Omega vs Kauno autobusai (110:120)„Laikinosios sostinės“ Didžioji taurė 2015 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 gegužės 14 d., Ketvirtadienis, 19:00 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Lenktynėse dėl taškų pranašesni buvo „Kauno autobusai“ ekipa

2015 gegužės 14 d., Ketvirtadienis, 23:57 val., peržiūros: 947

Ketvirtadienio vakarą A.Sabonio krepšinio centre įvyko „Laikinosios sostinės“ Didžiosios taurės rungtynės, kuriose susitiko „Omega“ (šeimininkai) ir „Kauno autobusai“ (svečiai). Nup pat pirmųjų minučių tarp ekipų vyko greitas krepšinis, labiau dominavo puolimas nei gynyba. Pirmajame kėlinyje susikrovę pranašumą „Kauno autobusai“ išsaugojo iki rungtynių pabaigos ir laimėjo taškų maratoną, rezultatu – 110:120.

Run gtynėms prasidėjus „Kauno autobusai“ nieko nelaukę pradėjo regzti rezultatyvias atakas viena po kitos ir per keletą minučių susikrovė dviženklį pranašumą ( 5:15). „Omega“ ekipai toliau sunkiai sekėsi pramušti kietą svečių gynybą, o tuo pasinaudoję „Kauno autobusai“ toliau didino pranašumą ( 8:26). Kėlinukui einant į pabaigą aikštelės šeimininkų puolimas atsigavo, tačiau to buvo maža. „Kauno autobusai“ išsaugojo susikrautą pranašumą – 17:36.

Antrąjį ketvirtį „Omega“ pradėjo užtikrinčiau ir varžovų pranašumas ėmė ataka po atakos tirpti ( 24:38). Vis dėlto, „Kauno autobusai“ atsakydavo rezultatyviomis atakomis į varžovų atakas ir taip išlaikė turėtą pranašumą ( 39:57). Toliau komandos labiau buvo susikoncentravusios į puolimą nei į gynybą. Taškų lenktynėse kėlinuko pabaigoje buvo pranašesni „Omega“, kurie prieš ilgąją pertrauką sušvelnino skirtumą iki 13 taškų – 56:69.

Trečiajam ketvirčiui prasidėjus „Omega“ toliau demonstravo kovingumą ir tolimų metimų dėka sušvelnino skirtumą iki 7 taškų ( 69:79). Šarūnas Vasiliauskas individualiais veiksmais leido „Kauno autobusai“ ekipai susigrąžinti dviženklį pranašumą ( 75:88). Likus žaisti mažiau nei dvi minutes „Omega“ surengė spurtą 7:0, kur pranašumas ištirpo iki 6 taškų – 82:88.

Paskutiniame ketvirtyje „Kauno autobusai“ suaktyvino savo gynybą ir T.Čerkunovo pelnytas 100 – tasis taškas leido svečiams įgyti 16 taškų pranašumą ( 84:100). Toliau komandos nestabdė apsukų ir rinko vieną tašką po kito. Kėlinuko pabaigoje , kai jau atrodė viskas, „Omega“ žaidėjai nenuleido rankų ir toliau spaudė varžovus po visą aikštelę. Kovingumo dėka, per likusias minutes šeimininkams pavyko sumažinti skirtumą iki 10 taškų. Vis dėlto, šiame susitikime pergalę šventė „Kauno autobusai“ , rezultatu – 110:120.

„Kauno autobusai“ ekipai tai buvo pirmoji pergalė, o „Omega“ patyrė pirmąją nesėkmę.

Po laimėtų rungtynių „Kauno autobusai“ ekipos treneris, A.Juodelis, teigė:“ Kai turėjome 19 taškų po pirmo kėlinuko, komanda užsimigdė. Varžovai yra pataikantys, bet problema, kad jie neturėjo aukštų žmonių. Mes po pirmo kėlinio su 19 taškų, jau atrodė, kad lengvai viskas gausis. Paskui žaidimas be gynybos vyko. Ketvirtame kėlinyke susiemėme į rankas ir padidinom pranašumą. Kas daugiau sumetė šiandien, tas ir laimėjo.“

Omega: Evaldas Dainys – 38 tšk. (12 atk. kam., 7 rezult. perd., 6 išpr. praž.), Arūnas Sakalauskas – 22 tšk., Povilas Liesis – 21 tšk., Paulius Danisevičius – 13 tšk. (8 rezult. perd.)

Kauno autobusai: Šarūnas Vasiliauskas – 28 tšk. (10 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Rolandas Rutkauskas – 26 tšk. (15 atk. kam., 7 išpr. praž.), Tomas Rakauskas – 16 tšk., Tomas Čerkunovas – 15 tšk. (16 atk. kam.), Deividas Sabeckis – 15 tšk. (7 rezult. perd.), Jonas Ročka – 13 tšk.

„Kauno Autobusai“ nesunkiai įveikė „Kauno SRC“ krepšininkus (2015 gegužės 17 d., sekmadienis, 23:23 val.)Trečią kėlinį galingai pradėjusi „Banga“ užtikrintai žengė į pusfinalį (2015 birželio 01 d., pirmadienis, 22:38 val.)„Omega“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Baubilas“ (2015 gegužės 22 d., penktadienis, 21:18 val.)Intriguojančio žanro rungtynėse pergalę išplėšė „Omega“ (2015 gegužės 26 d., antradienis, 22:32 val.)„Kauno autobusai“ įveikė „Panemunę“ ir kovos dėl „Laikinosios sostinės“ Didžiosios taurės (2015 birželio 07 d., sekmadienis, 21:54 val.)Reto atkaklumo kovoje, pareikalavusioje pratęsimo, dar vieną trofėjų į viršų kėlė „Sporto manija“ (2015 birželio 09 d., antradienis, 00:18 val.)