Akademija vs Sporto manija (71:101)„Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2015 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 gegužės 11 d., Pirmadienis, 19:15 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Sporto manija lengvai pasiekė antrąją pergalę.

2015 gegužės 11 d., Pirmadienis, 23:16 val., peržiūros: 874

Gegužės 11 dieną Kauno „Kolegijos“ salėje įvyko „Laikinosios sostinės“ mažosios taurės 2015 rungtynės tarp šeimininkų „ Akademija“ ir svečiai „ Sporto manija“. Iki šių rungtynių abi ekipos buvo iškovojusios po pergalę, todėl šiandien ekipos siekė antrosios pergalės. Rungtynės prasidėjo labai greitu žaidimu, kuris leido į priekį pabėgti svečiams. Šeimininkai stengėsi vytis varžovus, tačiau „Sporto manija“ buvo nepavejama ir laimėjo rungtynes rezultatu (71:101).

Pirmąjį kėlinuką ekipos pradėjo apsikeitusios rezultatyviomis atakomis (2:2). Toliau žaidimas buvo aplygus, tačiau svečiai surengė puikų spurtą kėlinio gale ir po pirmųjų 10 minučių žaidimo buvo priekyje (25:31).

Antrajame kėlinuke svečiai paspaudė varžovus ir atitolo dviženkliu taškų skirtumu (25:38). Šeimininkai puikiai išnaudoju savo ūgio persvara ir taškus pelne iš baudos aikštelės, taip stengdamiesi neatsilikti, tačiau „Akademijos“ gynyba vis buvo draskoma greitomis atakomis, todėl šeimininkai po kėlinukų atsilikinėjo (39:51).

Po ilgosios pertraukos žaidimas aikštelėje sulėtėjo ir tai buvo geriau šeimininkų komandai. Vis dėlto antroje kėlinio pusėje „Sporto manijos“ puolėjo P.Žalio puikus žaidimas leido jo ekipai būti priekyje po 3 kėlinukų (51:72)

Ketvirtasis kėlinukas buvo tik formalumas, o „Sporto manija“ matė tik viena tikslą įmesti 100 taškų ir laimėti daugiau nei 30 tašku skirtumu ir tai jiems pavyko.(71:101).

Po rungtynių laimėtojų treneris paklaustas, kodėl ekipa puikiai pradėjusi bėgti ir atakuoti buvo sustojusi, o vėliau vėl pagavo savo žaidimą atsakė:

Yra daug žaidėjų , tai reikia duoti visiems pažaisti ypač tada kai turi persvarą. Gal buvo penketas, kuris buvo silpnesnis, gal kažkuriuo momentu užbuksavom, bet pas mus visi vienodi žaidėjai ir laiko klausimas, kada jie pradės gerai žaisti.

Akademija: Mantautas Patašius – 27 tšk. (10 atk. kam., 6 išpr. praž.), Edmundas Staugaitis – 15 tšk., Aurimas Juozapaitis – 10 tšk.

Sporto manija: Paulius Žalys – 44 tšk. (6 perimt. kam.), Deividas Rinkūnas – 17 tšk. (10 rezult. perd.), Mantas Kvedaras – 13 tšk., Rytis Adžgauskas – 12 tšk.

A Komanda šventė iškovojo 2 pergalę. (2015 gegužės 22 d., penktadienis, 04:25 val.)„Sporto Manija“ nesunkiai perlipo „Vieningo Kauno“ barjerą (2015 gegužės 31 d., sekmadienis, 23:17 val.)Visas rungtynes priekyje žengusi „Sporto manija“ pasiekė finalą (2015 birželio 03 d., trečiadienis, 23:47 val.)„Sporto Manija“ papildė savo trofėjų kolekciją „Laikinosios Sostinės“ Mažosios taurės auksu (2015 birželio 07 d., sekmadienis, 22:02 val.)Tritaškiai neišgelbėjo BK „Centre“ (2015 gegužės 07 d., ketvirtadienis, 23:23 val.)„emobilus.lt“ ketvirtame kėlinyje palaužė „Akademiją“ bei žengė į pusfinalį (2015 birželio 01 d., pirmadienis, 22:45 val.)Kovoje iki paskutinių sekundžių stipresni buvo „Sporto Manijos“ krepšininkai (2015 gegužės 06 d., trečiadienis, 22:45 val.)„BK Centre“ gavo skaudžią krepšinio pamoką nuo „Sporto Manijos“ (2015 gegužės 16 d., šeštadienis, 18:28 val.)Atkakliose aštunfinalio rungtynėse „Akademija“ palaužė „ICE“ komandą (2015 gegužės 27 d., trečiadienis, 22:52 val.)