Sporto manija – Imlitex vs Akademija (71:63)„Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2014 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 gegužės 26 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ A. Stulginskio pagrindinė mokykla, Partizanų g. 152, Kaunas, LT-50330

„Sporto manija – Imlitex“ palaužė „Akademiją“

2014 gegužės 26 d., Pirmadienis, 23:01 val., peržiūros: 1286

2014 gegužės 26 dieną, „Laikinosios sostinės“ Mažosios taurės 2014 , reguliariosiose rungtynėse (1 etapo), D pogrupyje susitiko „Sporto manija – Imlitex“ (šeimininkai) ir "Akademija" (svečiai). Pirmąjame kėlinyje šeimininkai užklupo svečius nepasiruošusius ir per pirmą ketvirtį susikrovė 16 taškų pranašumą – 29:13. Antrajame kėlinyje jau "Akademija" spurtavo ir po jo skirtumas aptirpo iki vienženklio – 43:34. Trečiasis kėlinys vyko labai nerezultatyviai, tačiau „Sporto manija – Imlitex“ padidino skirtumą dar dviem taškais – 55:44. Ketvirtame kėlinyje "Akademija" dar bandė "kabintis" į rungtynes, tačiau „Sporto manija – Imlitex“ tvirtai atlaikė visus bandymusir laimėjo rungtynes rezultatu – 71:63.

Rungtynės prasidėjo aktyvia šeimininkų gynyba ir spurtu 8:0, o tuomet pirmuosius taškus svečiams pelnė Marius Čeponis – 8:2. Dar dešimt taškų be atsako surinko „Sporto manija – Imlitex“ ir jie jau priekyje – 18:2. Po du taškus surinko komandos, o tuomet ir dar po penkis ir rezultatas – 25:9. Kėlinys užsibaigė tiek svečiams, tiek šeimininkams pelnius po keturis taškus ir po pirmų dešimties minučių šeimininkai buvo priekyje – 29:13.

Antrasis ketvirtis kiek geriau prasidėjo svečių komandai, kurie per pirmas dvi minutes sumažino atsilikimą iki dvylikos taškų – 31:19. Po tris taškus apsikeitė komandos ir skirtumas išliko nepakitęs. Atkarpą 9:0 laimėjo "Akademija" ir skirtumas ištirpo iki trijų taškų – 34:31. Kėlinį trimis tritaškiais užbaigė Mantas Kvedaras, o svečiai dar pelnė du taškus ir vieną baudos metimą tad po dviejų kėlinių – 43:34.

Trečiasis kėlinys prasidėjo labai nerezultatyviai, tad sužaidus keturias minutes šeimininkai išsaugojo turėtą pranašumą – 47:38. Atkarpą 6:2 laimėjo „Sporto manija – Imlitex“ ir padidino skirtumą iki trylikos – 53:40. Iki ketvirčio pabaigos "Akademija" sumažino atsilikimą dviem taškais ir po trijų kėlinių - 55:44.

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo penkiais šeimininkų ir dešimčia svečių taškų ir skirtumas greit aptirpo iki šešių taškų – 60:54. Per dar vieną minutę skirtumas padidėjo dar vienu tašku – 63:56. Po susistumdymo aikštelėje Arūnas Giedraitis buvo nubaustas technine pražanga, o susistumdymui nesiliovus ir diskvalifikacine. Vėliau jau „Sporto manija – Imlitex“ tik didino pranašumą ir likus dviems minutėms pirmavo penkiolikos taškų skirtumu – 71:56. Kėlinį septyniais taškais be atsako užbaigė svečiai ir galutinis rungtynių rezultatas – 71:63.

Sporto manija – Imlitex: Mantas Kvedaras – 15 tšk., Mantas Kudirka – 12 tšk., Deividas Rinkūnas – 11 tšk. (6 išpr. praž.), Žydrūnas Kaminskas – 10 tšk.

Akademija: Tadas Vasiliauskas – 17 tšk. (7 išpr. praž.), Marius Čeponis – 11 tšk. (7 rezult. perd.), Dainius Balkus – 10 tšk.

„Sporto Manija ‒ IMLITEX“ palaužė „Ryternos“ ekipą (2014 gegužės 14 d., trečiadienis, 21:38 val.)„Sporto manija – Imlitex“ pervažiavo penkiese susirinkusius Kauno „Rami“ (2014 gegužės 28 d., trečiadienis, 23:11 val.)„Sporto manija ‒ Imlitex“ gana nesunkiai susidorojo su „Restauratoriais“ (2014 gegužės 23 d., penktadienis, 23:53 val.)„Sporto Manija ‒ Imlitex“ rungtynių pabaigoje palaužė penkiese žaidusius „A. Sabonio KC ‒ Vytautas“ (2014 gegužės 30 d., penktadienis, 22:41 val.)Kauno „Rami“ neatsilaikė prieš „Akademiją“ (2014 gegužės 14 d., trečiadienis, 01:50 val.)„Baubilas & Granex“ po atkaklios kovos peržengė „Akademijos“ barjerą (2014 birželio 04 d., trečiadienis, 23:31 val.)„Laikinosios sostinės“ mažajame finale triumfavo „Sporto manija ‒ Imlitex“ (2014 birželio 16 d., pirmadienis, 19:49 val.)„Šernai & Žaidimų bazė“ po įtemptos kovos nugalėjo „Sporto manija – Imlitex“ (2014 birželio 04 d., trečiadienis, 22:44 val.)„Akademija“ pranoko „Restauratorius“ (2014 gegužės 20 d., antradienis, 00:29 val.)„Akademija“ lengvai susitvarkė su „Ryterna“ (2014 gegužės 28 d., trečiadienis, 20:14 val.)