BC „Ambi“ vs emobilus.lt (55:76)„Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2015 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 gegužės 11 d., Pirmadienis, 21:15 val. @ Vytauto Didžiojo universiteto sporto centras, Draugystės g. 19, Kaunas, LT-51230

Tik antroje rungtynių pusėje „Emobilus.lt“ įveikė BC „Ambi“ ekipą

2015 gegužės 11 d., Pirmadienis, 23:29 val., peržiūros: 1010

Pirmadienio vakarą VDU sporto salėje įvyko „Laikinosios sostinės 2015“ , mažosios taurės rungtynės, kuriose susitiko BC „Ambi“ (šeimininkai) ir „Emobilus.lt“ (svečiai). Nuo pat pirmųjų minučių tarp ekipų vyko taškas į tašką kova, tačiau antroje rungtynių pusėje „Emobilus.lt“ pralaužė ledus ir įveikė BC „Ambi“ komandą, rezultatu – 55:76.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo BC „Ambi“ ekipa, kuri išlaikė minimalų pranašumą prieš varžovus ( 11:8). Vis dėlto, „Emobilus.lt“ ekipa sugebėjo surinkti mini spurtą ir pirmą kartą šios dienos rungtynėse persvėrė rezultatą į savas rankas ( 11:14). Besibaigiant kėlinukui svečiai padidino pranašumą iki penkių taškų – 14:19.

Antram ketvirčiui prasidėjus „emobilus.lt“ toliau palaikė susikrautą pranašumą, bet BC „Ambi“ toliau demonstravo kovimgumą ir sumažino skirtumą iki dviejų taškų ( 28:30). Likus žaisti mažiau nei dvi minutes svečiai užtikrinčiau sužaidė kėlinuko pabaigą ir atstatė turėtą pranašumą – 30:36.

Trečiam ketvirčiui prasidėjus „emobilus.lt“ pranašumas išaugo iki 8 taškų. Visgi, svečių žaidimas įkrito į duobę, o tuo pasinaudoję BC „Ambi“ ekipa išlygino rezultatą ( 38:38). Po minutės pertraukėlės „emobilus.lt“ suaktyvino savo gynybą,o tam nebuvo pasiruošę šeimininkai ir svečiai laimėjo atkarpą 12:0, kur pranšumas išaugo iki dviženklio ( 40:52). Per likusį laiką tarp ekipų pranašumas nepakito – 43:54.

Paskutiniame ketvirtyje „emobilus.lt“ toliau demonstravo kietą gynybą prieš varžovus ir pranašumas išaugo iki 17 taškų ( 53:70). Per likusį laiką BC „Ambi“ ekipai nepavyko sukurti stebuklo , o svečiai besibaigiant varžybos įgijo 21 taško pranašumą. Galutinis rezultatas – 55:76.

Po laimėtų rungtynių „Emobilus.lt“ ekipos treneris, E.Daunora, teigė:“ Sunkiai pradėjome rungtynes, tačiau antroje rungtynių pusėje parodėme rezultatą ir iškovojome pergalę. Komandai dar trūksta susižaidimo.“

BC „Ambi“: Arnas Tilindė – 22 tšk. (11 atk. kam., 7 išpr. praž.), Saulius Grebliauskas – 9 tšk., Vytautas Čypas – 7 tšk.

emobilus.lt: Rokas Misevičius – 12 tšk., Kęstutis Dmitrijevas – 10 tšk., Šarūnas Kenstavičius – 10 tšk.

„emobilus.lt“ antroje rungtynių pusėje įveikė „UNO“ (2015 gegužės 08 d., penktadienis, 22:14 val.)Dvikovoje be keitimų „Emobilus.lt“ nukovė „Šilainius“ (2015 gegužės 24 d., sekmadienis, 22:55 val.)„Emobilus.lt“ penketukas įtikinamai įveikė „Senukus“ (2015 gegužės 21 d., ketvirtadienis, 22:26 val.)„emobilus.lt“ ketvirtame kėlinyje palaužė „Akademiją“ bei žengė į pusfinalį (2015 birželio 01 d., pirmadienis, 22:45 val.)„Šilainiai“ lengvai susitvarkė su BC „Ambi“ pasipriešinimu (2015 gegužės 21 d., ketvirtadienis, 22:06 val.)Be dviejų lyderių kovojusios „Hidraulinės sistemos“ nuskynė „Laikinosios sostinės“ Mažosios taurės bronzą (2015 birželio 07 d., sekmadienis, 22:27 val.)Ketvirtajame kėlinuke puikiai sužaidusi Uno ekipa šventė pergalę. (2015 gegužės 19 d., antradienis, 00:03 val.)Puikus ketvirtasis kėlinukas leido pergalę pasiekti „Senukams“ (2015 gegužės 07 d., ketvirtadienis, 22:42 val.)Po nervingos kovos „A Komanda“ prasibrovė į „Laikinosios Sostinės“ Mažosios taurės finalą (2015 birželio 03 d., trečiadienis, 23:02 val.)