Šilainiai vs UNO (93:83)„Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2015 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 gegužės 10 d., Sekmadienis, 20:00 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

„Šilainiai“ nesunkiai įveikė „UNO“

2015 gegužės 10 d., Sekmadienis, 22:14 val., peržiūros: 1522

Gegužės 10 dieną, 20:00 val., „Kauno Energijos“ sporto salėje, susitiko „Laikinosios sostinės“ Mažosios taurės 2015 komandos „Šilainiai“ (šeimininkai) ir „UNO“ (svečiai). Nors rungtynių pradžioje geriau atrodė „UNO“ žaidėjai, kurie vienu metu pirmavo net 9 taškais, tačiau dėl didelio pražangų kiekio jų veiksmai buvo gerokai apriboti, o po ilgosios pertraukos „Šilainiai“ sugebėjo parodyti ką sugeba. Šeimininkai spurtavo net 19:0 ir taip pasiekė solidų pranašumą. Likęs laikas tebuvo formalumas, skirtumas svyravo, bet „Šilainiai“ jautėsi užtikrintai ir pasiekė lengvą pergalę, rezultatu 93:83.

Rungtynių pirmosios minutės vyko gana lygiai, bet jau pirmojo kėlinuko metu „UNO“ komanda sugebėjo nutolti. Tačiau labiausiai augantį svečių pranašumą nulėmė ne patys žaidėjai, o varžovai, kurie tiesiog tragiškai atakavo nuo baudų metimo linijos, kol galiausiai skirtumas tarp komandų pasiekė 9 taškus. Nuo to momento „Šilainių“ puolimas atsigavo, žaidėjai pagaliau prisitaikė nuo baudų metimo linijos, o „UNO“ komanda labai greitai rinkosi pražangas. Prasidedant ilgajai pertraukai „Šilainiai“ jau buvo priekyje, tiesa, jų pranašumas siekė vos 2 taškelius 41:39.

Po ilgosios pertraukos „Šilainiai“ nusprendė nebejuokauti ir varžovus pribloškė galingų atakų lavina. Skirtumas augo žaibiškai, o šeimininkai nurimo tik tuomet kai pelnė net 19 taškų be atsako. Nuo to momento intrigos aikštelėje nebeliko ir abi komandos pastebimai atsipalaidavo. Ypač tai buvo juntama „Šilainių“ žaidime, nes krepšininkai dažnai patingėdavo sugrįžti į gynybą, o ir atakose buvo gausu broko. „UNO“ kelis kart priartėjo, bet pakeisti rungtynių eigos jie nesugebėjo. „Šlainiai“ artėjo užtikrintos pergalės, o rungtynių pabaigoje jų pranašumas ištirpo iki 10 taškų. Vis tik pergalė buvo tikrai lengva ir rungtynės baigėsi rezultatu 93:83.

Mindaugas Špokas („Šilainiai“):

„susirinkome į pirmas varžybas, tad šiandien tiesiog pažiūrėjome ko esame verti, o dabar gerinsim žaidimą ir tobulėsim“.

Šilainiai: Lukas Šukutis – 38 tšk. (10 atk. kam., 7 išpr. praž.), Mindaugas Špokas – 15 tšk. (10 atk. kam., 8 rezult. perd.), Ričardas Stirbys – 11 tšk. (10 atk. kam.)

UNO: Andrius Olberkis – 29 tšk., Gediminas Šuklevičius – 14 tšk. (5 rezult. perd.), Martynas Senkus – 13 tšk., Nedas Kundrotas – 12 tšk.

„emobilus.lt“ antroje rungtynių pusėje įveikė „UNO“ (2015 gegužės 08 d., penktadienis, 22:14 val.)„Šilainiai“ lengvai susitvarkė su BC „Ambi“ pasipriešinimu (2015 gegužės 21 d., ketvirtadienis, 22:06 val.)Dvikovoje be keitimų „Šilainiai“ nesunkiai įrodė savo pranašumą prieš „Senukus“ (2015 gegužės 17 d., sekmadienis, 22:02 val.)Po atkaklios kovos „Šilainiai“ įveikė „Restauratoriai & Hausa“ krepšininkus (2015 gegužės 26 d., antradienis, 21:02 val.)„Uno“ neprilygo „Vieningam Kaunui“ (2015 gegužės 27 d., trečiadienis, 20:47 val.)Pabaigoje su likimu žaidusios „Hidraulinės Sistemos“ prasibrovė į pusfinalį (2015 gegužės 31 d., sekmadienis, 23:21 val.)Ketvirtajame kėlinuke puikiai sužaidusi Uno ekipa šventė pergalę. (2015 gegužės 19 d., antradienis, 00:03 val.)Dvikovoje be keitimų „Emobilus.lt“ nukovė „Šilainius“ (2015 gegužės 24 d., sekmadienis, 22:55 val.)„UNO“ be didelių komplikacijų patiesė „Senukus“ (2015 gegužės 15 d., penktadienis, 00:20 val.)