BK Centre vs A Komanda (61:102)„Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2015 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 gegužės 09 d., Šeštadienis, 14:15 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„A komanda“ lengvai peržengė BK „Centre“

2015 gegužės 09 d., Šeštadienis, 17:11 val., peržiūros: 1137

Gegužės 9 dieną įvyko Laikinosios sostinės rungtynės, kuriose susitiko šeimininkai BK „Centre“ ir „A komanda“. Pirmas penkias minutes kova buvo lygi, vėliau svečiai šovė į priekį ir laimėjo kėlinį rezultatu 12:20. Antrajame kėlinyje skirtumas tik augo, o pasibaigus jam dingo ir rungtynių intriga, kadangi komandas skyrė 21 taškas. (24:45). Trečiajame kėlinyje kelios ilgos rezultatyvios atkarpos be atsako leido „A komandai“ triuškinti varžovus (43:77). Ketvirtajame kėlinyje svečiai atsipalaidavo ir pradėjo rengti šou, netrūko gražių perdavimų ir dėjimų. Sutvarkę formalumus svečiai laimėjo rezultatu 61:102

Svečiai rungtynes pradėjo šešiais M.Daraškevičiaus taškais, tačiau nuo rungtynių favoritų oponentai neatsiliko ir po 5 minučių žaidimo pirmavo rezultatu 12:11, visgi nuo šios minutės taškus pelnė tik svečiai ir skirtumas tarp komandų pradėjo augti, „A komanda“ surengė spurtą 0:9 ir užbaigė kėlinį pirmaudami solidžiu skirtumu.

Antrasis kėlinys vyko labai permainingai, kaip ir pradžioje BK „Centre“ pirmąją kėlinio dalį sužaidė geriau nei varžovai ir priartėjo iki 4 taškų,visgi vėl įvyko rungtynių lūžis ir svečiai spurtavo rezultatu 0:15 ir viskas tapo šiose rungtynėse aišku. Šiame kėlinyje labiausiai prie rezultato svečių ekipoje prisidėjo M.Čipas pelnęs 10 taškų. Po dviejų kėlinių komandas jau skyrė 21 taškas. (24:45)

Trečiajame kėlinyje jau nuo pat pradžių dominavo svečiai greitai peržengę 40 taškų skirtumo ribą. Trys taiklūs šeimininkų tritaškiai kiek pagerino situacija, tačiau dėl pergalės kovoti nebuvo galimybių. (43:77)

Ketvirtajame kėlinyje svečiai jau žaidė savo malonumui, stengdamiesi atakas užbaigti kuo efektyviau, suprastėjusi gynyba šeimininkams leido kiek sumažinti atsilikimą, tačiau keletas greitų atakų, bei dėjimų sugrąžino į buvusias vėžes. Pelnę 100ąjį tašką, penkiese susirinkę svečiai dar turėjo jėgų efektingiems epizodams. BK „Centre“ sulaukė galutinio rungtynių švilpuko, kuris skelbė lengvą „A komandos“ pergalę. (61:102)

Po rungtynių nugalėtojų treneris A.Karpavičius sakė: Džiaugiuosi kad komanda susirinko ir neiškeitė rungtynių į kitą laisvalaikio praleidimo būdą. Sužaidėme geras rungtynes, kurios yra tik pradžia prieš kitas labai svarbias rungtynes.

BK Centre: Izmir Isaev – 21 tšk., Kiril Timofeev – 16 tšk. (6 išpr. praž.), Karolis Zokas – 14 tšk.

A Komanda: Mantas Čipas – 26 tšk. (6 rezult. perd.), Mindaugas Daraškevičius – 24 tšk. (14 atk. kam., 5 išpr. praž.), Evaldas Jurgaitis – 19 tšk. (12 atk. kam., 5 rezult. perd., 5 perimt. kam., 7 išpr. praž.), Ugnius Drulia – 17 tšk., Donatas Gudeliauskas – 16 tšk.

Tritaškiai neišgelbėjo BK „Centre“ (2015 gegužės 07 d., ketvirtadienis, 23:23 val.)„A Komanda“ užtikrintai įveikė aštuntfinalio barjerą (2015 gegužės 27 d., trečiadienis, 22:26 val.)A Komanda šventė iškovojo 2 pergalę. (2015 gegužės 22 d., penktadienis, 04:25 val.)Dviženklį pranašumą iššvaisčiusi „A Komanda“ išnešė sveiką kailį ir žengė į pusfinalį (2015 gegužės 29 d., penktadienis, 22:03 val.)Po nervingos kovos „A Komanda“ prasibrovė į „Laikinosios Sostinės“ Mažosios taurės finalą (2015 birželio 03 d., trečiadienis, 23:02 val.)„Sporto Manija“ papildė savo trofėjų kolekciją „Laikinosios Sostinės“ Mažosios taurės auksu (2015 birželio 07 d., sekmadienis, 22:02 val.)„BK Centre“ gavo skaudžią krepšinio pamoką nuo „Sporto Manijos“ (2015 gegužės 16 d., šeštadienis, 18:28 val.)Kovoje iki paskutinių sekundžių stipresni buvo „Sporto Manijos“ krepšininkai (2015 gegužės 06 d., trečiadienis, 22:45 val.)