„Švyturio“ – Kauno krepšinio lyga

Kauno autobusai vs Kauno TPMC (84:82)„Laikinosios sostinės“ Didžioji taurė 2018 » Atkrintamosios rungtynės, Didysis finalas
2018 gegužės 28 d., Pirmadienis, 20:45 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

„Kauno autobusai“ triumfavo „Laikinosios sostinės“ Didžiojoje taurėje

2018 gegužės 28 d., Pirmadienis, 23:35 val., peržiūros: 1398

Pirmadienį, gegužės 28 dieną, A. Sabonio krepšinio centre įvyko „Laikinosios sostinės“, Didžiosios taurės 2018, Didžiojo finalo rungtynės tarp formalių aikštelės šeimininkų „Kauno autobusai“ bei svečių „Kauno TPMC“. Rungtynės buvo gana permainingos. Tai viena, tai kita komanda pirmavo, o rungtynių nugalėtojas sprendėsi paskutinėmis sekundėmis.

Rungtynes komandos pradėjo gana aktyviai ir nesusidūrė su didesniais sunkumais puolime. „Kauno autobusai“ savo puolimą traukė taikliais tolimais metimais. „Kauno TPMC“ taip pat pataikė kelis taiklius tolimus metimus, tačiau vėliau jų puolimas visiškai sustojo. Tuo netruko pasinaudoti aikštelės šeimininkai ir labai greitai pabėgo nuo savo varžovų bei skaičiavo jau dviženklį pranašumą. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 31:21. Antrąjį ketvirtį kiek geriau pradėjo svečiai, kurie sumažino savo atsilikimą iki keturių taškų. „Kauno autobusai“ pirmuosius taškus šiame kėlinyje pelnė sužaidus beveik keturias minutes. Vėliau komandos keitėsi sėkmingais išpuoliais ir skirtumas tarp komandų ženkliai nepakito. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 47:41.

Trečiąjį ketvirtį kur kas geriau pradėjo „Kauno TPMC“, kurie spurtavo 10:0 ir persvėrė rezultatą savo naudai. Tuomet tokį patį spurtą surezgė „Kauno autobusai“ ir atstatė „status quo“. Vėliau komandos žaidė gana apylygiai, taškas į tašką, tad skirtumas per daug nekito. Visgi, kėlinuko pabaigoje kur kas geriau atrodė svečių ekipa, kuri surengė dar vieną neblogą spurtą, kuris leido jiems perimti pirmaujančios komandos vardą. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo 62:68. Lemiamą ketvirtį, vėlgi, geriau pradėjo „Kauno TPMC“, kuri pelnė penkis taškus be atsako ir skaičiavo jau dviženklį pranašumą. Visgi, tuomet šaltą protą parodė aikštelės šeimininkai, kurie smeigė kelis taiklius tolimus metimus ir braukė savo atsilikimą jau tik iki minimalaus, o netrukus ir patys skaičiavo tokį patį pranašumą. Vėliau komandos žaidė išties inirtingai ir viskas sprendėsi paskutinėmis sekundėmis. Likus žaisti apie 40-imt sekundžių, rezultatas buvo lygus. T.Rakauskas prametė metimą iš po krepšio, bet laiku ir vietoje atsidūrė J.Ramanauskas, kuris pataikė netaiklų metimą ir išvedė komandą į priekį. Lemiama ataka priklausė „Kauno TPMC“ ekipai. L.Danielius sėkmingai prasiveržė pro varžovų gynybą, tačiau vėl – laiku ir vietoje atsidūrė J.Ramanauskas, kuris blokavo metimą ir taip leido triumfuoti savo komandai. Galutinis rungtynių rezultatas 84:82.

Audrius Juodelis („Kauno autobusai“):
“Labai sunku finale žaisti be duobių. Vis tiek ir priešininkai ir mes norime laimėti. Šiaip nepasikuklinsiu ir pasakysiu, kad mes pelnytai laimėjome. Nuosekliai žaidėme ir visas varžybas „Laikinosios sostinės“ turnyre laimėjom. Aš galvoju, kad buvome verti to. O finale būna ir sėkmė pasireiškia – paskutinis metimas į vieną ar į kitą pusę. Sveikiname priešininkus, davė gerą kovą“.

Panašios naujienos:
Pusfinalio seriją „Kauno autobusai“ pradėjo sudėtinga pergale (2018 gegužės 24 d., ketvirtadienis, 22:58 val.)Rezultatyviose rungtynėse „Kauno autobusai“ įveikė Raseinių SK „Julisą“ (2018 gegužės 14 d., pirmadienis, 22:59 val.)Taškų lenktynėse ‒ „Kauno autobusų“ pergalė (2018 gegužės 15 d., antradienis, 21:39 val.)„Kauno TPMC“ antroje rungtynių pusėje įveikė Raseinių SK „Julisą“ (2018 gegužės 23 d., trečiadienis, 22:13 val.)Gynybinio stiliaus rungtynėse ‒ „Kauno TPMC“ ekipos pergalė (2018 gegužės 16 d., trečiadienis, 22:12 val.)
© 2013 VšĮ "Įmonių sporto lyga". Visos teisės saugomos. Skelbiant svetainės informaciją, būtina KKL.lt nurodyti kaip šaltinį. Sukūrė: Netas.eu