Omega vs Baubilas (121:92)„Laikinosios sostinės“ Didžioji taurė 2015 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 gegužės 22 d., Penktadienis, 18:15 val. @ Ringaudų pradinė mokykla, Gėlių g. 2, Ringaudai, Kauno raj., LT-53332

„Omega“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Baubilas“

2015 gegužės 22 d., Penktadienis, 21:18 val., peržiūros: 1066

Penktadienį Ringaudų vidurinės mokyklos sporto salėje įvyko Didžiosios taurės rungtynės, kuriose susitiko „Omega“ ( šeimininkai) ir „Baubilas“ (svečiai). Pirmoje rungtynių pusėje pranašesni buvo „Baubilas“ ekipa, tačiau antrojoje pusėje „Omega“ ekipai atsirišo krepšys ir pražudė varžovus įspūdingai mesdami tritaškius metimus. „Omega“ iškovojo triuškinančią pergalę, rezultatu – 121:92.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo „Baubilas“ ekipa, kuri įgijo 5 taškų pranašumą ( 6:11). Juozo Petkaus pastangomis „Omega“ ekipai pavyko išlyginti rezultatą ( 13:13). Likus žaisti apie tris minutes šeimininkų puolimas ir gynyba subyrėjo, o tuo pasinaudoję svečiai sugebėjo laimėti atkarpą 8:0 , kur įgijo 8 taškų pranašumą – 13:21.

Antrajame ketvirtyje „Baubilas“ toliau nestabdė apsukų ir pranašumas išaugo iki 14 taškų ( 13:27). Po minutės pertraukėlės šeimininkų puolimas atsigavo ir pavyko sušvelninti skirtumą iki 10 taškų, o dar po keletos minučių ir iki 5 taškų ( 37:42). „Omega“ kėlinuko pabaigoje pataikė du svarbius tritaškius metimus ir sugebėjo įgyti 1 taško pranašumą. Paskutinėmis sekundėmis „Baubilas“ persvėrė rezultatą į savas rankas – 47:49.

Trečiajam ketvirčiui prasidėjus „Omega“ tiesiog buvo nesustabdomi mesdami iš tritaškių metimų ir per keletą minučių įgijo 10 taškų pranašumą ( 68:58). „Baubilas“ ekipai vis pavykdavo priartėti prie varžovų, tačiau šeimininkai taikliais metimais atstatydavo pranašumą ( 78:69). LIkus žaisti apie dvi minutes „Omega“ laimėjo sausa atkarpa 5:0 ir padidino pranašumą iki 14 taškų – 83:69.

Pasktuniame ketvirtyje „Baubilas“ toliau nerado priešnuodžių prieš tritaškius metimus, o Paulius Danisevičius smeigė 4 tolimus metimus paeiliui ir pranašumas išaugo iki 27 taškų ( 106:79). Per likusį laiką „Baubilas“ nesukūrė stebuklo,o „Omega“ toliau didino savo pranašumą. „Omega“ iškovojo triuškinančią pergalę, rezultatu 121:92.

Po laimėtų rungtynių „Omega“ ekipos treneris, R.Kasperavičius, teigė:“ Džiaugiamės, kad iškovojo pergalę be trenerio. Pirmadienį grįš treneris ir toliau tikimės pergalių.“

Omega: Paulius Danisevičius – 30 tšk. (7 rezult. perd.), Evaldas Dainys – 23 tšk. (8 rezult. perd.), Ignas Fiodorovas – 21 tšk. (8 rezult. perd., 5 perimt. kam.), Juozas Petkus – 18 tšk., Povilas Liesis – 13 tšk., Deividas Valatkevičius – 13 tšk.

Baubilas: Ernestas Serkevičius – 29 tšk. (14 atk. kam., 7 rezult. perd., 7 išpr. praž.), Andrius Čibiras – 21 tšk., Algirdas Janonis – 15 tšk. (5 rezult. perd.), Gediminas Kemzūra – 14 tšk. (10 atk. kam., 5 išpr. praž.), Lukas Jasevičius – 13 tšk. (18 atk. kam.)

Taškų lenktynėse „Kauno SRC“ išplėšė pratęsimą, kuriame susidorojo su „Baubilu“ (2015 gegužės 24 d., sekmadienis, 18:34 val.)Trečią kėlinį galingai pradėjusi „Banga“ užtikrintai žengė į pusfinalį (2015 birželio 01 d., pirmadienis, 22:38 val.)Intriguojančio žanro rungtynėse pergalę išplėšė „Omega“ (2015 gegužės 26 d., antradienis, 22:32 val.)Lenktynėse dėl taškų pranašesni buvo „Kauno autobusai“ ekipa (2015 gegužės 14 d., ketvirtadienis, 23:57 val.)