Sporto manija vs Kauno autobusai & SK „Vertigo“ (101:86)„Laikinosios sostinės“ Didžioji taurė 2019 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 gegužės 14 d., Antradienis, 19:30 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

„Sporto manija“ netikėtai lengvai įveikė Kauno autobusai & SK „Vertigo“ krepšininkus

2019 gegužės 14 d., Antradienis, 21:52 val., peržiūros: 630

Gegužės 14 dieną, 19:30 val., Kauno Energijos sporto salėje, susitiko „Laikinosios sostinės“ Didžiosios taurės 2019 komandos „Sporto manija“ (šeimininkai) ir Kauno autobusai & SK „Vertigo“ (svečiai). Negausiai susirinkę „Sporto manijos“ krepšininkai užtikrintai pirmavo visų rungtynių metu ir netikėtai lengvai susitvarkė su Kauno autobusai & SK „Vertigo“ krepšininkais 101:86 (24:17, 32:22, 20:22, 25:25).

Jau rungtynių pradžioje „Sporto manija“ demonstravo puikų pataikymą ir išlaikė didelį intensyvumą gynyboje. Galima buvo pastebėti, kad Kauno autobusai & SK „Vertigo“ progas metimams susikuria daug sunkiau, tad ir jų rezultatyvumas nebuvo itin aukštas. Tuo tarpu „Sporto manija“ puolime nesutiko didelio pasipriešinimo ir dar iki ilgosios pertraukos susikrovė 20 taškų persvarą. Po dviejų kėlinukų „Sporto manija“ pirmavo rezultatu 56:39.

Po ilgosios pertraukos Kauno autobusai & SK „Vertigo“ buvo nusiteikę atsitiesti, bet komandai ilgą laiką nesisekė sumažinti atsilikimo. „Sporto manija“ turėjo labai trumpą suolą, tad rungtynių pabaigoje komanda kiek pritrūko jėgų ir turėjo problemų dėl pražangų. Tuo pasinaudoję Kauno autobusai & SK „Vertigo“ priartėjo, bet skirtumas vis tiek išliko didesnis nei 10 taškų, o paskutinėmis minutėmis „Sporto Manija“ išlaikė saugią distanciją ir pelnytai laimėjo rungtynes 101:86.

„Sporto manija“ be didesnio vargo įveikė „Kauno TPMC“ ir laimėjo didžiąją taurę (2019 gegužės 20 d., pirmadienis, 20:17 val.)Kauno autobusai & SK „Vertigo“ pasiekė triuškinamą pergalę (2019 gegužės 09 d., ketvirtadienis, 22:55 val.) Kauno autobusai & SK „Vertigo“ įveikė „Kauno TPMC“ ekipą (2019 gegužės 13 d., pirmadienis, 22:11 val.)„Piteris Penas“ turėjo pripažinti „Sporto manijos“ pranašumą (2019 gegužės 12 d., sekmadienis, 21:31 val.)