Kauno Rami vs Hidraulinės sistemos (57:98)„Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2015 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 gegužės 10 d., Sekmadienis, 18:00 val. @ V. Kuprevičiaus vidurinė mokykla, Kovo 11-osios g. 94, Kaunas, LT-50403

„Hidraulinės sistemos“ be vargo susitvarkė su „Kauno Rami“

2015 gegužės 10 d., Sekmadienis, 22:47 val., peržiūros: 998

Sekmadienį V.Kuprevičiaus vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko Laikinosios taurės 2015, mažosios taurės rungtynės, kuriose susitiko „Kauno Rami“ (šeimininkai) ir „Hidraulinės sistemos“ (svečiai). Nuo pat pirmųjų minučių „Hidraulinės sistemos“ įvedė savo tvarką aikštelėje, kur be didesnio vargo nugalėjo „Kauno Rami“ komanda, rezultatu – 57:98.

Rungtynės prasidėjo labai nerezultatyviai ir įpusėjus kėlinukui „Hidraulinės sistemos“ sistemos buvo įgijusios minimalų pranašumą ( 9:10). Tačiau svečiai pirmieji pramušė ledus ir laimėjo atkarpą 11:0, kur pranašumas išaugo iki dviženklio ( 11:21). Per likusią minutę „Hidraulinės sistemos“ padidino pranašumą dar vienu tašku – 13:24.

Antrajam ketvirčiui prasidėjus „Kauno Rami“ susitvarkė su puolimu ir pradėjo artėti prie varžovų, tačiau „Hidraulinės sistemos“ taikliomis atakomis atstatydavo savo susikrautą pranašumą ( 26:34). Per likusį laiką tarp ekipų rezultatą nepakito ir prieš ilgąją pertrauką svečiai pirmavp 7 taškais – 32:39.

Trečiąjį ketvirtį „Hidraulinės sistemos“ pradėjo uraganišku puolimu, kur atotrūkis išaugo iki 18 taškų ( 36:54). Po minutės pertraukėlės „Kauno Rami“ susistygavo savo gynybą, kur tai leido sušvelninti skirtumą iki 12 taškų. Vis dėlto, likus žaisti mažiau nei tris minutes „Hidraulinės sistemos“ vėl priminė apie save, kur laimėjo atkarpą 11:0 ir pranašumas padidino iki 23 taškų – 47:70.

Paskutiniam ketvirčiui prasidėjus svečiai toliau žaidė įspūdingai ir rinko taškus vienas po kito. „Kauno Rami“ nerado priešnuodžio prieš „Hidraulinės sistemos“ ekipos puolimo ir po taiklaus Sauliaus Klimkevičiaus tritaškio pranašumas išaugo iki 37 taškų ( 53:90). Likus žaisti mažiau nei tris minutes „Hidraulinės sistemos“ nestabdė apsukų ir sugebėjo sutriuškinti varžovus 41 taško skirtumu – 57:98.

Po laimėtų rungtynių „Hidraulinės sistemos“ ekipos treneris, V.Kirilovas, gerai nusiteikęs teigė:“ Kalėm hidraulą ir tiek.“

Kauno Rami: Šarūnas Petraitis – 22 tšk. (11 atk. kam., 7 rezult. perd.), Tomas Petrošius – 15 tšk., Tomas Gudas – 10 tšk.

Hidraulinės sistemos: Saulius Klimkevičius – 28 tšk. (7 išpr. praž.), Marius Šumlinskas – 18 tšk. (14 atk. kam., 6 rezult. perd.), Tomas Vainoris – 17 tšk. (6 rezult. perd., 6 išpr. praž.), Liudas Čekavičius – 17 tšk.

Be dviejų lyderių kovojusios „Hidraulinės sistemos“ nuskynė „Laikinosios sostinės“ Mažosios taurės bronzą (2015 birželio 07 d., sekmadienis, 22:27 val.)Pabaigoje su likimu žaidusios „Hidraulinės Sistemos“ prasibrovė į pusfinalį (2015 gegužės 31 d., sekmadienis, 23:21 val.)Gausiomis pajėgomis susirinkusios „Hidraulinės sistemos“ iškovojo antrą pergalę iš eilės (2015 gegužės 17 d., sekmadienis, 19:47 val.)Pogrupio lyderių akistatoje pergale džiaugėsi „Hidraulinės Sistemos“ (2015 gegužės 24 d., sekmadienis, 22:49 val.)„Kauno Rami“ nesugebėjo mesti rimto iššūkio „Ice“ (2015 gegužės 17 d., sekmadienis, 22:05 val.)Visas rungtynes priekyje žengusi „Sporto manija“ pasiekė finalą (2015 birželio 03 d., trečiadienis, 23:47 val.)„Kauno SRC – 2“ iškovojo kelialapį į atkrintamąsias varžybas (2015 gegužės 24 d., sekmadienis, 20:08 val.)