BK Centre vs Sporto manija (28:141)„Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2015 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 gegužės 16 d., Šeštadienis, 14:15 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„BK Centre“ gavo skaudžią krepšinio pamoką nuo „Sporto Manijos“

2015 gegužės 16 d., Šeštadienis, 18:28 val., peržiūros: 1098

Gegužės 16-ąją dieną, šeštadienį, Kauno Kolegijos salėje įvyko „Laikinosios Sostinės“ Mažosios taurės A pogrupio akistata tarp namuose žaidusių „BK Centre“ krepšininkų ir „Sporto Manijos“ ekipos.

Jau pirmosiomis dvikovos minutėmis ėmė ryškėti „Sporto Manijos“ žaidėjų meistriškumo pranašumas ir atstumas tarp komandų ėmė itin sparčiai augti. Visiškai dominuodami aikštėje svečiai rungtynes pradėjo galingu spurtu 0:22 ir pademonstravo savo galią. Praėjus daugiau nei 6 minutėms, I.Ismir atidarė „BK Centre“ taškų sąskaitą, tačiau aikštės šeimininkų padėtis nuo to ženkliai nepagerėjo, o po šio dvitaškio „Sporto Manija“ surinko dar 13 taškų be atsako (8 iš jų pelnė P.Žalys) ir skirtumas tarp ekipų jau pirmajame kėlinyje tapo nepadorus (2:35). Ketvirčio finiše „BK Centre“ dar kartą pasižymėjo, bet sulaukė varžovų atsako ir po pirmųjų 10 minučių M.Vaškūno kariauna džiaugėsi 33 taškų persvara – 4:37.

Situacija praktiškai nesikeitė ir antrajame kėlinyje, kuriame toliau savo sąlygas diktavo „Sporto Manija“. Pirmajame kėlinyje net 12 kartų suklydę „BK Centre“, antrajame pagerino šį skaičių ir padovanojo priešininkams net 16 kamuolių. Nepaisant to aikštės surinko šiek tiek daugiau taškų, nei dvikovos starte, tačiau tai buvo menka paguoda, kadangi deficitas toliau itin dideliu tempu augo. P.Žalio ir M.Kvedaro duetas paskutinę pirmosios susitikimo pusės atkarpą baigė 15 taškų be atsako (6 pridėjo pirmasis, likusius 9 – antrasis) ir įpusėjus mačui skirtumas tarp komandų buvo daugiau nei akivaizdus – 10:68.

Po didžiosios pertraukos „Sporto Manija“ toliau tęsė egzekuciją ir jau kėlinio starte skėlė priešininkams dar vieną skaudų antausį. Svečių spurtą 0:12, po kurio skirtumas šoktelėjo iki 70 taškų (10:80), tritaškiu metimu nutraukė K.Abramtsov ir nutraukė savo ekipos tylą (13:80). Vis dėlto „BK Centre“ toliau ganėtinai prastai atakavo krepšį, suklydo dar 14 kartų ir niekaip negalėjo sustabdyti aukščiausia pavara į priekį judančių varžovų. Dar vienas galingas spurtas 0:22 (8 taškus pelnė R.Issak, 6 pridėjo R.Adžgauskas) padidino atstumą tarp komandų iki 89 taškų (13:102). Ketvirčio tiesiojoje „BK Centre“ pelnė 5 taškus be atsako (18:102), tačiau paskutinėmis minutėmis „Sporto Manija“ pridėjo dar 6 taškus ir po trijų kėlinių atitrūko jau 90 taškų skirtumu – 18:108.

Ketvirtasis kėlinys ypatingai nesiskyrė nuo praėjusių trijų. Aiškiai galima buvo atskirti kas yra plėšrūnas, o kas jo auka ir toliau „BK Centre“ krepšininkai buvo triuškinami. Nors šiame kėlinyje aikštelės šeimininkai surinko rekordinį taškų skaičių (10), bet į savąjį krepšį praleido 33 taškus ir vėl nesugebėjo varžovams mesti rimto iššūkio. Visiškai skirtingo kalibrų komandų akistata baigėsi itin neeiline ir nepadoriu skirtumu pasiekta „Sporto Manijos“ pergale. Galutinis rungtynių rezultatas – 28:141.

Modestas Vaškūnas („Sporto Manija“):

„Šiandien labai gerai gynėmės. Manau, kad nuo gynybos ir prasideda visos kitos pergalės.“

„BK Centre“ dvikovos nekomentavo.

„Sporto Manijos“ gretose smaginosi P.Žalys (49 tšk., 10 atk. k., 10 rez. p., 7 per. k., 63 naud. b.), D.Rinkūnas (24 tšk., 10 atk. k., 19 rez. p., 11 per. k., 50 naud. b.), R.Issak (24 tšk., 13 atk. k., 4 bl., 37 naud. b.), M.Kvedaras (24 tšk., 8 rez. p., 30 naud. b.), R.Adžgauskas (16 tšk., 8 per. k.), D.Bliudžius (2 tšk.) ir T.Ilčiukas (2 tšk.).

„BK Centre“ komandoje pasižymėjo K.Abramtsov (13 tšk.), D.Asharin (4 tšk.), I.Isaev (4 tšk.), L.Stankevičius (3 tšk.), E.Beržinskas (2 tšk., 10 atk. k.) ir N.Tagiev (2 tšk.).

„Laikinosios Sostinės“ Mažojoje taurėje „Sporto Manija“ pasiekė trečiąją pergalę iš tiek pat galimų ir tapo „A“ pogrupio nugalėtoja (3-0). „BK Centre“ padėtis visiškai priešinga – visos trys nesėkmės ir paskutinė vieta pogrupyje (0-3).

Kovoje iki paskutinių sekundžių stipresni buvo „Sporto Manijos“ krepšininkai (2015 gegužės 06 d., trečiadienis, 22:45 val.)Visas rungtynes priekyje žengusi „Sporto manija“ pasiekė finalą (2015 birželio 03 d., trečiadienis, 23:47 val.)„Sporto Manija“ nesunkiai perlipo „Vieningo Kauno“ barjerą (2015 gegužės 31 d., sekmadienis, 23:17 val.)„A komanda“ lengvai peržengė BK „Centre“ (2015 gegužės 09 d., šeštadienis, 17:11 val.)„Sporto Manija“ papildė savo trofėjų kolekciją „Laikinosios Sostinės“ Mažosios taurės auksu (2015 birželio 07 d., sekmadienis, 22:02 val.)Tritaškiai neišgelbėjo BK „Centre“ (2015 gegužės 07 d., ketvirtadienis, 23:23 val.)Sporto manija lengvai pasiekė antrąją pergalę. (2015 gegužės 11 d., pirmadienis, 23:16 val.)