Advokatų kontora „Konsus“ vs BC „Straight“ (77:75)„Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2015 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 gegužės 08 d., Penktadienis, 19:30 val. @ Vytauto Didžiojo universiteto sporto centras, Draugystės g. 19, Kaunas, LT-51230

Advokatų kontora „Konsus“ po dramatiškos kovos palaužė BC „Straight“

2015 gegužės 09 d., Šeštadienis, 01:22 val., peržiūros: 994

Penktadienį, gegužės 8 dieną, VDU sporto centre įvyko „Laikinosios sostinės“, Mažosios taurės varžybos tarp vietos Advokatų kontoros „Konsus“ ir svečių BC „Straight“. Ilgą laiką pirmavusi „Straight“ ekipa iššvaistė solidų pranašumą paskutinėmis minutėmis ir po atkaklios kovos turėjo pripažinti varžovų pranašumą.

Pirmasis kėlinys prasidėjo apylygiu komandų žaidimu. Ekipos apsikeitė sėkmingomis atakomis, bet po to „Straight“ pelnė penkis taškus paeiliui bei įsiveržė į priekį turėdami keturių taškų atotrūkį. Tuomet „Konsus“ atsakė 10:2 sėkminga atkarpa ir persvėrė rezultatą. Kėlinuką kiek geriau užbaigė svečiai, kuriems pavyko sumažinti atsilikimą iki dviejų taškų – 22:20. Antrasis kėlinukas prasidėjo, vėlgi, apylygiu komandų žaidimu. Bet tuomet svečiai surengė 14:3 atkarpą ir persvėrė rezultatą. Per likusią kėlinuko dalį komandos pradėjo apsikeisti netaikliais baudų metimais, tad skirtumas išliko daugmaž nepakitęs. Po pirmosios rungtynių pusės rezultatas buvo 35:44.

Trečiąjį kėlinuką kiek geriau pradėjo „Straight“ ekipa, kuri padidino savo pranašumą iki 12 taškų. Tačiau padidinti pranašumo jau neleido „Konsus“ ekipa. Jie po truputį pradėjo karpyti deficitą ir kėlinio pabaigoje priartėjo iki penkių taškų – 55:60. Lemiamas ketvirtis prasidėjo komandų žaidimu taškas į tašką. Svečiai norėjo vėl nutolti nuo varžovų, bet „Konsus“ to padaryti neleido ir į kiekvieną sėkmingą „Straight“ ataką atsakė taškais. Visgi, svečiams pavyko pelnyti keturis taškus be atsako ir padidinti pranašumą iki aštuonių taškų likus žaisti apie keturias minutes. Tuomet „Straight“ ekipa krito į šiokią tokią duobę, o tuo pasinaudojo „Konsus“ ir pradėjo tirpdyti deficitą. Šeimininkai spurtavo 12:2 ir tuomet patys įgavo dviejų taškų pranašumą, bet taikliu tolimu metimu į tai atsakė L.Garnelis ir išvedė savo komandą į priekį minimaliu skirtumu. Kitoje aikštelės pusėje M.Lukminas taip pat pataikė tolimą metimą ir vėl persvėrė rezultatą. Svečiams dar liko apie dvidešimt sekundžių suregzti ataką, tačiau E. Stankaus metimas, galėjęs išplėšti pratęsimą, skriejo pro šalį ir „Konsus“ šventė sunkią pergalę, rezultatu 77:75.

Advokatų kontora „Konsus“: Mindaugas Pažėra – 21 tšk. (6 išpr. praž.), Mantas Lukminas – 20 tšk., Algirdas Janonis – 16 tšk. (12 atk. kam., 6 išpr. praž.)

BC „Straight“: Laimonas Garnelis – 22 tšk. (5 išpr. praž.), Arūnas Eitutis – 20 tšk., Edvinas Zaurys – 11 tšk.

J.Kalinauskas („Konsus“):
„Į komandą pasijungė keletas naujų žaidėjų – Mantas Lukminas bei Lukas Sutkus – ir ganėtinai sunkiai sekėsi sustyguoti mūsų žaidimą, tačiau rungtynių pabaigoje, kai to labiausiai reikėjo, Manto ranka nesudrebėjo ir jis įmetė „trajaką“. Kitose rungtynėse pasistengsim savo žaidimą labiau sustyguot, kad galėtume iškovoti užtikrintas pergales“.

Advokatų kontoros „Konsus“ tritaškių lietus pražudė „Vieningą Kauną“ (2015 gegužės 24 d., sekmadienis, 19:04 val.)„Omega“ Advokatų kontorai „Konsus“ priešinosi tik du kėlinius (2015 gegužės 12 d., antradienis, 22:30 val.)„Restauratoriai & Hausa“ nesunkiai įveikė BC „Straight“ (2015 gegužės 24 d., sekmadienis, 21:41 val.)Po itin įtemptos kovos, pareikalavusios pratęsimo, pergalę išvargo „Vieningas Kaunas“ (2015 gegužės 21 d., ketvirtadienis, 00:34 val.)Dviženklį pranašumą iššvaisčiusi „A Komanda“ išnešė sveiką kailį ir žengė į pusfinalį (2015 gegužės 29 d., penktadienis, 22:03 val.)BC „Straight“ nesulaukė didesnio „Omegos“ pasipriešinimo (2015 gegužės 05 d., antradienis, 22:19 val.)