Kauno oro uostas vs Baubilas & Granex (72:81)„Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2014 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 gegužės 26 d., Pirmadienis, 20:15 val. @ Lietuvos sveikatos mokslų universitetas, M. Jankaus g. 2, Kaunas, LT-50275

„Baubilas & Granex“ rungtynių pabaigoje palaužė „Kauno oro uostą“

2014 gegužės 26 d., Pirmadienis, 22:40 val., peržiūros: 1375

Gegužės 26 dieną LSMU sporto salėje įvyko "Laikinosios sostinės" Mažosios taurės 2014 rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai "Kauno oro uostas" priemė svečius "Baubilą & Granex". "Baubilas & Granex" buvo iškovojęs dvi pergales, o "Kauno oro uostas" turėjo vieną pergalę ir du pralaimėjimus.

Rungtynių pradžioje komandos žaidė nerezultatyviai. Sužaidus dvi minutes "Baubilas & Granex" pirmavo rezultatu 0:2. Netrukus "Baubilas & Granex" surengė spurtą, kurio metu svečiai pelnė 10 taškų be atsako (1:12). Prasidėjus antrai kėlinio pusei svečių persvara sumažėjo iki aštuonių taškų (4:12). Septintą minutę "Baubilas & Granex" pelnė keturis taškus be atsako (4:16). Per likusį laiką "Kauno oro uostas" sumažino varžovų persvarą iki devynių taškų (11:20).

Per pirmas dvi antro kėlinio minutes komandos apsikeitė taikliais dvitaškiais (13:22). Trečią minutę "Baubilas & Granex" padidino persvarą iki 11 taškų (13:24). Vėliau "Kauno oro uostas" pelnė šešis taškus be atsako (19:24). Likus keturioms minutėms iki kėlinio pabaigos komandas skyrė penki taškai (23:28). Vėliau komandos žaidė apylygiai. Devintą minutę komandas skyrė šeši taškai (31:37). Per likusį laiką be klaidų gynėsi "Kauno oro uostas", o penki pelnyti taškai leido sumažinti varžovų persvarą iki vieno taško (36:37).

Trečią kėlinį taikliu tolimu metimu pradėjo E.Pavalkis (39:37). Netrukus "Baubilas & Granex" pasivijo varžovus (39:39). Vėliau penkis taškus be atsako pelnė "Kauno oro uostas", o įpusėjus ketvirtai minutei "Baubilas & Granex" paprašė minutės pertraukėlės (44:39). Vėliau komandos žaidė apylygiai. "Baubilas & Granex" taškus rinko taikliais tolimais metimais. Likus dviems minutėms iki kėlinio pabaigos rezultatas buvo lygus (53:53). Kėlinio pabaigą šiek tiek geriau sužaidę svečiai įgijo trijų taškų persvarą (55:58).

Per pirmas tris ketvirto kėlinio minutes svečių persvara padidėjo iki aštuonių taškų (55:63). Vėliau komandos žaidė apylygiai. Įpusėjus kėliniui komandas skyrė šeši taškai (62:68). Prasidėjus antrai ketvirčio pusei du tolimus metimus pataikė "Baubilas & Granex" (62:74). Prasidėjus paskutinei rungtynių minutei "Kauno oro uostas" buvo priartėjęs prie varžovų iki keturių taškų (72:76), bet rungtynių pabaigą užtikrintai sužaidęs "Baubilas & Granex" laimėjo rungtynes (72:81).

R.Kabašinskas, "Baubilo & Granex" komandos kapitonas:

Šiandien bėgome ir viskas. Turėjome daug aukštaūgių, turėjome daug snaiperių. Aukštaūgiai nesužaidė, snaiperiai neįmetė, bet pavyko iškovoti pergalę.

Paklaustas, ar komanda stengėsi greitai žaisti, žaidėjas atsakė: "Nesistengėme mes nieko, šiaip žaidėme. Atėjo treneris girtas ir sutvarkė, laimėjome rungtynes :)."

Paklaustas, kas daugiausiai padėjo laimėti, žaidėjas atsakė: "Manau, aukšti žaidėjai. M.Nenartavičius atėjo pagaliau. Ir R.Musteikis pavarė..."

A.Stankevičius, "Kauno oro uosto" treneris:

Būtų buvę geriau, jei komanda nebūtų šventės turėjusi savaitgalį. Mūsų mažai susirinko, jegų pritrūko. Šiandien žaidėme neblogai. Gale rungtynių jėgų tik pritrūko po savaitgalio.

Paklaustas, kodėl buvo sezono uždarymas, jei dar šiandien komanda žaidžia rungtynes, treneris atsakė: "Dar vieną uždarymą darysime. :)"

Kauno oro uostas : Jonas Pacevičius – 20 tšk., Henrikas Butkus – 19 tšk. (13 atk. kam., 6 perimt. kam., 8 išpr. praž.), Paulius Amanaitis – 18 tšk. (5 rezult. perd.), Egidijus Pavalkis – 10 tšk.

Baubilas & Granex: Marius Nenartavičius – 19 tšk. (15 atk. kam., 5 rezult. perd., 6 išpr. praž.), Tomas Vaišvila – 16 tšk., Justinas Kalnutis – 13 tšk., Rokas Kabašinskas – 12 tšk.

„A. Sabonio KC – Vytautas“ išplėšė pergalę prieš „Kauno oro uostą“ (2014 gegužės 16 d., penktadienis, 00:02 val.)„Baubilas & Granex“ turėjo pripažinti „Fazer – Gardėsis“ ekipos pranašumą (2014 gegužės 27 d., antradienis, 22:10 val.)„Baubilas & Granex“ po atkaklios kovos peržengė „Akademijos“ barjerą (2014 birželio 04 d., trečiadienis, 23:31 val.)„Kauno Oro Uostas“ palaužė „Fazer ‒ Gardėsį“ (2014 gegužės 20 d., antradienis, 23:47 val.)Per pirmą kėlinį susikrautos persvaros „Baubilui & Granex“ užteko iki rungtynių pabaigos (2014 gegužės 23 d., penktadienis, 23:42 val.)Aukšto tempo rungtynėse, pergalę iškovojo „Baubilas & Granex“ (2014 gegužės 13 d., antradienis, 22:13 val.)Ričardo Stirbio pergalingas metimas paskutinę sekundę atvedė „Šilainius“ į finalą (2014 birželio 08 d., sekmadienis, 22:27 val.)„Kauno oro uostas“ subyrėjo 4 kėlinyje ir turėjo pripažinti „Sporto Manija ‒ Vaigora“ pranašumą (2014 gegužės 20 d., antradienis, 00:07 val.)„Laikinosios sostinės“ mažajame finale triumfavo „Sporto manija ‒ Imlitex“ (2014 birželio 16 d., pirmadienis, 19:49 val.)