Ryterna vs Restauratoriai (66:56)„Laikinosios sostinės“ Mažoji taurė 2014 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2014 gegužės 07 d., Trečiadienis, 18:30 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

Visas rungtynes pirmavusi „Ryterna“ šventė pergalę prieš „Restauratoriai“ komandą

2014 gegužės 07 d., Trečiadienis, 22:50 val., peržiūros: 991

Gegužės 7 dieną Kauno Energijos sporto salėje įvyko "Laikinosios sostinės" Mažosios taurės 2014 reguliariosios D pogrupio rungtynės tarp "Ryternos" (šeimininkai) ir "Restauratoriai" (svečiai) ekipų. Pirmame kėlinyje šeimininkai nuo pat pirmų minučių išsiveržė i priekį ir po kėlinio dėka puikaus puolimo bei gynybos buvo priekyje 19:4. Antrame kėlinyje svečiams pavyko atsitiesti ir sumažinti atsilikimą 32:26. Trečiame kėlinuke šeimininkai susigrąžino dviženklį pranašumą 53:39. Paskutiniame rungtynių ketvirtyje svečiai grėsmingiau priartėti prie varžovų nesugebėjo ir "Ryterna" šventė pergalę rezultatu 66:56.

Pirmuosius rungtynių taškus pelnė V. Ralesnikas ir svečiai pirmavo 2:0. Tada "Ryternos" ekipa laimėjo atkarpą 16:0 ir pirmavo 16:2. Per likusį kėlinio laiką šeimininkai pataikė tritaškį metimą, į kurį "Restauratoriai" sugebėjo atsakyti tik dvitašku metimu. Po pirmojo kėlinuko 19:4 pirmavo "Ryterna".

Antrojo ketvirčio pradžioje komandos žaidė gana apylygiai ir šeimininkų turima persvara beveik nesikeitė (28:14). Tada "Restauratoriai" laimėjo atkarpą 12:1 ir sumažino atsilikimą iki 3 taškų (26:23). Per likusį kėlinio laiką šeimininkai pelnė 3 taškus be varžovų atsako ir po kėlinio vis dar pirmavo 32:26.

Trečiojo kėlino pradžią geriau sužaidę šeimininkai, dėka spurto 7:0, susigąžino dviženklę persvarą ir pirmavo 39:26. Nors per likusį kėlinio laiką svečiams ir pavyko vėl sumažinti atsilikimą iki vienženklio (47:39), tačiau "Rytyernos" spurtas 6:0 leido jiems pirmauti 53:39.

Paskutiniojo ketvirčio pirmąją pusę komandos sužaidė apylygiai ir rezultatas buvo 61:49. Per likusį laiką, nors ir svečių ekipa sukūrė spurtą 7:0, tačiau dar labiau priartėti nesugebėjo ir turėjo pripažinti "Ryternos" pranašumą rezultatu 66:56.

Po rungtynių "Ryterna" treneris sakė: " Pergalę lėmė ilgesnis atsarginių žaidėjų suolelis. Iki galo išlaikėme tiesiog daugiau jėgų"

Ryterna: Paulius Lekečinskas – 14 tšk. (10 atk. kam.), Aurimas Miliūnas – 11 tšk., Nerijus Zikas – 9 tšk.

Restauratoriai: Jonas Snudaitis – 25 tšk., Juris Goštautas – 10 tšk., Karolis Čepanonis – 8 tšk.

„Akademija“ pranoko „Restauratorius“ (2014 gegužės 20 d., antradienis, 00:29 val.)„Sporto manija ‒ Imlitex“ gana nesunkiai susidorojo su „Restauratoriais“ (2014 gegužės 23 d., penktadienis, 23:53 val.)„Restauratoriai“ iškovojo nesunkią pergalę (2014 gegužės 11 d., sekmadienis, 16:21 val.)„Sporto Manija ‒ IMLITEX“ palaužė „Ryternos“ ekipą (2014 gegužės 14 d., trečiadienis, 21:38 val.)„Akademija“ lengvai susitvarkė su „Ryterna“ (2014 gegužės 28 d., trečiadienis, 20:14 val.)„Kauno rami“ neturėjo šansų prieš „Ryterna“ (2014 gegužės 21 d., trečiadienis, 21:43 val.)