ITAB Novena vs „A“ komanda (48:99)„Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2016 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2016 gegužės 08 d., Sekmadienis, 19:15 val. @ Kauno kolegija (didžioji salė), Pramonės pr. 22, Kaunas, LT-50387

„A komanda“ savaitę užbaigė lengvu pasivaikščiojimu su „ITAB Novena“

2016 gegužės 08 d., Sekmadienis, 20:46 val., peržiūros: 945

Sekmadienį, gegužės 8 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio lygos, „Laikinosios sostinės“ Mažosios taurės 2016, C pogrupio rungtynės, tarp vietos „ITAB Novenos“ ir svečių „A komandos“ ekipų. Nuo pat susitikimo pradžios visa galva pranašesni buvę svečių krepšininkai dominavo tiek puolime tiek gynyboje, ko pasekoje skirtumas tarp komandų jau po pirmųjų dviejų kėlinių buvo triuškinantis. Antra susitikimo pusė buvo tik formalumas, tačiau ir jį puikiai sutvarkiusi „A komanda“ į savo sąskaitą įsirašė lengvą pergalę rezultatu 48:99 (12:27, 6:28, 22:24, 8:20).

Jau nuo pat susitikimo pradžios dominavę „A komandos“ krepšininkai surengė spurtą 0:11, tačiau savo taškų sąskaitą atidarę aikštės šeimininkai surinko šešis taškus iš eilės ir sumažino atsilikimą iki penkių taškų. Vis tik, ilgai netylėję svečių ekipos krepšininkai sužaidė „sausą“ atkarpą 0:10 ir atitrūko nuo priešininkų jau penkiolikos taškų skirtumu. Per likusį laiką iki kėlinuko pabaigos komandos žaidė apylygiai, todėl skirtumas tarp jų nepakito. 12:27.

Antrojo kėlinuko pradžioje „A komanda“ ir toliau varpė priešininkų gynybą taikliais tolimais metimais, ko pasekoje skirtumas tarp komandų pasiekė 24 taškus. „ITAB Novenos“ žaidėjai surengė tik kelis pavienius išpuolius, kurie nublanko prieš galingą svečių ekipos puolimą bei dar vieną, jo dėka surengtą spurtą 0:13, kuris truko iki pat ilgosios pertraukos pradžios ir padidino skirtumą tarp komandų iki triuškinančių 37-ių taškų. 18:55.

Po ilgosios pertraukos aikštės šeimininkai parodė, jog taip pat gali užpulti ir pataikę kelis tolimus metimus sužaidė sėkmingą atkarpą 13:4, kurios dėka sumažino deficitą iki 28-ių taškų. Vis tik, ilgai „A komanda“ varžovams siautėti neleido ir trečiojo kėlinuko laikui perkopus į antrą pusę sugrįžo į senas vėžias bei susigrąžino solidų pranašumą. 40:79.

​Paskutinė rungtynių dalis buvo tik formalumas, tačiau, nepaisant to, „A komanda“ ir toliau dominavo puolime bei surengė spurtą 2:11, taip padidindami skirtumą tarp komandų jau iki nelabai padorių 48-ių taškų. Kiek vėliau „ITAB Novenos“ gretose pasižymėjo snaiperiai, pataikę du tolimus metimus, tačiau tai nublanko prieš tris V. Žvirblio tolimus metimus, užbaigusius rungtynes rezultatu 48:99.

„ITAB Novena“: Giedrius Rutkauskas – 19 tšk., Linas Belkevičius – 8 tšk. (5 išpr. praž.), Deividas Rutkauskas – 8 tšk.

„A komanda“: Vytautas Žvirblis – 24 tšk., Evaldas Jurgaitis – 21 tšk. (5 rezult. perd., 7 perimt. kam., 5 išpr. praž.), Aurimas Švelnys – 13 tšk. (6 rezult. perd.), Justas Draudvila – 12 tšk., Antanas Macys – 11 tšk. (5 išpr. praž.)

„Hidraulinės sistemos“ daugiau negu dvigubai sutriuškino „ITAB Novena“ (2016 gegužės 15 d., sekmadienis, 20:37 val.)Mūšyje negausiomis pajėgomis „DNC“ antroje rungtynių pusėje paklojo pergalės pamatus (2016 gegužės 15 d., sekmadienis, 19:24 val.)„Sporto Spalvos“ eliminavo dantis rodžiusią „A Komandą“ (2016 gegužės 20 d., penktadienis, 23:13 val.)Atkaklioje kovoje „Hidraulinės Sistemos“ krito prieš „A Komandą“ (2016 gegužės 09 d., pirmadienis, 23:23 val.)