ICE vs Arena Biliards (90:43)„Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2019 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 gegužės 14 d., Antradienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Arena Biliards“ turėjo pripažinti „ICE“ pranašumą

2019 gegužės 14 d., Antradienis, 20:04 val., peržiūros: 545

Antradienį, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Laikinosios sostinės“ Mažosios taurės 2019 rungtynės, kuriose susitiko „ICE“ ir svečių teisėmis atvykę „Arena Biliards“.

Pirmasis ketvirtis prasidėjo svečių spurtu 0:7, o šeimininkai pirmuosius taškus pelnė tik per antrąją minutę 2:7. Šeimininkai greitai rezultatą ne tik išlygino, bet ir susikrovė 7 taškų pranašumą 14:7. Pakui žaidimas vyko „ICE“ naudai, nors svečiai bandė išlyginti rezultatą, bet per daug greitai nutolo „ICE“ komanda ir ketvirčio pabaigoje jau turėjo susikrovė 14 taškų persvara – 27:13.

Antrojo ketvirčio pradžioje aikštelės šeimininkai skaičiavo jau 18 taškų pranašumą, o svečiams ir toliau sunkiai sekėsi susižaisti. Sužaidus penkias minutes „ICE“ pradėjo svaidyti tik tolimus metimus, nepaisant to, ir toliau vieną po kitos sėkmingas atakas greitame puolime rengę šeimininkai pirmą rungtynių pusę užbaigė turėdami 34 taškų persvarą – 52:19.

Nors trečiajame ketvirtyje skirtumas tarp komandų buvo gan didelis, tas be abejonės parankiau „ICE“ komandos vyrams, kurie atrodė žymiai pranašesni, ramiai išlaikydami įgytą pranašumą. Dar tašką prie turėto pranašumo pridėję „ICE“ komanda, po trijų ketvirčių džiaugėsi 41 taškų persvara 70:29.

Ketvirtame kėlinyje „ICE“ tiesiog ėmė dominuoti aikštelėle, kur sutrypė varžovus ir iškovojo triuškinančią pergalę, rezultatu 90:43.

„ICE“ komandos treneris: T. Jonkus: Šiandien laimėjome, nes buvome stipresni.

„ICE“ turėjo pripažinti „Pro Angels“ ekipos pranašumą (2019 gegužės 20 d., pirmadienis, 22:08 val.)„Arena Biliards“ po labai atkaklios dvikovos palaužė „Etapas ‒ KSM 82“ (2019 gegužės 09 d., ketvirtadienis, 20:56 val.)„Old S/M“ užtikrintai įveikė „Arena Biliards“ ekipą (2019 gegužės 12 d., sekmadienis, 20:06 val.)„Laikinosios sostinės“ Mažosios taurės D pogrupio rungtynėse: Užtikrinta „Old S/M“ pergalė prieš „ICE“ krepšininkus (2019 gegužės 08 d., trečiadienis, 20:38 val.)„ICE“ iškovojo užtikrintą pergalę (2019 gegužės 12 d., sekmadienis, 19:25 val.)