Remza vs Arena Biliards (68:75)„Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2021 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2021 rugsėjo 22 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ Šv. Kazimiero pagrindinė mokykla, Vandžiogalos g. 51, Kaunas, LT-47416

Paskutiniame kėlinyje atsitiesę „Arena biliards“ iškovojo pergalę

2021 rugsėjo 23 d., Ketvirtadienis, 17:07 val., peržiūros: 419

Rugsėjo 22 dieną 20:30 val., Šv. Kazimiero pagrindinės mokyklos sporto salėje įvyko „Laikinosios sostinės“ mažosios taurės 2021 rungtynės, kuriose susitiko „Remza“ ir „Arena Biliards“. Rungtynes laimėjo "Arena biliards" rezultatu 68:75 (25:17, 20:21, 15:14, 8:23).

Rungtynių pradžioje abejoms komandoms nesiklijavo žaidimas. Tačiau aikštelės šeimininkai greičiau įsivažiavo ir kėliniui įpusėjus susikrovė 8 taškų pranašumą. Iki kėlinio galo skirtumas tarp komandų nebesikeitė ir po pirmo ketvirčio „Remza“ priekyje rezultatu 25:17. Antrojo ketvirčio pradžioje G.Budreika sumetė 8 taškus be atsako ir ištirpdė aikštelės šeimininkų pranašumą, tačiau „Remza“ susikaupė ir likus žaisti pora minučių įgijo dviženklį pranašumą 45:32. Visgi iki pirmos rungtynių pusės pabaigos svečiams pavyko sušvelninti atsilikimą ir po dviejų kėlinių rezultatas 45:38.

Po ilgosios pertraukos „Arena biliards“ pratęsė spurtą ir sumažino atsilikimą iki 3 taškų. Toks skirtumas tarp komandų laikėsi beveik visą kėlinį ir tik kėlinio pabaigoje „Remza“ susigrąžino sau įprastą šiose rungtynėse 8 taškų persvarą 60:52. Lemiamajame ketvirtyje „Arena biliards“ neužtruko išlygindama rezultatą ir aiktšelėje užvirė arši kova. Daugiau nei penkias minutes rezultas buvo lygus ir viskas sprendėsi paskutinę minutę. Tritaškiu metimu E. Jasėnas išvedė komandą į priekį trimis taškais ir „Remzai“ nepavyko į juos atsakyti. Šeimininkai dar bandė gelbėtis greitomis pražangomis, tačiau „Arena biliards“ realizavo baudos metimus ir šventė pergalę rezultatu 68:75.

Gytis Jankauskas

„Adma“ užtikrintai įveikė „Arena Biliards“ ekipą (2021 rugsėjo 28 d., antradienis, 20:24 val.)„Lemora & Minaltra“ įveikė „Arena Biliards“ ir toliau išlieka nepralaimėję (2021 spalio 01 d., penktadienis, 20:22 val.)„Klausučių alaus darykla“ įsirašė pirmąją pergalę (2021 spalio 04 d., pirmadienis, 22:39 val.)„Klausučių alaus darykla“ iškovojo pirmą pergalę, nugalėdami „Remza“ ekipą (2021 rugsėjo 29 d., trečiadienis, 21:47 val.)Antroje rungtynių pusėje pabėgę „Autobroliai ‒ Arko“ įveikė „Arena Biliards“ (2021 spalio 11 d., pirmadienis, 20:21 val.)E.Puzaro ir E.Černio duetas nukalė „Admai“ pergalę prieš „Remza“ ekipą (2021 spalio 05 d., antradienis, 20:45 val.)„Lemora & Minaltra“ neturėjo vargo su „Remza“ (2021 rugsėjo 20 d., pirmadienis, 20:56 val.)