Akademija vs A Komanda (58:69)„Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2015 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 gegužės 21 d., Ketvirtadienis, 20:45 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

A Komanda šventė iškovojo 2 pergalę.

2015 gegužės 22 d., Penktadienis, 04:25 val., peržiūros: 1112

Gegužės 21 dieną Kauno kolegijos sporto salėje susitiko šeimininkai „Akademija“ ir svečiai „A Komanda“. Rungtynės prasidėjo gana vangiai abi ekipos atakavo netaikliai ir buvo susitelkusios gynyboje, tai lėmė nedidelį rezultatą po pirmųjų 10 žaidimo minučių, kuomet vienu tašku pirmavo šeimininkai (16:15).

Antrajame kėlinuke svečiai pradėjo žaisti greičiau ir pagerino savo taiklumą, kas leido per šį kėlinuką pelnyti net 28 taškus ir po 2 kėlinių „A Komanda“ pirmavo užtikrintai (27:43).

Antroje rungtynių pusėje šeimininkai sugrįžo į žaidimą sumažindami atsilikimą iki 10 taškų, prie šio supurto stipriai prisidėjo trečiąjį kėlinuką buvęs nesustabdomas „Akademijos“ žaidėjas T.Pileckas, kuris per šį kėlinuką įsūdė 13 taškų, tačiau „Akademija“ vis dar buvo atsilikinėjančių vaidmenyje (45:54).

Ketvirtąjį kėlinį šeimininkai pradėjo turėdami pasitikėjimo, kad gali pasivyti varžovus ir juos aplenkti. Jiems pavyko sumažinti atsilikimą iki 5 taškų (52:57). Tačiau svečių ekipoje visas varžybas iš toli gerai mėtęs D.Milaknis smeigė dar vieną 3 taškį. Šeimininkai stengėsi sumažinti atsilikimą, bet į kiekvieną taiklų metimą jiems atsakydavo varžovai tuo pačiu. Pabaigoje neklydę svečiai šventė pergalę (58:69).

Po laimėtų rungtynių „A Komandos“ treneris teigė:

Sunkiai pradėjome pirmąjį kėlinuką, nepavyko asmeniškai apsiginti, tačiau vėliau pakeitus gynybą, tiek mums, tiek jiems buvo sunku užpulti prieš aikštės gynybą ir tai buvo vienas pagrindiniu faktorių šiandien. Turime naują žmogų, kuris puikiai įsiliejo į komandą, todėl tikrai džiaugiamės, be to vieną iš mūsų stiprybių , kad turime 5-6 žaidėjus, kurie meta virš 10 taškų.

Akademija: Mantautas Patašius – 20 tšk. (15 atk. kam., 5 išpr. praž.), Tomas Pileckas – 20 tšk. (7 išpr. praž.), Vilmantas Vainauskas – 8 tšk. (5 perimt. kam.)

A Komanda: Deividas Milaknis – 19 tšk., Giedrius Purauskas – 18 tšk. (5 išpr. praž.), Donatas Gudeliauskas – 12 tšk.

Sporto manija lengvai pasiekė antrąją pergalę. (2015 gegužės 11 d., pirmadienis, 23:16 val.)„A Komanda“ užtikrintai įveikė aštuntfinalio barjerą (2015 gegužės 27 d., trečiadienis, 22:26 val.)„A komanda“ lengvai peržengė BK „Centre“ (2015 gegužės 09 d., šeštadienis, 17:11 val.)Po nervingos kovos „A Komanda“ prasibrovė į „Laikinosios Sostinės“ Mažosios taurės finalą (2015 birželio 03 d., trečiadienis, 23:02 val.)Dviženklį pranašumą iššvaisčiusi „A Komanda“ išnešė sveiką kailį ir žengė į pusfinalį (2015 gegužės 29 d., penktadienis, 22:03 val.)„emobilus.lt“ ketvirtame kėlinyje palaužė „Akademiją“ bei žengė į pusfinalį (2015 birželio 01 d., pirmadienis, 22:45 val.)„Sporto Manija“ papildė savo trofėjų kolekciją „Laikinosios Sostinės“ Mažosios taurės auksu (2015 birželio 07 d., sekmadienis, 22:02 val.)Tritaškiai neišgelbėjo BK „Centre“ (2015 gegužės 07 d., ketvirtadienis, 23:23 val.)Kovoje iki paskutinių sekundžių stipresni buvo „Sporto Manijos“ krepšininkai (2015 gegužės 06 d., trečiadienis, 22:45 val.)Atkakliose aštunfinalio rungtynėse „Akademija“ palaužė „ICE“ komandą (2015 gegužės 27 d., trečiadienis, 22:52 val.)