Omega vs Advokatų kontora „Konsus“ (50:89)„Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2015 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 gegužės 12 d., Antradienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Omega“ Advokatų kontorai „Konsus“ priešinosi tik du kėlinius

2015 gegužės 12 d., Antradienis, 22:30 val., peržiūros: 1155

Gegužės 12 dieną „Kauno kolegijos“ sporto salėje įvyko „Laikinosios sostinės“ Mažosios taurės 2015 rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Omega“ priemė svečius Advokatų kontorą „Konsus“. „Omega“ savo sąskaitoje turėjo vieną pralaimėjimą, o „Konsus“ buvo iškovoję vieną pergalę.

Sužaidus pirmas dvi rungtynių minutes „Omega“ turėjo vieno taško pranašumą (4:3). Netrukus į priekį išsiveržė „Konsus“ (4:5). Sužaidus šešias minutes „Konsus“ persvara buvo padidėjusi iki penkių taškų (8:13). Prasidėjus septintai minutei baudos metimais „Omega“ sumažino varžovų persvarą (10:13). Netrukus spurtą pradėjo „Konsus“. Svečiai pelnė aštuonis taškus be atsako ir baigiantis devintai minutei turėjo 11 taškų pranašumą (10:21). Kėlinio pabaigoje komandos apsikeitė taikliais tolimais metimais (13:24).

Antras kėlinys prasidėjo „Konsus“ taikliu dvitaškiu (13:26). Antrą minutę spurtą pradėjo „Omega“, kuri pelnė 10 taškų be atsako (23:26). Komandos buvo sužaidusios šešias minutes kėlinyje. Septintą minutę, po ilgos pertraukos, vėl taškus pavyko pelnyti „Konsus“ (23:28). Aštuntą minutę du taškus su varžovo pražanga pelnė „Omega“ (26:28). Netrukus šeimininkai paprašė minutės pertraukėlės. Po jos keturis taškus iš eilės pelnė „Konsus“ (26:32). Baigiantis pirmai rungtynių pusei „Konsus“ padidino persvarą iki septynių taškų (30:37).

Prasidėjus antrai rungtynių pusei dvitaškį pataikė „Omega“ (32:37). Po šio metimo šeimininkų puolimas užstrigo, o „Konsus“ didino pranašumą. Po 16 be atsako pelnytų taškų komandas skyrė 21 taškas (32:53). Prasidėjus antrai kėlinio pusei „Omegai“ pavyko pelnyti taškus (34:53), bet netrukus tuo pačiu atsakė „Konsus“ (34:55). Septintą minutę „Omega“ sumažino varžovų persvarą iki 16 taškų (39:55). Aštuntą minutę spurtą pradėjo „Konsus“, kurio metu svečiai pelnė aštuonis taškus be atsako (39:63). Per paskutinę minutę „Konsus“ išsaugojo 23 taškų pranašumą (42:65).

Pirmoje ketvirto kėlinio pusėje „Konsus“ gynėsi be klaidų, o jų persvara augo. Svečiai pelnė dar 12 taškų be atsako (42:77). Šeštą minutę pirmus taškus kėlinyje pelnė „Omega“ (44:77). Įpusėjus septintai minutei rezultatas buvo 46:81. Vėliau dar aštuonis taškus be atsako pelnė „Konsus“ (46:89). Per paskutinę minutę su puse „Omega“ varžovų pranašumą sumažino nežymiai, keturiais taškais (50:89).

“Konsus“ taurėje pasiekė antrą pergalę, o „Omega“ varžovų pranašumą pripažino antrą kartą.

Advokatų kontoros „Konsus“ treneris Andrius Šiaulys: „Ne visa komanda šiandien susirinko. Džiaugiuosi, kad pavyko sustyguoti puolimą po praeitų rungtynių. Mūsų žaidimas gerėja ir tuo džiaugiamės.“ Paklaustas, kas pasikeitė po ilgosios pertraukos, kai komanda įgijo didelį pranašumą, treneris atsakė: „Manau, susitvarkėme prieš zoninę varžovų gynybą. Daug greitų atakų padarėme, ypač ketvirtame kėlinyje. Tai padėjo įgyti didelį pranašumą.“ Paklaustas, ar lengva pergalė neatpalaiduos komandos prieš sunkias ateities kovas, treneris atsakė: „Susirinkome su mūsų tikslais ir tikiuos kovosime iki galo.“

Omega: Andrius Aleknavičius – 16 tšk., Tadas Vaitkevičius – 11 tšk., Mantas Zubavičius – 8 tšk.

Advokatų kontora „Konsus“: Mantas Lukminas – 27 tšk., Mindaugas Pažėra – 21 tšk. (5 rezult. perd., 6 išpr. praž.), Algirdas Janonis – 15 tšk., Lukas Jasevičius – 12 tšk. (10 atk. kam.)

Advokatų kontora „Konsus“ po dramatiškos kovos palaužė BC „Straight“ (2015 gegužės 09 d., šeštadienis, 01:22 val.)Advokatų kontoros „Konsus“ tritaškių lietus pražudė „Vieningą Kauną“ (2015 gegužės 24 d., sekmadienis, 19:04 val.)BC „Straight“ nesulaukė didesnio „Omegos“ pasipriešinimo (2015 gegužės 05 d., antradienis, 22:19 val.)Beveik visas rungtynes pirmavęs „Vieningas Kaunas“ įveikė „Omegos“ pasipriešinimą (2015 gegužės 15 d., penktadienis, 23:48 val.)Dviženklį pranašumą iššvaisčiusi „A Komanda“ išnešė sveiką kailį ir žengė į pusfinalį (2015 gegužės 29 d., penktadienis, 22:03 val.)„Restauratoriai & Hausa“ įveikė „Omega“ (2015 gegužės 17 d., sekmadienis, 21:17 val.)