UNO vs GZP (67:100)„Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2021 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2021 spalio 06 d., Trečiadienis, 20:15 val. @ Kauno švara, Statybininkų g. 3, Kaunas, LT-50124

„GZP“ tęsia pergalių seriją įveikdami „UNO“ (67:100)

2021 spalio 06 d., Trečiadienis, 22:18 val., peržiūros: 334

Trečiadienį , Spalio 6 dieną, Kauno švaros sporto salėje įvyko „Laikinosios sostinės“ Mažosios taurės 2021, Reguliariosios B pogrupio rungtynes tarp šeimininkų – „UNO“ ir svečių – „GZP".

Rungtynes užtikrinčiau pradėjo šeimininkai, kurie per pirmąją pirmojo ketvirčio dalį išsiveržė į priekį 8 taškais (10:2), tačiau po minutės pertraukėlės „GZP“ atsilikimą sušvelnino iki 3 taškų. Visgi, pirmąjį rungtynių ketvirtį geriau užbaigė „UNO“ krepšininkai – 21:15.

Antrajame kėlinyje šeiminkų puolimas šiek tiek apstojo, o tuo pasinaudoję „GZP“ persvėrė rezultatą savo naudai. Nors visą kėlinį „UNO“ ekipa kvėpavo varžovams į nugarą, savo pranašumo nepaleidę svečiai užbaigė pirmąją rungtynių pusė turėdami 3 taškų persvarą – 36:39.

Trečiajame ketvirtyje „GZP“ demonstravo gerą pataikymą iš toli, svečiai antrą rungtynių pusę pradėjo 8 sėkmingais metimais iš toli ir susikrovė dviženklį, 22 taškų pranašumą – 53:75.

Rungtynių pabaigoje „UNO“ ekipą dar bandė sugražinti L.Chalytovas, tačiau „UNO“ lyderiui pritrūko komandos draugų indėlio ir šeimininkams teko pripažinto „GZP“ pergalę – 67:100 (21:15, 15:24, 17:36, 14:25).

Vilius Ramonas

„GZP“ nesunkiai įveikė „Omegą“ ir žengė į pusfinalį (2021 spalio 12 d., antradienis, 23:02 val.)„GZP“ nesunkiai įveikė „Rimo & Patikima linija“ (2021 rugsėjo 20 d., pirmadienis, 21:57 val.)„ICE“ be vargo įveikė „UNO“ ir žengė į „Laikinosios sostinės“ ketvirtfinalį (63:110) (2021 spalio 13 d., trečiadienis, 22:30 val.)Atkakliai kovoję „R2P Sport“ nusileido „GZP“ krepšininkams (66:83) (2021 rugsėjo 27 d., pirmadienis, 23:02 val.)Antroje rungtynių pusėje „Kauno TPMC“ įveikė „GZP“ ekipą (2021 spalio 18 d., pirmadienis, 22:08 val.)„KSM '93 ‒ Bulvaras“ atlošė dviženklį deficitą ir po pratęsimo palaužė „GZP“ ekipą bei iškovojo trečią vietą (2021 spalio 24 d., sekmadienis, 20:36 val.)