Omega vs BC „Straight“ (42:64)„Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2015 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 gegužės 05 d., Antradienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

BC „Straight“ nesulaukė didesnio „Omegos“ pasipriešinimo

2015 gegužės 05 d., Antradienis, 22:19 val., peržiūros: 1201

Gegužės 5-ąją dieną, antradienį, Kauno Kolegijos mažojoje salėje į kovą stojo „Laikinosios sostinės“ Mažosios taurės 2015 komandos BC „Straight“ ir „Omega“. Rungtynes be didesnio vargo rezultatu 64:42 laimėjo BC „Straight“ ekipa.

Rungtynės prasidėjo dviem „Omega“ krepšininkų taškais. Tai buvo vienintelis kartas rungtynėse, kai pirmavo „Omega“ komanda. Vėliau BC „Straight“ ekipos krepšininkai atsakė vienuolika taškų be atsako ir nuo pat rungtynių pradžios parodė, jog nėra nusiteikę juokauti. Pirmas kėlinukas baigėsi 15:7 BC „Straight“ naudai.

Antrajame kėlinuke vyko apylygė kova, abi komandos taikliai atakavo į krepšį, vyravo gražus pozicinis žaidimas. Kėlinukas baigėsi puikiu L. Garnelio tritaškiu metimu aidint sirenai. Komandos į pertrauką išėjo ilsėtis rezultatui esant 36:25 BC „Straight“ naudai.

Trečiajame kėlinuke „Omegos“ gynyba nesugaudė priešininkų tritaškių metimų, patys puolime pradėjo žaisti chaotiškiau, ko pasekoje, leido priešininkams nutolti. Po trečiojo kėlinuko rezultatas buvo 58:34.

Ketvirtasis kėlinukas jau tebuvo formalumas, abi komandos pradėjo dažniau klysti, nepataikyti metimų iš gerų padėčių. Rungtynės baigėsi rezultatu 64:42 BC „Straight“ naudai.

Omega: Povilas Liesis – 10 tšk. (13 atk. kam.), Andrius Aleknavičius – 7 tšk., Mantas Zubavičius – 7 tšk.

BC „Straight“: Laimonas Garnelis – 21 tšk., Einoras Stankus – 10 tšk., Mantas Ungurys – 8 tšk. (10 atk. kam.)

Po rungtynių nugalėtojų vyriausiasis treneris nurodė, jog pagrindiniai pergalės faktoriai buvo silpnas priešininkų pataikymas iš tolimesnės distancijos, puiki jo komandos kova po krepšiu, bei pažymėjo „jau seniai teko matyti taip gerai kovojančius po krepšiu, dar aišku, visur galima prisikabinti, bet tikrai neblogai šiandien sukovojom, kamuolius susirinkom, užpuolėm ir prieš asmeninę, ir prieš zoninę gynybą, neblogas tikrai mačas gavosi“.

Beveik visas rungtynes pirmavęs „Vieningas Kaunas“ įveikė „Omegos“ pasipriešinimą (2015 gegužės 15 d., penktadienis, 23:48 val.)„Restauratoriai & Hausa“ įveikė „Omega“ (2015 gegužės 17 d., sekmadienis, 21:17 val.)„Omega“ Advokatų kontorai „Konsus“ priešinosi tik du kėlinius (2015 gegužės 12 d., antradienis, 22:30 val.)„Restauratoriai & Hausa“ nesunkiai įveikė BC „Straight“ (2015 gegužės 24 d., sekmadienis, 21:41 val.)Po itin įtemptos kovos, pareikalavusios pratęsimo, pergalę išvargo „Vieningas Kaunas“ (2015 gegužės 21 d., ketvirtadienis, 00:34 val.)Advokatų kontora „Konsus“ po dramatiškos kovos palaužė BC „Straight“ (2015 gegužės 09 d., šeštadienis, 01:22 val.)