emobilus.lt vs UNO (89:76)„Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2015 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 gegužės 08 d., Penktadienis, 20:00 val. @ J. Dobkevičiaus vidurinė mokykla, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

„emobilus.lt“ antroje rungtynių pusėje įveikė „UNO“

2015 gegužės 08 d., Penktadienis, 22:14 val., peržiūros: 1048

Gegužės 8 dieną J. Dobkevičiaus vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko „Laikinosios sostinės“ Mažosios taurės 2015 rungtynės, kuriose formalūs aikštės šeimininkai „emobilus.lt“ priemė svečius „UNO“. Abiem komandom šios rungtynės buvo pirmos taurėje.

Rungtynių pradžioje komandos apsikeitė taikliais dvitaškiais (2:2). Vėliau keturis taškus be atsako pelnė „UNO“ (2:6). Trečią minutę spurtą pradėjo „emobilus.lt“. Šeimininkai pelnė aštuonis taškus be atsako ir įpusėjus kėliniui pirmavo rezultatu 10:6. Vėliau komandos žaidė apylygiai. Likus trims su puse minutės iki ketvirčio pabaigos komandas skyrė trys taškai (13:10). Aštuntą minutę „emobilus.lt“ pranašumas padidėjo iki aštuonių taškų (18:10). Kėlinio pabaigoje geriau rungtyniavo „UNO“. Svečiams pavyko pasivyti varžovus (20:20).

Pirmas dvi antro kėlinio minutes „emobilus.lt“ gynėsi be klaidų, o patys pelnė keturis taškus (24:20). Ketvirtą minutę „emobilus.lt“ pranašumas padidėjo iki septynių taškų (29:22). Likus dviems minutėms iki ketvirčio pabaigos komandas vis dar skyrė septyni taškai (37:30). Vėliau keturis taškus be atsako pelnė „UNO“ (37:34). Baigiantis pirmai rungtynių pusei „emobilus.lt“ pranašumas padidėjo iki penkių taškų (39:34).

Prasidėjus antrai kėlinio pusei keturis taškus be atsako pelnė „emobilus.lt“ (43:34). Trečią minutę pirmus taškus pelnė „UNO“ (43:37). Vėliau komandos keitėsi taikliais metimais. Likus trims minutėms iki kėlinio pabaigos komandas skyrė šeši taškai (55:49). Aštuntą minutę spurtą pradėjo „emobilus.lt“. Šeimininkai pelnė 10 taškų be atsako (65:49). Sužaidus tris ketvirčius komandas skyrė 14 taškų (67:53).

Sužaidus pirmas dvi ketvirto kėlinio minutes komandas skyrė 15 taškų (71:56). Vėliau šešis taškus be atsako pelnė „UNO“ (71:62). Ketvirtą minutę komandos apsikeitė taikliais dvitaškiais (73:64). Šeštą minutę „emobilus.lt“ komandos pranašumas padidėjo iki 16 taškų (80:64). Septintą minutę komandas skyrė 19 taškų (85:66). Vėliau 10 taškų be atsako pelnė „UNO“ (85:76). Rungtynių pabaigoje keturi pelnyti „emobilus.lt“ taškai padidino pranašumą iki 13 taškų (89:76).

“emobilus.lt“ komanda iškovojo pirmą pergalę taurėje, o „UNO“ pralaimėjo pirmą kartą.

„emobilus.lt“ komandos treneris Eimantas Daunora: „Rungtynės buvo ganėtinai prastos, nes susirinkome ne pilnos sudėties. Prie komandos prisijungė keli nauji žaidėjai. Vis mums trūksta susižaidimo. Turėjome ilgą pertrauką, beveik poros mėnesių. Dėl to mes pelnėme mažiau taškų, gynyboje žaidėme praščiau.“ Paklaustas, ko komanda siekia taurėje, treneris atsakė: „Kaip visada, mūsų lūkesčiai yra dideli, prizinės vietos. Kol kas šį sezoną nesiseka, bet tikiuosi, kad šiame turnyre pavyks.“

„UNO“ komandos žaidėjas Andrius Olberkis: „Pirmą kartą susirinkome, nepasisekė mums šiandien nugalėti varžovų. Trūko mums aukštų žaidėjų po krepšiu.“

emobilus.lt: Paulius Lekečinskas – 27 tšk. (12 atk. kam., 6 išpr. praž.), Domas Juknevičius – 16 tšk. (6 rezult. perd.), Povilas Balčiūnas – 14 tšk. (6 rezult. perd.), Ignas Urbonas – 12 tšk., Šarūnas Kenstavičius – 12 tšk.

UNO: Andrius Olberkis – 30 tšk. (7 perimt. kam.), Gediminas Šuklevičius – 18 tšk. (10 atk. kam.), Nedas Kundrotas – 10 tšk.

Tik antroje rungtynių pusėje „Emobilus.lt“ įveikė BC „Ambi“ ekipą (2015 gegužės 11 d., pirmadienis, 23:29 val.)„Šilainiai“ nesunkiai įveikė „UNO“ (2015 gegužės 10 d., sekmadienis, 22:14 val.)„Emobilus.lt“ penketukas įtikinamai įveikė „Senukus“ (2015 gegužės 21 d., ketvirtadienis, 22:26 val.)Dvikovoje be keitimų „Emobilus.lt“ nukovė „Šilainius“ (2015 gegužės 24 d., sekmadienis, 22:55 val.)„emobilus.lt“ ketvirtame kėlinyje palaužė „Akademiją“ bei žengė į pusfinalį (2015 birželio 01 d., pirmadienis, 22:45 val.)„Uno“ neprilygo „Vieningam Kaunui“ (2015 gegužės 27 d., trečiadienis, 20:47 val.)Po nervingos kovos „A Komanda“ prasibrovė į „Laikinosios Sostinės“ Mažosios taurės finalą (2015 birželio 03 d., trečiadienis, 23:02 val.)Be dviejų lyderių kovojusios „Hidraulinės sistemos“ nuskynė „Laikinosios sostinės“ Mažosios taurės bronzą (2015 birželio 07 d., sekmadienis, 22:27 val.)Ketvirtajame kėlinuke puikiai sužaidusi Uno ekipa šventė pergalę. (2015 gegužės 19 d., antradienis, 00:03 val.)„UNO“ be didelių komplikacijų patiesė „Senukus“ (2015 gegužės 15 d., penktadienis, 00:20 val.)