Restauratoriai & Hausa vs Vieningas Kaunas (64:67)„Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2015 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 gegužės 10 d., Sekmadienis, 18:00 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

„Restauratoriai & Hausa“ rungtynių pabaigoje turėjo pripažinti „Vieningo Kauno“ pranašumą

2015 gegužės 10 d., Sekmadienis, 20:53 val., peržiūros: 1085

Gegužės 10 dieną „Kauno energijos“ sporto salėje įvyko „Laikinosios sostinės“ Mažosios taurės 2015 rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Restauratoriai & Hausa“ priemė svečius „Vieningą Kauną“. Abiem komandom šios rungtynės buvo pirmos taurėje.

Rungtynių pradžioje penkis taškus be atsako pelnė „Restauratoriai & Hausa“ (5:0). Trečią minutę „Vieningas Kaunas“ sumažino varžovų persvarą iki dviejų taškų (5:3). Sužaidus šešias minutes „Restauratoriai & Hausa“ turėjo penkių taškų persvarą (12:7). Vėliau penkis taškus be atsako pelnė „Vieningas Kaunas“, po kurių rezultatas tapo lygus (12:12). Devintą minutę „Restauratoriai & Hausa“ įgijo keturių taškų pranašumą (16:12), bet baigiantis ketvirčiui „Vieningas Kaunas“ varžovus pasivijo (16:16).

Prasidėjus antram ketvirčiui dvitaškį pataikė „Restauratoriai & Hausa“, o „Vieningas Kaunas“ į tai atsakė taikliu tolimu metimu (18:19). Vėliau septynis taškus be atsako pelnė „Restauratoriai & Hausa“ (25:19). Baigiantis pirmai kėlinio pusei tritaškį pataikė E.Straigis (25:22). Prasidėjus antrai kėlinio pusei „Restauratoriai & Hausa“ pradėjo didinti persvarą. Svečiai pelnė devynis taškus be atsako ir Įpusėjus aštuntai minutei privertė „Vieningą Kauną“ prašyti minutės pertraukėlės (34:22). Po jos „Vieningas Kaunas“ gynėsi be klaidų, o patys pelnė septynis taškus (34:29).

Sužaidus pirmas tris trečio kėlinio minutes komandas vis dar skyrė penki taškai (38:33). Penktą minutę „Vieningas Kaunas“ pasivijo varžovus (38:38). Prasidėjus antrai kėlinio pusei du taškus pelnė „Restauratoriai & Hausa“, bet vėliau sekė septyni be atsako „Vieningo Kauno“ taškai (40:45). Paskutines dvi ketvirčio minutes geriau sužaidė „Restauratoriai & Hausa“, kuriem pavyko pasivyti varžovus (47:47).

Ketvirto kėlinio pradžioje keturis taškus be atsako pelnė „Restauratoriai & Hausa“ (51:47). Ketvirtą minutę šeimininkų persvara padidėjo iki septynių taškų (56:49), o „Vieningas Kaunas“ paprašė minutės pertraukėlės. Po jos svečiai pelnė keturis taškus be atsako (56:53). Septintą minutę „Vieningas Kaunas“ pasivijo varžovus (60:60). Paskutinėmis rungtynių minutėmis vyko atkakli kova. Likus 22 sekundėm „Vieningas Kaunas“ turėjo dviejų taškų persvarą, o „Restauratoriai & Hausa“ paprašė minutės pertraukėlės. Po jos „Restauratoriai & Hausa“ neužbaigė atakos rezultatyviai, o kamuolį atkovojęs P.Grėbliūnas išprovokavo varžovų pražangą. Vieną iš dviejų baudos metimų pataikęs „Vieningo Kauno“ žaidėjas padidino persvarą iki trijų taškų (64:67). „Restauratoriai & Hausa“ per likusį laiką nesugebėjo atakos užbaigti rezultatyviai.

“Vieningas Kaunas“ iškovojo pirmą pergalę, o „Restauratoriai & Hausa“ pralaimėjo pirmą kartą.

„Vieningo Kauno“ treneris Vilius Vaitkevičius: „Mūsų sudėtis buvo stipriai pasikeitusi po „Įmonių“ lygos finalo. Buvo truputi neramu, kaip būsime susižaidę, kaip seksis. Galėjo tikrai sektis geriau, bet po labai įtemptos rungtynių pabaigos laimėjome. Džiaugiamės.“ Paklaustas, ką komanda pagerino žaidime po ilgosios pertraukos, treneris atsakė: „Sulėtinome rungtynių tempą. Bandėme pradžioje daugiau pulti greitai, greitomis atakomis, bet tai nepavyko. Teko pereiti daugiau į pozicinį puolimą.“

Restauratoriai & Hausa: Jonas Snudaitis – 24 tšk. (5 išpr. praž.), Juris Goštautas – 12 tšk., Augustas Mikalonis – 7 tšk. (5 perimt. kam.)

Vieningas Kaunas: Eduardas Straigis – 21 tšk. (6 išpr. praž.), Paulius Grėbliūnas – 12 tšk. (13 atk. kam., 5 rezult. perd., 6 išpr. praž.), Ovidijus Stropus – 10 tšk.

„Restauratoriai & Hausa“ nesunkiai įveikė BC „Straight“ (2015 gegužės 24 d., sekmadienis, 21:41 val.)„Restauratoriai & Hausa“ įveikė „Omega“ (2015 gegužės 17 d., sekmadienis, 21:17 val.)„Sporto Manija“ nesunkiai perlipo „Vieningo Kauno“ barjerą (2015 gegužės 31 d., sekmadienis, 23:17 val.)Advokatų kontoros „Konsus“ tritaškių lietus pražudė „Vieningą Kauną“ (2015 gegužės 24 d., sekmadienis, 19:04 val.)Beveik visas rungtynes pirmavęs „Vieningas Kaunas“ įveikė „Omegos“ pasipriešinimą (2015 gegužės 15 d., penktadienis, 23:48 val.)„Uno“ neprilygo „Vieningam Kaunui“ (2015 gegužės 27 d., trečiadienis, 20:47 val.)Po atkaklios kovos „Šilainiai“ įveikė „Restauratoriai & Hausa“ krepšininkus (2015 gegužės 26 d., antradienis, 21:02 val.)Po itin įtemptos kovos, pareikalavusios pratęsimo, pergalę išvargo „Vieningas Kaunas“ (2015 gegužės 21 d., ketvirtadienis, 00:34 val.)