Šilainiai vs Transalmis – icig.lt (85:65)„Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2014 » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2014 birželio 04 d., Trečiadienis, 20:00 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

„Šilainiai“ neturėjo vargo su „Transalmis ‒ icig.lt“

2014 birželio 04 d., Trečiadienis, 22:37 val., peržiūros: 1298

2014 metų birželio 4 dieną, „Laikinosios sostinės“ Mažosios taurės 2014 , atkrintamosiose rungtynėse, ketvirtfinalyje, Kauno Energijos sporto salėje susitiko "Šilainiai" (šeimininkai) ir „Transalmis ‒ icig.lt“ (svečiai). Rungtynėse pirmieji du kėliniai dar vyko taškas į tašką, tačiau antroje pusėje šeimininkai įjungė aukštesnę pavarą ir nesunkiai žengė į pusfinalį rezultatu – 85:65.

Pirmasis ketvirtis klostėsi taškas į tašką ir nė viena komanda nesugebėjo atitrūkti, tik ketvirčio pabaigoje šiek tiek nutolo "Šilainiai" – 21:15. Antrasis kėlinys prasidėjo komandoms tolaiu žaidžiant taškas į tašką – 25:21. Per kitas dvi minutes šeimininkai nutolo iki devynių taškų – 30:21. Kitos trys minutės nieko nepakeitė ir skirtumas tarp komandų išliko solidus – 37:29. Iki ketvirčio pabaigos skirtumas sumažėjo vienu tašku ir po dviejų kėlinių – 41:34.

Trečiasis kėlinys jau vyko dominuojant "Šilainių" komandai ir ji tik didino savo pranašumą – 55:40. Vėliau šiek tiek skirtumą sumažino svečiai, tačiau iki ketvirčio pabaigos "Šilainiai padidino skirtumą iki septyniolikos taškų – 62:45. Ketvirtame kėlinyje „Transalmis ‒ icig.lt“ dar bandė "kabintis" į rungtynes, tačiau topadaryti jiems varžovai neleido ir šeimininkai laimėjo rungtynes rezultatu – 85:65 ir žengė į pusfinalį.

Šilainiai: Edvinas Vaina – 25 tšk., Mantautas Patasius – 14 tšk., Giedrius Purauskas – 13 tšk. (7 rezult. perd.), Henrikas Paulauskas – 13 tšk., Tomas Žvaliauskas – 10 tšk. (8 rezult. perd.)

Transalmis – icig.lt: Vytis Bulkevičius – 20 tšk., Artiomas Marchockis – 13 tšk., Aurimas Kiveris – 12 tšk. (6 išpr. praž.), Mantas Karauskas – 11 tšk.

Paskutiniai komentarai (1 iš 1)

algelis2014 birželio 05 d., 00:29 val.
nieko nesuklydo statistas?Man tai truksta poros zmoniu ir keleta tasku...
„Šilainiai“ lengvai susitvarkė su „Green Death“ (2014 gegužės 27 d., antradienis, 23:10 val.)„DNC“tik rungtynių pabaigoje palaužė „Transalmis – icig.lt“ krepšininkus (2014 gegužės 24 d., šeštadienis, 00:36 val.)„Šilainiai“ nesunkiai įveikė BC „Ambi“ komandą. (2014 gegužės 20 d., antradienis, 00:12 val.)BK Centre neprilygo grupės lyderiais tapusiems „Transalmis – icig.lt“ (2014 gegužės 17 d., šeštadienis, 17:20 val.)„Šilainiai“ po atkaklios kovos palaužė Vilkijos „Ecowood ‒ Extradent“ penketuką (2014 gegužės 25 d., sekmadienis, 23:50 val.)Beveik visas rungtynes pirmavę „Šernų & Žaidimų bazės“ krepšininkai turėjo pavargti dėl pergalės (2014 gegužės 16 d., penktadienis, 22:28 val.)„Kaunas“ nusileido „Šilainių“ ekipai (2014 gegužės 14 d., trečiadienis, 23:40 val.)„Transalmis“ „Laikinosios sostinės“ turnyrą pradėjo pergale (2014 gegužės 10 d., šeštadienis, 11:34 val.)Ričardo Stirbio pergalingas metimas paskutinę sekundę atvedė „Šilainius“ į finalą (2014 birželio 08 d., sekmadienis, 22:27 val.)„Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė atiteko „Šernai & Žaidimų bazė“ krepšininkams (2014 birželio 16 d., pirmadienis, 22:20 val.)