 29 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Paskutinio ketvirčio pradžioje tritaškiais prapliupusi „Ariogala“ šventė pergalę

2021 rugsėjo 29 d., Trečiadienis, 23:09 val., peržiūros: 505

Rugsėjo 29 dieną 20:30 val., Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Laikinosios sostinės“ mažosios taurės 2021 rungtynės, kuriose susitiko BC „Rhino“ ir „Ariogala“. Rungtynes laimėjo "Ariogala" rezultatu 113:115 (31:20, 27:34, 27:29, 28:32).

Rungtynes komandos pradė apylygiu žaidimu. Tiek klaidomis, tiek rezultatyviomis atakomis komandos nenusileido viena kitai beveik pusę kėlinio. Tačiau kėliniui įpusėjus BC „Rhino“ įjungė aukštesnę pavarą ir greitai įmetę kelis tritaškius metimus atsiplėšė 7 taškų skirtumu 19:12. Antrasis ketvirtis buvo labai permainingas. Komandos apsikeitė net penkiais 10:0 spurtais ir rezultatas keitėsi tarp lygaus ir 10–ies taškų šeimininkų pranašumo. Vis gi, kad ir kiek svečiai kabinosi, rezultatyvus V .Kamarūno ir T. Šoriaus žaidimas išlaikė minimalią šeimininkų persvarą 58:54.

Trečiojo ketvirčio pradžioje BC „Rhino“ neužtruko susigrąžindami dviženklį pranašumą ir šiame ketvirtyje jau neleido taip paprastai varžovams priartėti. Kėliniui įpusėjus po sėkmingos T. Šorio "2+1" atakos šeimininkai įgijo didžiausią persvarą šiose rungtynėse 80:67. Tačiau iki kėlinio galo „Ariogalai“ pavyko po truputį sušvelninti atsilikimą ir po M. Švelnio paskutinę sekundę įsudyto tritaškio rezultatas 85:83. Šis taiklus metimas atidarė „Ariogalos“ tritaškių skrynutę. Vos per tris lemiamo ketvirčio minutes svečiai sumetė net 5 tolimus metimus paeiliui ir privertė varžovus prašyti minutės pertraukėlės 89:98. Po minutės pertraukėlės šeimininkam atiteko besivejančių rolė ir iki kėlinio galo BC „Rhino“ po truputį mažino atsilikimą. Viskas sprendėsi paskutinėmis sekundėmis, kai likus žaisti pusę minutės, komandas teskyrė 2 taškai. Visgi „Ariogala“ išsaugojo pranašumą ir šventė pergalę rezultatu 113:115.

13 atk. kam.

Visas rungtynes pirmavę „ICE“ iškovojo pirmąją pergalę (2021 spalio 04 d., pirmadienis, 22:04 val.)Po ilgosios pertraukos „Adma“ įrodė pranašumą prieš „Ariogalą“ (2021 spalio 19 d., antradienis, 20:54 val.)Visas rungtynes pirmavusi „Omega“ nugalėjo „Ariogalą“ (2021 spalio 07 d., ketvirtadienis, 22:00 val.)Rezultatyviose rungtynėse ‒ lengva „Sporto garantas“ krepšininkų pergalė prieš „Ariogala“ ekipą (2021 rugsėjo 24 d., penktadienis, 20:21 val.)„Ariogala“ gana užtikrintai įveikė „ICE“ ekipą (2021 spalio 05 d., antradienis, 22:55 val.)„Sporto garantas“ nepaliko vilčių BC „Rhino“ (2021 rugsėjo 21 d., antradienis, 21:47 val.)„Ariogala“ nelengvai susitvarkė su „Rimo & Patikima linija“ ekipos pasipriešinimu (2021 spalio 11 d., pirmadienis, 21:50 val.)„Omega“ ekipa puikiu puolimu įveikė BC „Rhino“ (2021 rugsėjo 28 d., antradienis, 23:00 val.)