KK „Žaibas“ vs R2P Sport (38:87)„Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2019 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 gegužės 06 d., Pirmadienis, 21:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

KK „Žaibas“ turėjo pripažinti „R2P Sport – 2“ ekipos pranašumą

2019 gegužės 06 d., Pirmadienis, 22:46 val., peržiūros: 650

Pirmadienį Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Laikinosios sostinės“ Mažosios taurės rungtynės, kuriose susitiko KK „Žaibas“ ir „R2P Sport – 2“.

Rungtynės prasidėjo „R2P Sport – 2“ naudai , o KK „Žaibas“ sunkiai tvarkėsi su varžovų puolimu ir gynyba, o komandas skyrė jau 17 taškų ( 10:27). Antrame kėlinyje svečiai toliau demonstravo didesnį meistriškumą, kur su kiekviena minutre pranašumas tik augo. Per likusį laiką KK „Žaibui“ pavyko suregzti keletą rezultatyvių atakų, bet skirtumas toliau išliko 19 taškų – 26:45.

Po ilgosios pertraukos vaizdas aikštelėje nepakito. „R2P Sport – 2“ toliau įrodinėjo, kad jie yra verti pergalės ir šeimininkai iškovojo triuškinančią pergalę prieš KK „Žaibas“, rezultatu – 38:87.

„Pro Angels“ įveikė „R2P Sport – 2“ir pateko į didįjį finalą (2019 gegužės 23 d., ketvirtadienis, 21:36 val.)Antroje pusėje KK „Žaibas“ surinko vos 18 taškų ir pralaimėjo prieš „Neveronys ‒ KKA“ (2019 gegužės 13 d., pirmadienis, 20:19 val.)Įspūdingai pirmą kėlinį sužaidęs „R2P Sport ‒ 2“ nepaliko vilčių „Menų kambariui“ (2019 gegužės 15 d., trečiadienis, 20:00 val.)„Laikinosios sostinės“ Mažosios taurės B pogrupio rungtynėse: Neveronys ‒ KKA pergalė prieš R2P Sport ‒ 2 krepšininkus (2019 gegužės 16 d., ketvirtadienis, 23:36 val.)„R2P Sport ‒ 2“ patiesė KM „Žalgiris ‒ 2“ ir iškopė į pusfinalį (2019 gegužės 21 d., antradienis, 21:51 val.)„Neveronys ‒ KKA“ sezoną užbaigė triumfu mažajame finale (2019 gegužės 26 d., sekmadienis, 20:14 val.)Sunkioje kovoje triumfavo „Menų kambarys“ (2019 gegužės 08 d., trečiadienis, 21:52 val.)