Akademija vs BK Centre (95:60)„Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2015 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 gegužės 07 d., Ketvirtadienis, 20:45 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Tritaškiai neišgelbėjo BK „Centre“

2015 gegužės 07 d., Ketvirtadienis, 23:23 val., peržiūros: 997

Gegužės 7 dieną įvyko „Laikinosios sostinės“ rungtynės, kuriose susitiko „Akademija“ ir BK „Centre“. Per pirmąsias 10 minučių šeimininkai panaikino intrigą pirmaudami dviženkliu skirtumu. (18:8). Antrajame kėlinyje komandos žaidė rezultatyviau, tačiau tendencija išliko tapati, skirtumas tik išaugo. (49:27). Po trečio kėlinio skirtumas tapo nepadorus (74:42). Ketvirtasis kėlinys svečiams buvo sėkmingiausias, tačiau susikrautas deficitas nuo pirmųjų minučių lėmė kad lengvą pergalę rezultatu 95:60 iškovojo „Akademija“.

Pirmomis minutėmis abi komandos stengėsi agresyviai žaisti gynyboje, tad pirmieji taškai buvo nuo baudų metimų linijos. Po pirmų 5 minučių rezultatas jau buvo 8:1, ir šeimininkai jau buvo spėję oponentų džiaugsmui pramesti 5 baudų metimus. „Akademijos“ ekipoje po krepšiu nesulaikomai žaidęs M.Patašius buvo didžiausia svečių problema tiek puolime tiek gynyboje. Po pirmojo kėlinio komandas skyrė 10 taškų. (18:8)

Antrasis kėlinys taip pat prasidėjo dominuojančios komandos spurtu 14:3 ir komanda pajuto kad šiandien didesnio pasipriešinimo nebesulauks, tad leido pasireikšti mažiau žaidžiantiems žaidėjams. Svečių ekipą nuo antirekordų gelbėjo taiklūs tritaškiai metimai. Po pirmosios rungtynių dalies rezultatas buvo 49:27.

Trečiajame kėlinyje ir toliau svečiai neturėjo jokių galimybių po krepšiu, tad gelbėjosi tolimais metimais, bei greitomis atakomis. Šeimininkai turėdami ūgio pranašumą galėdavo kartoti netaiklius metimus bent keletą kartų, turint tokią galimybę naturalu kad skirtumas tik augo. Besibaigiant trečiam kėliniui jau buvo pasiektas 30 taškų skirtumas. (74:42).

Ketvirtajame kėlinyje bereikėjo užbaigti formalumus. Jaunieji svečiai pajutę varžovų atsipalaidavimą galėjo kiek lengviau žaisti, bei rinkti lengvus taškus. Rungtynes simboliškai užbaigė taiklus „Akademijos“ komandos trenerio metimas, kuris lėmė kad jo komanda laimėjo rezultatu 95:60.

Po rungtynių Linas Juknys sakė: Žaidėjai buvo išsiilgę tiek vienas kito, tiek krepšinio. Smagiai pažaidėme savo malonumui. Momentais atrodė, kad krepšinis yra antraeilis dalykas lyginant su buvimu kartu. Nematau prasmės kalbėti apie šias varžybas. Patekom į "mirtininkų" grupę, tad kiekvienos sekančios varžybos bus tarsi finalas. Ką darysi, nuo to bus tik įdomiau.

BK „Centre“ rungtynes komentavo taip: Mūsų jaunimas nusileido tiek ūgiu, tiek meistriškumu. Visgi įgavome patirties ir tikimės pergalių ateityje.

Akademija: Mantautas Patašius – 37 tšk. (14 atk. kam., 8 išpr. praž.), Tomas Pileckas – 17 tšk. (6 išpr. praž.), Edmundas Staugaitis – 14 tšk., Vilmantas Vainauskas – 12 tšk.

BK Centre: Izmir Isaev – 19 tšk., Kiril Abramtsov – 18 tšk., Kiril Timofeev – 7 tšk.

„A komanda“ lengvai peržengė BK „Centre“ (2015 gegužės 09 d., šeštadienis, 17:11 val.)Atkakliose aštunfinalio rungtynėse „Akademija“ palaužė „ICE“ komandą (2015 gegužės 27 d., trečiadienis, 22:52 val.)Sporto manija lengvai pasiekė antrąją pergalę. (2015 gegužės 11 d., pirmadienis, 23:16 val.)A Komanda šventė iškovojo 2 pergalę. (2015 gegužės 22 d., penktadienis, 04:25 val.)„emobilus.lt“ ketvirtame kėlinyje palaužė „Akademiją“ bei žengė į pusfinalį (2015 birželio 01 d., pirmadienis, 22:45 val.)„BK Centre“ gavo skaudžią krepšinio pamoką nuo „Sporto Manijos“ (2015 gegužės 16 d., šeštadienis, 18:28 val.)