Vieningas Kaunas vs Omega (87:81)„Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2015 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 gegužės 15 d., Penktadienis, 20:15 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

Beveik visas rungtynes pirmavęs „Vieningas Kaunas“ įveikė „Omegos“ pasipriešinimą

2015 gegužės 15 d., Penktadienis, 23:48 val., peržiūros: 1369

2015 m. gegužės 15 dieną, Kauno energijos sporto salėje įvyko „Laikinosios sostinės“ Mažosios taurės rungtynės, kuriose susitiko „Vieningas Kaunas“ (šeimininkai) ir „Omega“ (svečiai). Nuo pat rungtynių pradžios į priekį išsiveržė „Vieningo Kauno“ ekipos žaidėjai ir didesniu ar mažesniu taškų skirtumu visą laiką buvo priekyje. „Omegos“ ekipos žaidėjai nuolat alsavo varžovams į nugaras, tačiau iniciatyvos galutinai perimti nepavyko bei pergalę rezultatu 87:81 (27:18, 22:20, 21:23, 17:20), iškovojo „Vieningas Kaunas“.

Rungtynių pradžia nieko blogo svečiams nežadėjo, o sužaidus 3 minutes pirmajame kėlinyje „Omega“ pirmavo rezultatu 5:6, tačiau tuomet „Vieningas Kaunas“ surengė spurtą 11:0 ir išsiveržė į priekį 16:6. Kėlinys baigėsi šeimininkams pirmaujant rezultatu 27:18.

Lyg po šalto dušo pirmajame kėlinyje atsigavę „Omegos“ krepšininkai, antrojo ketvirčio surengė atsakomąjį spurtą 8:0 ir skirtumas ištirpo iki minimumo (27:26). Vis dėlto, „Vieningo Kauno“ ekipos žaidėjai nepasimetė ir sėkmingiau sužaidę likusią antrojo ketvirčio dalį, susigrąžino sau dviženklį pranašumą (49:38).

Po ilgosios pertraukos ir toliau tvirtai rungtynių vadžias savo rankose laikė šeimininkai, kurie sugebėjo išsaugoti turėtą pranašumą iki ketvirtis baigėsi „Vieningam Kaunui“ pirmaujant rezultatu 70:61.

Ketvirtajame kėlinyje „Omegos“ žaidėjai dar bandė pakreipti rungtynių eigą sau naudinga linkme ir likus žaisti 1 minutę iki ketvirčio pabaigos „Omegos“ deficitas buvo ištirpęs iki 3 taškų (84:81). Vis dėlto, sėkmingiau sužaidę paskutines rungtynių akimirkas pergalę iškovojo „Vieningas Kaunas“. Galutinis rungtynių rezultatas 87:81.

„Vieningas Kaunas“: Vilius Vaitkevičius – 26 tšk. (6 išpr. praž.), Arnoldas Karla – 17 tšk., Deividas Valatkevičius – 16 tšk., Vytautas Janušonis – 10 tšk. (11 atk. kam.)

„Omega“: Rolandas Urkis – 22 tšk. (11 atk. kam.), Donatas Šliogeris – 18 tšk., Artūras Darašas – 15 tšk., Marius Gadiliauskas – 11 tšk.

BC „Straight“ nesulaukė didesnio „Omegos“ pasipriešinimo (2015 gegužės 05 d., antradienis, 22:19 val.)„Restauratoriai & Hausa“ rungtynių pabaigoje turėjo pripažinti „Vieningo Kauno“ pranašumą (2015 gegužės 10 d., sekmadienis, 20:53 val.)„Restauratoriai & Hausa“ įveikė „Omega“ (2015 gegužės 17 d., sekmadienis, 21:17 val.)Po itin įtemptos kovos, pareikalavusios pratęsimo, pergalę išvargo „Vieningas Kaunas“ (2015 gegužės 21 d., ketvirtadienis, 00:34 val.)„Sporto Manija“ nesunkiai perlipo „Vieningo Kauno“ barjerą (2015 gegužės 31 d., sekmadienis, 23:17 val.)„Uno“ neprilygo „Vieningam Kaunui“ (2015 gegužės 27 d., trečiadienis, 20:47 val.)Advokatų kontoros „Konsus“ tritaškių lietus pražudė „Vieningą Kauną“ (2015 gegužės 24 d., sekmadienis, 19:04 val.)„Omega“ Advokatų kontorai „Konsus“ priešinosi tik du kėlinius (2015 gegužės 12 d., antradienis, 22:30 val.)