ICE vs Kauno SRC – 2 (64:46)„Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2015 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 gegužės 10 d., Sekmadienis, 19:30 val. @ V. Kuprevičiaus vidurinė mokykla, Kovo 11-osios g. 94, Kaunas, LT-50403

„ICE“ įveikė „Kauno SRC-2“ ekipą

2015 gegužės 10 d., Sekmadienis, 23:18 val., peržiūros: 980

Sekmadienį V.Kuprevičiaus vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko Laikinosios taurės 2015, mažosios taurės rungtynės, kuriose susitiko „ICE“ (šeimininkai) ir „Kauno SRC-2“ (svečiai). Nuo pat rungtynių pradžios „ICE“ ekipa vienu žingsniu buvo priekyje labiau nei varžovai. Visas rungtynes šeimininkai išlaikė saugų pranašumą ir šventė pergalę, rezultatu – 64:46.

Rungtynės prasidėjo nerezultatyviai ir su asmeninėmis pražangomis ( 4:4). Toliau abi komandos įsivažiavo, tačiau nė vienai nepavyko įrodyti savo pranašumo ( 12:12). Tik kėlinuko pabaigoje Airiduo Kurauskui pavyko išvesti „ICE“ ekipą į priekį. Rezultatas po pirmo kėlinio – 17:15.

Antrąjį ketvirtį „ICE“ pradėjo sausa atkarpa 7:0 ir savo pranašumą padidino iki 9 taškų ( 28:19). T.Vitkevičiaus pastangomis „Kauno SRC-2“ ekipa pavyko sumažinti skirtumą iki 4 taškų, tačiau „ICE“ dėka kietos gynybos spurtavo atkarpą 8:0 bei atstatė savo pranašumą – 36:24.

Trečiasis ketvirtis „Kauno SRC-2“ ekipai prasidėjo labai prastai. Tik šeštąją žaidimo minutę sugebėjo pelnyti pirmuosius taškus „iš žaidimo“, o tuo tarp „ICE“ ekipa užbaiginėjo rezulatyviai atakas ir atotrūkį padidino iki 22 taškų ( 49:27). „Kauno SRC-2“ pradėjo aktyviau žaisti puolime ir dėka baudos metimų prieš lemiamą ketvirtį sumažino skirtumą iki 17 taškų – 51:34.

Paskutiniame kėlinukyje „Kauno SRC-2“ pademonstravo kovingumą ir sušvelnino skirtumą iki 10 taškų. Vis dėlto, „ICE“ ekipa susitvarkė su puolimu ir laimėjo atkarpą 7:0, kur atstatė turėtą pranašumą ( 60:41). Per likusias minutės „Kauno SRC-2“ nesukūrė stebuklo ir „ICE“ iškovojo pirmąją pergalę, rezultatu – 64:46.

Po laimėtų rungtynių „ICE“ ekipos treneris, T.Jonkus, kalbėjo:“ Pradžioje varžovai pradėjo atkarpa 4:0. Mes sausi dar buvom , nes jų komanda atrodo tokia surinkta nauja. Iš jų liko tik keturi žaidėjai seni. Pridarėm klaidų, bandėm žaisti po vieną puolime, gal bandė parodyt, kad gerai žaidžia po vieną ir teko sustyguoti žaidimą man. Paskui antro kėlinio atkarpa gera buvo ir trečio kėlinio, bet varžovai pradėjo gan aktyviai gintis zona. Pridarėme klaidų, savo metimų nepataikėme ir paleidom savo pranašumą.Kaip esam nauja komanda, tai per daug klaidų darome. Norėtųsi , kad jų mažiau būtų.Jeigu klaidas sutvarkytume, viskas būtų neblogai. Komanda yra aktyvi gynyboje ir centrų turime, kurie žaidžia, bei mažų žaidėjų. Tiesiog reikia išnaudoti stipresias puses ir viskas bus gerai.“

ICE: Airidas Kurauskas – 20 tšk. (9 rezult. perd., 6 perimt. kam., 6 išpr. praž.), Vilius Černiauskas – 9 tšk., Lukas Mikalauskas – 7 tšk.

Kauno SRC – 2: Tomas Vitkevičius – 13 tšk. (8 išpr. praž.), Mantas Birutis – 10 tšk., Mantas Juozapavičius – 8 tšk.

„A Komanda“ užtikrintai įveikė aštuntfinalio barjerą (2015 gegužės 27 d., trečiadienis, 22:26 val.)„Kauno SRC – 2“ iškovojo kelialapį į atkrintamąsias varžybas (2015 gegužės 24 d., sekmadienis, 20:08 val.)„Kauno Rami“ nesugebėjo mesti rimto iššūkio „Ice“ (2015 gegužės 17 d., sekmadienis, 22:05 val.)Pogrupio lyderių akistatoje pergale džiaugėsi „Hidraulinės Sistemos“ (2015 gegužės 24 d., sekmadienis, 22:49 val.)Atkakliose aštunfinalio rungtynėse „Akademija“ palaužė „ICE“ komandą (2015 gegužės 27 d., trečiadienis, 22:52 val.)Gausiomis pajėgomis susirinkusios „Hidraulinės sistemos“ iškovojo antrą pergalę iš eilės (2015 gegužės 17 d., sekmadienis, 19:47 val.)