Šilainiai vs BC „Ambi“ (84:48)„Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2015 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 gegužės 21 d., Ketvirtadienis, 20:30 val. @ V. Kuprevičiaus vidurinė mokykla, Kovo 11-osios g. 94, Kaunas, LT-50403

„Šilainiai“ lengvai susitvarkė su BC „Ambi“ pasipriešinimu

2015 gegužės 21 d., Ketvirtadienis, 22:06 val., peržiūros: 1123

Gegužės 21-ąją dieną, ketvirtadienį, V.Kuprevičiaus vidurinėje mokykloje įvyko „Laikinosios Sostinės“ Mažosios taurės C pogrupio rungtynės tarp aikštės šeimininkų statusą turėjusių „Šilainių“ penketuko ir BC „Ambi“. Rungtynes įtikinamai, rezultatu 84:48, laimėjo „Šilainiai“.

Rungtynės prasidėjo greitu ir chaotišku abiejų komandų žaidimu. Sužaidus keletą minučių „Šilainiai“ pralaiminėjo 4:5, tačiau tada spurtavo 17:0, taip praktiškai nulemdami rungtynių baigtį. Pirmasis ketvirtis pasibaigė rezultatu 23:9.

Antrajame kėlinuke dar labiau išryškėjo „Šilainiai“ krepšininkų pranašumas. „BC „Ambi“ daugausiai rėmėsi tolimais tritaškiais metimais, tačiau jų snaiperiams šiandien buvo juoda diena. Tai neleido pasivyti priešininkų. Po antrojo kėlinuko „Šilainiai“ komandos pranašumas išaugo iki dvidešimt vieno taško 42:21.

Trečias kėlinukas prasideda šešiais iš eilės šeimininkų krepšininko R. Stirbio taškais, vėliau BC „Ambi“ laimi atkarpą 5:10, taip sušvelnindami persvarą iki dvidešimt dviejų taškų, tačiau dažnos svečių komandos klaidos ir netaiklūs tolimi metimai trečiojo kėlinuko pabaigoje „Šilainiams“ leidžia dar labiau nutolti. Po trečiojo ketvirčio rezultatas 65:37.

Ketvirtasis kėlinukas jau tebuvo formalumas, kuriame BC „Ambi“ krepšininkams sunkiai sekėsi rinkti taškus. Tuo pasinaudoję „Šilainių“ komandos žaidėjai dar labiau padidino persvarą ir iškovojo lengvą pergalę, įveikdami priešininkus rezultatu 84:48.

Šilainiai: Ričardas Stirbys – 26 tšk. (6 rezult. perd.), Marius Kazickas – 21 tšk. (24 atk. kam.), Vitoldas Kapočius – 16 tšk., Vaidas Dambauskas – 11 tšk., Mantas Karauskas – 10 tšk. (11 atk. kam.)

BC „Ambi“: Vytautas Čypas – 18 tšk., Saulius Grebliauskas – 11 tšk., Remigijus Snieškus – 8 tšk. (13 atk. kam.)

Po rungtynių „Šilainiai“ komandos žaidžiantysis treneris V.Kapočius išreiškė viltį, jog sekančiose rungtynėse susirinks daugiau jo komandos žaidėjų, o apie šias rungtynes trumpai drūtai atsakė: „buvo lengvas pasivaikščiojimas, gera treniruotė“.

„Šilainiai“ nesunkiai įveikė „UNO“ (2015 gegužės 10 d., sekmadienis, 22:14 val.)Po atkaklios kovos „Šilainiai“ įveikė „Restauratoriai & Hausa“ krepšininkus (2015 gegužės 26 d., antradienis, 21:02 val.)Dvikovoje be keitimų „Šilainiai“ nesunkiai įrodė savo pranašumą prieš „Senukus“ (2015 gegužės 17 d., sekmadienis, 22:02 val.)Tik antroje rungtynių pusėje „Emobilus.lt“ įveikė BC „Ambi“ ekipą (2015 gegužės 11 d., pirmadienis, 23:29 val.)Pabaigoje su likimu žaidusios „Hidraulinės Sistemos“ prasibrovė į pusfinalį (2015 gegužės 31 d., sekmadienis, 23:21 val.)Puikus ketvirtasis kėlinukas leido pergalę pasiekti „Senukams“ (2015 gegužės 07 d., ketvirtadienis, 22:42 val.)Ketvirtajame kėlinuke puikiai sužaidusi Uno ekipa šventė pergalę. (2015 gegužės 19 d., antradienis, 00:03 val.)Dvikovoje be keitimų „Emobilus.lt“ nukovė „Šilainius“ (2015 gegužės 24 d., sekmadienis, 22:55 val.)