Ariogala vs Omega (63:81)„Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2021 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2021 spalio 07 d., Ketvirtadienis, 20:40 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

Visas rungtynes pirmavusi „Omega“ nugalėjo „Ariogalą“

2021 spalio 07 d., Ketvirtadienis, 22:00 val., peržiūros: 411

Spalio 7 dieną 20:40 val., Kauno profesinio mokymo centro sporto salėje įvyko „Laikinosios sostinės“ mažosios taurės 2021 rungtynės, kuriose susitiko „Ariogala“ ir „Omega“. Rungtynes laimėjo "Omega" rezultatu 63:81 (15:16, 17:22, 19:21, 12:22).

Pirmajame kėlinyje komandos žaidė lygiomis ir ryškesnio lyderio per pirmas 10 minučių nepavyko. Antrojo kėlinio viduryje "Omega" komandai pavyko spurtuoti ir susikrauti dviženklį pranašumą 36:46. Tačiau iki pirmos rungtynių pusės pabaigos Tomo Stoškaus tolimais metimais "Ariogala" sušvelnino atsilikimą iki 6 (32:38).

Po ilgosios pertraukos "Omega" staigiai susigrąžino dviženklį pranašumą, bet šeimininkai įjungė auktšesnę pavarą ir vėl vedami T. Stoškaus tolimų metimų sumažino skirtumą vos iki 2 taškų. Vis tik iki kėlinio galo "Omegai" pavyko greitomis atakomis spurtuoti ir prieš lemiamą ketvirtį suigrąžinti saugesnį pranašumą 51:59. Paskutiniame ketvirtyje šeimininkams pritrūko jėgų kovoti ir Ričardo Butkaus penkių tolimų metimų pagalba "Omega" šventė pergalę rezultatu 63:81.

Rokas Maleckas

Po ilgosios pertraukos „Adma“ įrodė pranašumą prieš „Ariogalą“ (2021 spalio 19 d., antradienis, 20:54 val.)Rezultatyviose rungtynėse ‒ lengva „Sporto garantas“ krepšininkų pergalė prieš „Ariogala“ ekipą (2021 rugsėjo 24 d., penktadienis, 20:21 val.)„Omega“ turėjo pripažinti „Sporto garanto“ pranašumą (2021 spalio 04 d., pirmadienis, 20:16 val.)Sezono starte ‒ „Omegos“ pergalė prieš „ICE“ ekipą (2021 rugsėjo 20 d., pirmadienis, 22:34 val.)„Omega“ ekipa puikiu puolimu įveikė BC „Rhino“ (2021 rugsėjo 28 d., antradienis, 23:00 val.)Paskutinio ketvirčio pradžioje tritaškiais prapliupusi „Ariogala“ šventė pergalę (2021 rugsėjo 29 d., trečiadienis, 23:09 val.)„GZP“ nesunkiai įveikė „Omegą“ ir žengė į pusfinalį (2021 spalio 12 d., antradienis, 23:02 val.)„Ariogala“ gana užtikrintai įveikė „ICE“ ekipą (2021 spalio 05 d., antradienis, 22:55 val.)„Ariogala“ nelengvai susitvarkė su „Rimo & Patikima linija“ ekipos pasipriešinimu (2021 spalio 11 d., pirmadienis, 21:50 val.)