Sporto garantas vs BC „Rhino“ (113:50)„Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2021 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2021 rugsėjo 21 d., Antradienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Sporto garantas“ nepaliko vilčių BC „Rhino“

2021 rugsėjo 21 d., Antradienis, 21:47 val., peržiūros: 504

Rugsėjo 21 dieną 20:30 val., „Kauno kolegijos“ sporto salėje įvyko „Laikinosios sostinės“ mažosios taurės 2021 rungtynės, kuriose susitiko „Sporto garantas“ ir BC „Rhino“. Rungtynes laimėjo "Sporto garantas" rezultatu 113:50 (24:11, 27:8, 35:10, 27:21).

Rungtynių pradžioje „Sporto garantas“ iškart įjungė puolimo mašinas ir įgijo 10-ies taškų pranašumą per kelias minutes. Iki pirmo kėlinio pabaigos šeimininkai dar stygavosi žaidimą ir kėlinį užbaigė rezultatu 24:11. Tačiau antrajame jau įjungė aukštesnę pavarą ir po dviejų kėlinių komandas skyrė 32 taškai.

Antroje rungtynių pusėje stebuklų neįvyko. „Sporto garantas“ demonstravo kokybišką komandinį krepšinį, ko pasekoje jau trečio kėlinio viduryje šeimininkai siekė 50 – ies taškų pranašumo ribą. O ketvirto kėlinio viduryje J. Pranevičiaus metimas peržengė 100 taškų ribą. Rungtynes „Sporto garantas“ laimėjo rezultatu 113:50.

6 taškai

„Sporto garantas“ įtikinamai nugalėjo „R2P Sport“ (2021 spalio 13 d., trečiadienis, 21:11 val.)„Omega“ ekipa puikiu puolimu įveikė BC „Rhino“ (2021 rugsėjo 28 d., antradienis, 23:00 val.)„Sporto garantas“ įsirašė dar vieną pergalę (2021 rugsėjo 28 d., antradienis, 22:03 val.)„Sporto garantas“ užtikrintai įveikė „KSM'93 ‒ Bulvaras“ekipą ir žengia į finalą (2021 spalio 18 d., pirmadienis, 20:32 val.)Rezultatyviose rungtynėse ‒ lengva „Sporto garantas“ krepšininkų pergalė prieš „Ariogala“ ekipą (2021 rugsėjo 24 d., penktadienis, 20:21 val.)„Omega“ turėjo pripažinti „Sporto garanto“ pranašumą (2021 spalio 04 d., pirmadienis, 20:16 val.)„Laikinosios sostinės“ Didžiosios taurės 2021 nugalėtojais tapo „Kauno TPMC“!!! (2021 spalio 24 d., sekmadienis, 22:01 val.)Paskutinio ketvirčio pradžioje tritaškiais prapliupusi „Ariogala“ šventė pergalę (2021 rugsėjo 29 d., trečiadienis, 23:09 val.)Visas rungtynes pirmavę „ICE“ iškovojo pirmąją pergalę (2021 spalio 04 d., pirmadienis, 22:04 val.)