Vieningas Kaunas vs Advokatų kontora „Konsus“ (66:99)„Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2015 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 gegužės 24 d., Sekmadienis, 14:45 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

Advokatų kontoros „Konsus“ tritaškių lietus pražudė „Vieningą Kauną“

2015 gegužės 24 d., Sekmadienis, 19:04 val., peržiūros: 1134

Gegužės 24 dieną, 14:45 val., Kauno Energijos sporto salėje, susitiko „Laikinosios sostinės“ Mažosios taurės 2015 komandos „Vieningas Kaunas“ (šeimininkai) ir Advokatų kontora „Konsus“ (svečiai). Jau rungtynių pradžioje svečiai ėmė įrodinėti, jog šiandien jie puikiai pataiko iš toli ir skirtumas tarp komandų staigiai išaugo. Bet Advokatų kontora „Konsus“ komandai turimo pranašumo nebuvo gana ir po tiesiog fantastinio M. Lukmino pasirodymo (žaidėjas pataikė net 12 tritaškių ir 22 bandymų) jiems pavyko pasiekti net ir triuškinamą 30 taškų pranašumą. Likęs laikas rungtynėse tebuvo formalumas ir Advokatų kontora „Konsus“ pasiekė puikią pergalę, rezultatu 66:99.

Nors komandos rungtynių pradžioje apsikeitė sėkmingomis atakomis, tačiau labai greitai „Vieningas Kaunas“ pateko į duobę, o to kaltininkas buvo svečių komandos žaidėjas M.Lukminas. Net 4 tolimi snaiperio metimai vien pirmojo kėlinuko metu padėjo Advokatų kontora „Konsus“ komandai nutolti ir skirtumas pasiekė 16 taškų ribą. „Vieningas Kaunas“ dar juokais kalbėjo, jog metas pradėti žaisti, tačiau jų situacija su kiekviena minute tik prastėjo. Svečiai nepastebimai pasiekė daugiau nei 20 taškų pranašumą ir toliau savo varžovus daužė tolimais metimais. Prasidedant ilgajai pertraukai Advokatų kontora „Konsus“ pirmavo net 24:46.

Antroje rungtynių dalyje tas pats M.Lukminas galutinai pribaigė savo varžovus, dar trys paeiliui pataikyti tritaškiai ir galingas dėjimas leido pirmą kartą pasiekti ir 30 taškų pranašumą. Nuo to momento abi komandos tarsi suprato, kad šiandien nugalėtojas jau aiškus, tad aikštelėje buvo juntamas atsipalaidavimas, krepšininkai ne visad sugrįždavo į gynybą, o ir klaidų skaičius išaugo. „Vieningas Kaunas“ padidino savo rezultatyvumą. bet jų atsilikimas vis dar išliko milžiniškas. Advokatų kontora „Konsus“ pasiekė daugiau nei užtikrintą pergalę ir laimėjo rungtynes rezultatu 66:99.

A.Šiaulys (Advokatų kontora „Konsus“):

„tiesiog šiandien buvo mūsų diena“.

Vieningas Kaunas: Eduardas Straigis – 20 tšk. (5 išpr. praž.), Deividas Valatkevičius – 19 tšk., Paulius Grėbliūnas – 11 tšk. (10 atk. kam.)

Advokatų kontora „Konsus“: Mantas Lukminas – 46 tšk., Lukas Jasevičius – 18 tšk. (14 atk. kam.), Mantas Karpavičius – 12 tšk., Algirdas Janonis – 10 tšk.

Advokatų kontora „Konsus“ po dramatiškos kovos palaužė BC „Straight“ (2015 gegužės 09 d., šeštadienis, 01:22 val.)„Omega“ Advokatų kontorai „Konsus“ priešinosi tik du kėlinius (2015 gegužės 12 d., antradienis, 22:30 val.)„Restauratoriai & Hausa“ rungtynių pabaigoje turėjo pripažinti „Vieningo Kauno“ pranašumą (2015 gegužės 10 d., sekmadienis, 20:53 val.)„Uno“ neprilygo „Vieningam Kaunui“ (2015 gegužės 27 d., trečiadienis, 20:47 val.)„Sporto Manija“ nesunkiai perlipo „Vieningo Kauno“ barjerą (2015 gegužės 31 d., sekmadienis, 23:17 val.)Po itin įtemptos kovos, pareikalavusios pratęsimo, pergalę išvargo „Vieningas Kaunas“ (2015 gegužės 21 d., ketvirtadienis, 00:34 val.)Beveik visas rungtynes pirmavęs „Vieningas Kaunas“ įveikė „Omegos“ pasipriešinimą (2015 gegužės 15 d., penktadienis, 23:48 val.)Dviženklį pranašumą iššvaisčiusi „A Komanda“ išnešė sveiką kailį ir žengė į pusfinalį (2015 gegužės 29 d., penktadienis, 22:03 val.)