R2P Sport vs Menų kambarys (118:77)„Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2019 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 gegužės 15 d., Trečiadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Įspūdingai pirmą kėlinį sužaidęs „R2P Sport ‒ 2“ nepaliko vilčių „Menų kambariui“

2019 gegužės 15 d., Trečiadienis, 20:00 val., peržiūros: 748

Trečiadienio vakarą Kauno kolegijos mažojoje sporto salėje vyko „Laikinosios sostinės“ Mažosios taurės 2019 rungtynės, kuriose susitiko namuose žaidęs „R2P Sport ‒ 2“ su svečiais – „Menų kambarys“ krepšininkais.

Puikiai rungtynes pradėję „R2P Sport ‒ 2“ įpusėjus pirmajam po tritaškių tirados jau pirmavo 29:5. Ir toliau įspūdingą taiklumą demonstravę šeimininkai pirmą kėlinį laimėjo net 44:15.

Antrajame kėlinuke pagaliau atsirišo krepšys svečių lyderiui V. Kamarūnui, kurio tikslūs metimai neleido toliau tolti „R2P Sport ‒ 2“ ekipai. Antrasis kėlinukas baigėsi esant rezultatui 65:39.

Trečiajame kėlinuke žaidimas kiek apsilygino ir tik kėlinio pabaigoje „R2P Sport ‒ 2“ sugebėjo dar labiau įtvirtinti savo pranašumą – 86:50.

Nieko jau nebelėmusiame ketvirtame kėlinuke L.Armonas sugebėjo papuošti rungtynes dėjimu, o šeimininkai dar labiau nutolo ir laimėjo šias rungtynes rezultatu 118:77 (44:15, 21:24, 21:11, 32:27).

„Neveronys ‒ KKA“ sutrypė „Menų kambarį“ (110:55) (2019 gegužės 06 d., pirmadienis, 22:34 val.)„Pro Angels“ įveikė „R2P Sport – 2“ir pateko į didįjį finalą (2019 gegužės 23 d., ketvirtadienis, 21:36 val.)„R2P Sport ‒ 2“ patiesė KM „Žalgiris ‒ 2“ ir iškopė į pusfinalį (2019 gegužės 21 d., antradienis, 21:51 val.)Sunkioje kovoje triumfavo „Menų kambarys“ (2019 gegužės 08 d., trečiadienis, 21:52 val.)KK „Žaibas“ turėjo pripažinti „R2P Sport – 2“ ekipos pranašumą (2019 gegužės 06 d., pirmadienis, 22:46 val.)„Laikinosios sostinės“ Mažosios taurės B pogrupio rungtynėse: Neveronys ‒ KKA pergalė prieš R2P Sport ‒ 2 krepšininkus (2019 gegužės 16 d., ketvirtadienis, 23:36 val.)„Neveronys ‒ KKA“ sezoną užbaigė triumfu mažajame finale (2019 gegužės 26 d., sekmadienis, 20:14 val.)