Senukai vs UNO (63:94)„Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2015 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 gegužės 14 d., Ketvirtadienis, 20:15 val. @ Kauno švara, Statybininkų g. 3, Kaunas, LT-50124

„UNO“ be didelių komplikacijų patiesė „Senukus“

2015 gegužės 15 d., Penktadienis, 00:20 val., peržiūros: 980

Gegužės 14-ąją dieną, ketvirtadienį, „Kauno Švaros“ salėje įvyko „Laikinosios Sostinės“ Mažosios taurės C pogrupio akistata tarp namuose žaidusių „Senukų“ ir svečių rolėje buvusios „UNO“ ekipos.

Jau rungtynių pradžioje „UNO“ veržėsi į priekį ir nuo pat pirmųjų minučių pastatė „Senukus“ į besivejančių rolę. Po N.Kundroto bei G.Šuklevičiaus tritaškių, sužaidus 3 minutes, rezultatas tapo 3:10, o įpusėjus kėliniui svečiai įgijo dviženklę persvarą (5:16). Prabudę „Senukai“ sušvelnino nuostolius iki 7 taškų (11:18), bet tuomet „UNO“ su A.Olberkiu priešakyje kilo į dar vieną šturmą. spurtavo 2:9 ir atitrūko 14 taškų skirtumu (13:27). Per likusį laiką aikštės šeimininkai neženkliai sumažino deficitą, tačiau po pirmųjų 10 minučių „UNO“ išsaugojo dviženklę persvarą – 15:27.

Antrąjį ketvirtį taikliu dvitaškiu pradėjo „Senukai“ ir suapvalino nuostolius iki 10 taškų (17:27), bet vėliau aikštės šeimininkai kelias minutes tylėjo ir tuo netruko pasinaudoti priešininkai. „UNO“ krepšininkai surinko 8 taškus be atsako, padidino turimą persvarą iki 18 taškų (17:35) ir pasiuntė oponentus į nokdauną. D.Kerino ir M.Vitkausko tandemo išpuoliai buvo tarsi prašviesėjimas „Senukų“ puolime (22:35), tačiau antroje kėlinio pusėje savo sąlygas toliau diktavo „UNO“. Svečiai iniciavo didžiausią spurtą šiame mače (0:11) ir nutolo jau 24 taškų skirtumu (22:46), o per likusį laiką dar šiek tiek padidino turimą atotrūkį ir pirmąją dvikovos pusę laimėjo rezultatu 26:52.

Po didžiosios pertraukos kurį laiką rezultato skirtumą svyravo neženkliai, bet po N.Kundroto bei A.Olberkio taiklių metimų, „UNO“ įgijo 29 taškų pranašumą (30:59). Kėblioje padėtyje atsidūrę „Senukai“ ketvirčio viduryje išsijudino, surinko 7 taškus be atsako ir pjovė nuostolius iki 22 taškų (37:59), o netrukus įsismaginęs S.Karalius suapvalino savo ekipos atsilikimą iki 20 taškų (41:61). Paskutinėmis trečiojo kėlinio minutėmis komandos nenusileido viena kitai, taškus rinkosi vienodu tempu ir nuaidėjus sirenai, skelbiančiai ketvirčio pabaigą, „UNO“ džiaugėsi 20 taškų pranašumu – 50:70.

Ketvirtojo kėlinio starte abi komandos toliau žengė koja kojon ir skirtumas svyravo neženkliai. Visgi dar pirmoje ketvirčio pusėje „UNO“ ėmė dėlioti paskutinius taškus ir ryškino pergalės kontūrus. Galingas spurtas 0:11 leido svečiams padidinti atotrūkį iki 32 taškų ir išsklaidyti net ir optimistiškiausias abejones (56:88). Susitikimo finiše „Senukai“ sugebėjo minimaliai sumažinti deficitą, tačiau tai įtakos rungtynių baigčiai neturėjo ir pakankamai solidžią pergalę į savo sąskaitą įsirašė „UNO“. Galutinis rungtynių rezultatas – 63:94.

Gediminas Šuklevičius („UNO“):

Nuo pat pradžių nekilo abejonių, jog esat stipresnė komanda ir visą laiką kontroliavot įvykius. Kas leido taip pakankamai lengvai laimėti?

„Susikaupėm ir laimėjom. Prieš rungtynes sistema rodė, kad mūsų procentas laimėti mažas. Tai buvo papildomas stimulas, mes užpykom ir įrodėm, kad statistinės prognozės neteisingos.“

Kokius tikslus esate išsikėlę šioje taurėje?

„Pagrindiniai tikslai yra susižaisti ir maždaug pažiūrėti, kaip atrodysim kitais metais. Esam visiškai nauja komanda. Kitą sezoną ketinam burti komandą su šiuo branduoliu ir dalyvauti „C“ ir „30+“ lygose.“

Andrius Zareckis („Senukai“):

Kažkaip atrodote išsikvėpę po lygos sezono ir trūksta ugnelės. Kodėl taip yra?

„Nežinau. Pirmiausia tai galbūt prastas komandos narių lankomumas rungtynėse kiša koją. Nežaidė keli komandos lyderiai. Pavasarį komanda negeria vitaminų, todėl ir prastai žaidžia.“

„UNO“ gretose pirmaisiais smuikais griežė A.Olberkis (32 tšk., 7 rez. p., 33 naud. b.), M.Senkus (21 tšk., 5 rez. p.), G.Šuklevičius (19 tšk., 16 atk. k., 6 rez. p., 30 naud. b.), N.Kundrotas (11 tšk., 6 atk. k.) ir D.Kybartas (6 tšk., 8 atk. k.).

„Senukų“ komandoje išsiskyrė S.Karalius (19 tšk., 8 atk. k., 5 išpr. pr.), M.Vitkauskas (16 tšk.), A.Bulotas (11 tšk.), D.Kerinas (7 tšk., 7 atk. k.), K.Zaveckas (4 tšk.) ir A.Zareckis (4 tšk.).

„Laikinosios Sostinės“ Mažojoje taurėje „UNO“ pasiekė pirmąją pergalę ir reabilitavosi po dviejų iš eilės nesėkmių (1-2). „Senukams“ tai buvo pirmasis pralaimėjimas po pergalės turnyro starte (1-1).

„Emobilus.lt“ penketukas įtikinamai įveikė „Senukus“ (2015 gegužės 21 d., ketvirtadienis, 22:26 val.)„Uno“ neprilygo „Vieningam Kaunui“ (2015 gegužės 27 d., trečiadienis, 20:47 val.)Dvikovoje be keitimų „Šilainiai“ nesunkiai įrodė savo pranašumą prieš „Senukus“ (2015 gegužės 17 d., sekmadienis, 22:02 val.)Puikus ketvirtasis kėlinukas leido pergalę pasiekti „Senukams“ (2015 gegužės 07 d., ketvirtadienis, 22:42 val.)Ketvirtajame kėlinuke puikiai sužaidusi Uno ekipa šventė pergalę. (2015 gegužės 19 d., antradienis, 00:03 val.)„Šilainiai“ nesunkiai įveikė „UNO“ (2015 gegužės 10 d., sekmadienis, 22:14 val.)„emobilus.lt“ antroje rungtynių pusėje įveikė „UNO“ (2015 gegužės 08 d., penktadienis, 22:14 val.)