Senukai vs BC „Ambi“ (74:66)„Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2015 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 gegužės 07 d., Ketvirtadienis, 20:15 val. @ Kauno švara, Statybininkų g. 3, Kaunas, LT-50124

Puikus ketvirtasis kėlinukas leido pergalę pasiekti „Senukams“

2015 gegužės 07 d., Ketvirtadienis, 22:42 val., peržiūros: 1263

Gegužės 7 dieną, 20:15 val., „Kauno Švaros“ sporto salėje, susitiko „Laikinosios sostinės“ Mažosios taurės 2015 komandos „Sėnukai“ (šeimininkai) ir BC „Ambi“ (svečiai). Net tris kėlinukus šiose rungtynėse priekyje buvo svečiai, kurie ne kartą turėjo ir dviženklį pranašumą, tačiau ketvirtojo kėlinuko metu jų žaidimas visiškai subyrėjo. „Senukai“ sugebėjo atsitiesti, išnaudojo varžovų klaidas, persvėrė rezultatą savo naudai, o rungtynių pabaigoje jau patys turėjo dviženklį pranašumą. Galingai finišavę „Senukai“ laimėjo susitikimą rezultatu 74:66.

Nors pirmuosius taškus rungtynėse greitai pelnė „Senukai“, tačiau netrukus į tai varžovai atsakė net 9 „sausais“ taškais ir greitai pabėgo į priekį. Labiausiai BC „Ambi“ komandą į priekį tempė tolimi metimai, o prie kovos po krepšiais puikiai prisidėjo A.Tilindė, kuris atakavo praktiškai be klaidų. Labai rezultatyvi rungtynių pradžia leido svečiams jau pirmojo kėlinuko metu pasiekti 10 taškų pranašumą, bet tuomet jų žaidimas ėmė prastėti. „Senukai“ stengėsi rungtyniauti agresyviai, sėkmingai provokavo pražangas ir tik prastas pataikymas nuo baudų metimo linijos sutrugdė persverti rezultatą. BC „Ambi“ nors ir sunkiai, bet išlaikė pranašumą savo pusėje, o prasidedant ilgajai pertraukai jų persvara siekė 3 taškus 34:37.

Antroje rungtynių dalyje abi komandos vis dažniau bandė laimę iš toli, o čia ir vėl pranašesni buvo svečiai, kurie pataikė net 5 tritaškius trečiojo kėlinuko metu ir vėl susigražino dviženklį pranašumą. Tuo tarpu „Senukai“ negalėjo pasigirti geru taiklumu, ypač nesisekė komandai atakuoti iš artimų distancijų, nes kamuolys tiesiog išsisukdavo iš lanko. Tačiau vienas faktorius leido neprarasti vilties aikštelės šeimininkams, tai buvo provokuojamos pražangos. BC „Ambi“ neturėjo ilgo suolelio, tad netrukus žaidėjai pateko į sudėtingą situaciją, nes ties iškritimo riba atsidūrė net 4 žaidėjai. „Senukai“ suskubo pasinaudoti gautu šansu ir agresyvios, bei labai greitos atakos leido sugražinti intrigą. Dabar visi metimai krito į svečių krepšį, kol netrukus „Senukai“ turėjo pranašumą savo pusėje. BC „Ambi“ komandos gynyba visiškai subyrėjo, o vos 8 taškai ketvirtojo kėlinuko metu neleido atsilaikyti ir teko pripažinti varžovų pranašumą 74:66.

Mindaugas Vitkauskas („Senukai“):

„viskas pasikeitė kuomet pradėjome gintis, sustatėme tris žmones ties tritaškiu, uždarėme varžovų snaiperius, o vėliau asmeninė gynyba ir tiesiog indvidualus puolimas leido persverti rezultatą“.

Senukai: Mindaugas Vitkauskas – 30 tšk. (5 išpr. praž.), Andrius Bulotas – 18 tšk. (13 atk. kam., 5 išpr. praž.), Simanas Karalius – 9 tšk. (12 atk. kam.)

BC „Ambi“: A.Tilindė – 30 tšk. (15 atk. kam., 9 išpr. praž.), V.Čypas – 15 tšk. (6 išpr. praž.), S. Grėbliauskas – 14 tšk.

Ketvirtajame kėlinuke puikiai sužaidusi Uno ekipa šventė pergalę. (2015 gegužės 19 d., antradienis, 00:03 val.)„Emobilus.lt“ penketukas įtikinamai įveikė „Senukus“ (2015 gegužės 21 d., ketvirtadienis, 22:26 val.)Dvikovoje be keitimų „Šilainiai“ nesunkiai įrodė savo pranašumą prieš „Senukus“ (2015 gegužės 17 d., sekmadienis, 22:02 val.)„UNO“ be didelių komplikacijų patiesė „Senukus“ (2015 gegužės 15 d., penktadienis, 00:20 val.)„Šilainiai“ lengvai susitvarkė su BC „Ambi“ pasipriešinimu (2015 gegužės 21 d., ketvirtadienis, 22:06 val.)Tik antroje rungtynių pusėje „Emobilus.lt“ įveikė BC „Ambi“ ekipą (2015 gegužės 11 d., pirmadienis, 23:29 val.)