Kauno TPMC vs Raseinių SK „Julisa“ (74:53)„Laikinosios sostinės“ Didžioji taurė 2018 » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2018 gegužės 23 d., Trečiadienis, 19:30 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Kauno TPMC“ antroje rungtynių pusėje įveikė Raseinių SK „Julisą“

2018 gegužės 23 d., Trečiadienis, 22:13 val., peržiūros: 797

Gegužės 23 dieną Kauno TPMC didžiojoje salėje įvyko „Laikinosios sostinės“ didžiosios taurės 2018 pusfinalio rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Kauno TPMC“ priemė svečius Raseinių SK „Julisą“.

Rungtynių pradžioje du iš eilės metimus pataikė Raseinių SK „Julisa“ (0:4). Įpusėjus ketvirtai minutei svečiai turėjo septynių taškų persvarą (3:10). Šeštą minutę komandas vis dar skyrė septyni taškai (7:14). Tada tris iš eilės tritaškius pataikė „Kauno TPMC“ (16:14). Kėlinio pabaigoje komandos žaidė lygiai, o „Kauno TPMC“ išlaikė trapią dviejų taškų persvarą (19:17).

Prasidėjus antram kėliniui Raseinių SK „Julisa“ rezultatą išlygino (19:19). Trečią minutę rezultatas buvo lygus (22:22). Vėliau komandos žaidė taškas į tašką. Įpusėjus kėliniui komandas skyrė vienas taškas (25:26), o antro kėlinio pabaigoje komandas skyrė taip pat vienas taškas (33:34). Kėliniui baigiantis taiklus Raseinių SK „Julisos“ tritaškis padidino svečių persvarą iki keturių taškų (33:37).

Trečio kėlinio pradžioje penkis taškus be atsako pelnė „Kauno TPMC“ (38:37). Sužaidus keturias minutes pirmą dvitaškį pelnė Raseinių SK „Julisa“ (38:39). Po šio metimo svečių puolimas visiškai užstrigo, o tuo pasinaudoję „Kauno TPMC“ pamažu didino persvarą. Sužaidus tris kėlinius komandas skyrė 12 taškų (51:39).

Per pirmas dvi ketvirto kėlinio minutes komandos apsikeitė taikliais metimais (53:41). Įpusėjus ketvirtai minutei komandas skyrė 11 taškų (56:45). Vėliau septynis taškus be atsako pelnė „Kauno TPMC“ (63:45). Paskutinėmis rungtynių minutėmis solidžią persvarą išlaikė „Kauno TPMC“ ir įveikė varžovus rezultatu 74:53. „Kauno TPMC“ žais „Laikinosios sostinės“ taurės finale, o Raseinių SK „Julisa“ dėl trečios vietos.

„Kauno TPMC“ treneris A. Žadeikis: „Antroje rungtynių pusėje žaidėjai pradėjo žaisti komandiškai, todėl pavyko atitrūkti nuo varžovų. Trūko susižaidimo. Buvo žaidėjų, kurie rungtynėse mūsų komandoje žaidė pirmą kartą. Antroje rungtynių pusėje įsižaidus, išprakaitavus, nauji žaidėjai pasijungė puikiai į komandos žaidimą ir atliko tą darbą kurį reikėjo atlikti.“

Rezultatyviose rungtynėse „Kauno autobusai“ įveikė Raseinių SK „Julisą“ (2018 gegužės 14 d., pirmadienis, 22:59 val.)Tik po atkaklios Raseinių SK ‒ „Julisa“ įveikė „Sporto maniją“ (2018 gegužės 21 d., pirmadienis, 21:44 val.)„Kauno autobusai“ triumfavo „Laikinosios sostinės“ Didžiojoje taurėje (2018 gegužės 28 d., pirmadienis, 23:35 val.)Gynybinio stiliaus rungtynėse ‒ „Kauno TPMC“ ekipos pergalė (2018 gegužės 16 d., trečiadienis, 22:12 val.)Raseinių SK „Julisa“ iškovojo „Laikinosios sostinės“, Didžiosios taurės bronzą (2018 gegužės 28 d., pirmadienis, 21:08 val.)