Banga vs Panemunė (78:89)„Laikinosios sostinės“ Didžioji taurė 2015 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 gegužės 21 d., Ketvirtadienis, 21:00 val. @ Vytauto Didžiojo universiteto sporto centras, Draugystės g. 19, Kaunas, LT-51230

„Panemunė“ tik po atkaklios kovos įveikė „Bangą“

2015 gegužės 22 d., Penktadienis, 00:11 val., peržiūros: 1165

2015 m. gegužės 21 d. įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio lygos „Laikinosios sostinės 2015“ Didžiosios taurės rungtynės, kuriose susitiko „Banga“ (šeimininkai) ir „Panemunė“ (svečiai). Visų rungtynių metu vyko labai atkakli kova visose krepšinio aikštelės dalyse, tačiau antrojo kėlinio viduryje iniciatyvą paėmę į savo rankas „Panemunės“ ekipos žaidėjai iškovojo pergalę rezultatu 78:89 (23:25, 17:22, 21:24, 17:18).

Rungtynes kur kas geriau pradėjo „Bangos“ ekipa, kuri per pirmąsias dvi rungtynių minutes sugebėjo išsiveržti į priekį 6:0. Vis dėlto, lyg po šalto dušo atsigavę „Panemunės“ ekipos žaidėjai surengė spurtą 11:0 ir išsiveržė į priekį 5 taškų skirtumu (6:11). Pirmajame kėlinyje didesnio pranašumo įgyti nei vienai ekipai nepavyko ir po pirmųjų 10 rungtynių minučių „Panemunė“ pirmavo rezultatu 23:25.

Antrąjį ketvirtį dar vienu spurtu 6:0 pradėjo „Bangos“ ekipa ir sugebėjo įgyti 4 taškų pranašumą (29:25). Svečiai nei neketino pasiduoti ir sėkmingai gindamiesi bei sumaniai ir efektyviai regzdami atakas, sugebėjo perimti inicatyvą į savo rankas ir įpusėjus rungtynėms pirmauti 7 taškų skirtumu (40:47).

Po ilgosios pertraukos iniciatyva ir toliau priklausė „Panemunei“, kuri įpusėjus trečiajame ketvirčiui buvo įgijusi net 17 taškų pranašumą (51:68). Šeimininkai neketino lengvai pasiduoti ir besibaigiant ketvirčiui, sumažino savo atsilikimą iki 10 taškų (61:71).

Ketvirtojo kelinio viduryje „Banga“ sugebėjo sumažinti skirtumą iki vienženklio (75:80), tačiau dar labiau sumažinti skirtumo „Panemunės“ ekipos žaidėjai nebeleido ir iškovojo pergalę rezultatu 78:89.

„Panemunės“ ekipos atstovas spaudai po rungtynių kalbėjo: „Džiaugiamės iškovota pergale, kurios pagrindinė priežastis – naujo gero žaidėjo, Deivido Plerpos, įsigijimas. Jis sužaidė labai geras rungtynes ir padėjo iškovoti pergalę. Pabaigoje varžovai buvo šiek tiek sumažinę skirtumą, kadangi jų suolelis ilgesnis ir turėjo daugiau jėgų.“

„Banga“: Mindaugas Kalvelis – 17 tšk. (10 atk. kam.), Karolis Babkauskas – 17 tšk., Paulius Morkeliūnas – 14 tšk. (5 rezult. perd., 7 išpr. praž.)

„Panemunė“: Matas Lisajevičius – 27 tšk., Giedrius Kurtinaitis – 20 tšk. (5 rezult. perd., 5 išpr. praž.), Arūnas Rimas – 12 tšk. (11 atk. kam.), Deividas Stankevičius – 12 tšk., Tomas Milinskas – 10 tšk. (10 atk. kam., 5 išpr. praž.)

Permainingoje kovoje „Panemunė“ įveikė „Kauno SRC“ (2015 birželio 01 d., pirmadienis, 23:44 val.)Po itin atkaklios kovos „Laikinosios Sostinės“ Didžiosios taurės bronza atiteko „Bangai“ (2015 birželio 09 d., antradienis, 00:02 val.)Tritaškius pagirtinai metusi „Panemunė“ pasiekė užtikrintą pergalę (2015 gegužės 18 d., pirmadienis, 22:33 val.)„Kauno autobusai“ įveikė „Panemunę“ ir kovos dėl „Laikinosios sostinės“ Didžiosios taurės (2015 birželio 07 d., sekmadienis, 21:54 val.)Ketvirtą kėlinį užtikrinčiau sužaidusi „Banga“ pasiekė sunkią pergalę (2015 gegužės 22 d., penktadienis, 23:05 val.)Trečią kėlinį galingai pradėjusi „Banga“ užtikrintai žengė į pusfinalį (2015 birželio 01 d., pirmadienis, 22:38 val.)Įtemptame ir emocingame pusfinalyje pergale džiaugėsi „Sporto Manija“ (2015 birželio 02 d., antradienis, 22:44 val.)Beveik visas rungtynes atsilikinėjusi „Sporto manija“ rungtynių pabaigoje atėmė pergalę iš „Panemunės“ (2015 gegužės 25 d., pirmadienis, 22:22 val.)Puikiai spurtavusi trečiajame kėlinyje Sporto manija iškovojo pergalę. (2015 gegužės 28 d., ketvirtadienis, 00:13 val.)