KK „Žaibas“ vs Menų kambarys (71:84)„Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2019 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 gegužės 08 d., Trečiadienis, 20:20 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Sunkioje kovoje triumfavo „Menų kambarys“

2019 gegužės 08 d., Trečiadienis, 21:52 val., peržiūros: 647

Gegužės 8 dieną, 20:20 val., Kauno kolegijos mažojoje sporto salėje susitiko „Laikinosios sostinės“ mažoji taurė 2019 lygos komandos KK „Žaibas“ (šeimininkai) ir „Menų kambarys“ (svečiai). Rungtynės baigėsi rezultatu 71:84 (24:8, 22:22, 12:21, 13:33).

Rungtynių pradžia gerokai sėkmingesnė buvo šeimininkų komandai. Šie per pirmas tris minutes spurtavo rezultatu 8:0 ir privertė varžovus imti minutės pertraukėlę. Per likusį kėlinio laiką svečiams nepavyko užsikabinti už žaidimo ir pirmąjį kėlinį laimėjo „Žaibas“ rezultatu 24:8. Antrąjį kėlinį svečiai pradėjo pasiruošę vytis varžovus. Nuo pirmos akimirkos naudojo zoninį presingą, kuris netik leido lygiai kovoti, bet ir vargino negausiai susirinkusius varžovus. Po dviejų kėlinių priekyje 46:30.

Trečiajame kėlinyje pradėjo jaustis „Žaibas“ komandos nuovargis. „Menų kambarys“ po truputį mažino skirtumą ir toliau vargino varžovus. Po trijų kėlinių skirtumas liko 7 taškai ir priekyje vis dar „Žaibas“ (58:51). Ketvirtajame kėlinyje šeimininkams jau pradėjo stigti jėgų ir svečiai pradėjo spurtuoti į priekį. Viduryje kėlinuko rezultatas tapo lygus, o iki rungtynių pabaigos „Menų kamabrys“ spėjo susikrauti 13 taškų persvarą. Pergalę šventė „Menų kambarys“ rezultatu 71:84.

“Menų kambarys“ komandos treneris Modestas Banevičius: „Mūsų komandos liga yra tokia, kad visada pradžioje atsiliekam, o paskui visas rungtynes vejamės. Ne kartą laimėjome paskutinėmis sekundėmis su sirena ar per pratęsimą. Reikės daugiau darbo su žaidėjais ties šia problema, bet komanda gan nauja, tad tenka susižaisti.“

„Neveronys ‒ KKA“ sutrypė „Menų kambarį“ (110:55) (2019 gegužės 06 d., pirmadienis, 22:34 val.)Įspūdingai pirmą kėlinį sužaidęs „R2P Sport ‒ 2“ nepaliko vilčių „Menų kambariui“ (2019 gegužės 15 d., trečiadienis, 20:00 val.)Antroje pusėje KK „Žaibas“ surinko vos 18 taškų ir pralaimėjo prieš „Neveronys ‒ KKA“ (2019 gegužės 13 d., pirmadienis, 20:19 val.)KK „Žaibas“ turėjo pripažinti „R2P Sport – 2“ ekipos pranašumą (2019 gegužės 06 d., pirmadienis, 22:46 val.)