Kauno SRC – 2 vs Hidraulinės sistemos (59:66)„Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2015 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 gegužės 17 d., Sekmadienis, 17:45 val. @ Kauno mechanikos mokykla, Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

Gausiomis pajėgomis susirinkusios „Hidraulinės sistemos“ iškovojo antrą pergalę iš eilės

2015 gegužės 17 d., Sekmadienis, 19:47 val., peržiūros: 946

Sekmadienį, gegužės 17 dieną, Kauno mechanikos mokyklos sporto salėje įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio lygos, „Laikinosiso sostinės“ Mažosios taurės 2015, B pogrupio rungtynės, tarp vietos „Kauno SRC – 2“ ir svečių „Hidraulinių sistemų“ ekipų. Nuo pat susitikimo pradžios žymiai rezultatyviau rungtyniavo gausiai susirinkę svečių ekipos krepšininkai, ko pasekoje prieš ketvirtą kėlinuką turėjo dvidešimties taškų pranašumą. Vis tik, rankų nenuleidę ir priešininkų atsipalaidavimu pasinaudoję šeimininkai sugebėjo sumažinti atsilikimą, tačiau tai jau nieko nekeitė ir pergale džiaugėsi „Hidraulinės sistemos“. 59:66 (15:29, 12:15, 9:12, 23:10).

Rungtynių pradžioje S. Klimkevičiaus solo tritaškių šou leido „Hidraulinėms sistemoms“ iškart atitolti nuo priešininkų vienuolika taškų. Kiek vėliau atsibudę aikštės šeimininkai kiek sušvelnino atsilikimą, tačiau per likusias kelias minutes atkarpą 3:11 sužaidę svečių ekipos krepšininkai padidino skirtumą tarp komandų iki keturiolikos taškų. 15:29.

Antrojo ketvirčio pradžioje ir toliau sėkmingiau rungtyniavę svečių ekipos žaidėjai dar labiau atitolo nuo varžovų, tačiau taikliais baudos metimais jiems pavyko kiek sumažinti deficitą. Nepaisant to, ir toliau rezultatyviais išpuoliais priešininkų gynybą terorizavusios „Hidraulinės sistemos“ prieš ilgąją pertrauką turėjo jau septyniolikos taškų pranašumą. 27:44.

Po ilgosios pertraukos dar aštuonis taškus be jokio atsako pelnę svečių krepšininkai padidino skirtumą tarp komandų iki 25-ių taškų, tačiau čia pat, pačiu laiku pabudę „Kauno SRC – 2“ ekipos žaidėjai sugebėjo surengti kelis rezultatyviai pasibaigusius išpuolius, ko pasekoje po trijų kėlinukų komandas skyrė dvidešimt taškų. 36:56.

Paskutinėje rungtynių dalyje ryškiai jautėsi „Hidraulinių sistemų“ atsipalaidavimas, kuriuo puikiai pasinaudojo aikštės šeimininkai ir jau nuo pat ketvirto kėlinuko pradžios ėmė tirpdyti deficitą. Kiek vėliau svečių ekipos žaidėjai dar pelnė kelis taškus, tačiau ir toliau lyg ant bangos žaidę „Kauno SRC – 2“ sugebėjo sumažinti atsilikimą iki vienženklio. Vis tik, tai buvo viskas, ką šeimininkams pavyko nuveikti ir pergale džiaugėsi „Hidraulinės sistemos“. 59:66.

Po pergalės Vitalijus Kirilovas kalbėjo: „Na, nepasakyčiau, kad ši pergalė buvo tokia jau nesunki, nes varžovai atkrapštė šešiolika taškų iš plius 23-ijų. Tiesiog atsipalaidavimas buvo per didelis iš tikrųjų. Sakyčiau per gausiai susirinkome, per daug žmonių, per daug noro žaisti ir išėjo kaip visada“.

„Kauno SRC – 2“: Tomas Vitkevičius – 21 tšk. (12 atk. kam., 5 išpr. praž.), Mantas Juozapavičius – 14 tšk., Mantas Birutis – 9 tšk.

„Hidraulinės sistemos“: Saulius Klimkevičius – 18 tšk., Marius Markevičius – 16 tšk., Povilas Čižauskas – 7 tšk.

Pabaigoje su likimu žaidusios „Hidraulinės Sistemos“ prasibrovė į pusfinalį (2015 gegužės 31 d., sekmadienis, 23:21 val.)Be dviejų lyderių kovojusios „Hidraulinės sistemos“ nuskynė „Laikinosios sostinės“ Mažosios taurės bronzą (2015 birželio 07 d., sekmadienis, 22:27 val.)„Hidraulinės sistemos“ be vargo susitvarkė su „Kauno Rami“ (2015 gegužės 10 d., sekmadienis, 22:47 val.)„Kauno SRC – 2“ iškovojo kelialapį į atkrintamąsias varžybas (2015 gegužės 24 d., sekmadienis, 20:08 val.)Pogrupio lyderių akistatoje pergale džiaugėsi „Hidraulinės Sistemos“ (2015 gegužės 24 d., sekmadienis, 22:49 val.)„ICE“ įveikė „Kauno SRC-2“ ekipą (2015 gegužės 10 d., sekmadienis, 23:18 val.)Visas rungtynes priekyje žengusi „Sporto manija“ pasiekė finalą (2015 birželio 03 d., trečiadienis, 23:47 val.)„A Komanda“ užtikrintai įveikė aštuntfinalio barjerą (2015 gegužės 27 d., trečiadienis, 22:26 val.)