Panemunė vs Sporto manija (88:93)„Laikinosios sostinės“ Didžioji taurė 2015 » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2015 gegužės 25 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ A. Sabonio krepšinio centras (II salė), Pašilės g. 41, Kaunas, LT-51358

Beveik visas rungtynes atsilikinėjusi „Sporto manija“ rungtynių pabaigoje atėmė pergalę iš „Panemunės“

2015 gegužės 25 d., Pirmadienis, 22:22 val., peržiūros: 1456

Pirmadienį, gegužės 25 dieną, A. Sabonio KC įvyko „Švyturio“ – Kauno krepšinio lygos, „Laikinosios sostinės“ Didžiosios taurės 2015 B pogrupio rungtynės, tarp vietos „Panemunės“ ir svečių „Sporto manijos“ ekipų. Susitikimo pradžioje abi komandos žaidė labai panašiai, tačiau vėliau spurtavę aikštės šeimininkai atitrūko nuo priešininkų. Vis tik, „Sporto manija“ varžovams pernelyg toli pabėgti neleido ir ilgai netrukus juos pasivijo. Nepaisant to „Panemunė“ ir vėl susigrąžino iniciatyvą į savo rankas ir laikė ją beveik visą laiką, tačiau ketvirto kėlinuko pabaigoje svečiai persvėrė rezultatą savo naudai ir pranašumą išlaikė iki pat finalinės sirenos. 88:93 (20:11, 21:28, 27:25, 20:29).

Rungtynių pradžioje abi komandos žaidė praktiškai identiškai ir viena po kitos keitėsi rezultatyviais išpuoliais. Po vieno sėkmingiau sužaisto epizodo „Sporto manija“ šiek tiek atitrūko, tačiau iškart po to sekė aikštės šeimininkų spurtas, kuris tęsėsi iki pat pirmojo kėlinuko pabaigos ir kurio metu „Panemunė“ pelnė dešimt taškų be jokio atsako bei įgijo devynių taškų persvarą. 20:11.

Antrasis ketvirtis prasidėjo ir vėl praktiškai lygiu abiejų komandų žaidimu, tačiau kiek vėliau dviženklį pranašumą įgijo „Panemunė“. Vis tik, kovingoji „Sporto manija“ nesiruošė taip lengvai nusileisti priešininkams ir surengę spurtą 0:14 perėmė iniciatyvą į savo rankas bei įgijo dviejų taškų pranašumą. Per likusį laiką iki ilgosios pertraukos pradžios laiku atsibudę aikštės šeimininkai sugebėjo susigrąžinti trapų dviejų taškų pranašumą. 41:39.

Po ilgosios pertraukos „Panemunės“ krepšininkai ir vėl atitolo, tačiau neilgam, nes čia pat skirtumą tarp komandų panaikino ir rezultatą išlygino toliašaudė „Sporto manijos“ artilerija. Kiek vėliau žaidimas klostėsi apylygiai, tačiau vienu žingsneliu priekyje vis buvo šeimininkai, ko pasekoje po trijų kėlinukų aikštės šeimininkų krepšininkai turėjo nedidelį keturių taškų pranašumą. 68:64.

Paskutinės ir lemiamos rungtynių dalies pradžioje kiek geriau startavę aikštės šeimininkai sugebėjo padidinti skirtumą tarp komandų iki šešių taškų, tačiau ties čia jų pirmavimas ir baigėsi, nes kiek vėliau spurtą 0:8 surengę „Sporto manijos“ krepšininkai perėmė iniciatyvą. „Panemunės“ žaidėjai dar bandė vytis priešininus, tačiau šie tvirtai laikėsi įgytos persvaros, ko pasekoje užtikrintai sužaidė likusį laiką bei pasiekė pergalę rezultatu 88:93.

Po pergalės Modestas Vaškūnas kalbėjo: „Pergalę iškovoti padėjo komandos suolelio ilgumas, galbūt mes turėjome daugiau lygiaverčių keitimų ir visą laiką laikėmės stabilios formos, na, o pas juos vienas buvo ir traumelę gavęs ir šiaip, manau, kad nuovargis atsiliepė“.

„Panemunė“: Matas Lisajevičius – 28 tšk. (5 rezult. perd., 5 perimt. kam., 5 išpr. praž.), Giedrius Kurtinaitis – 15 tšk., Tomas Milinskas – 14 tšk., Adomas Drungilas – 11 tšk. (17 atk. kam., 5 išpr. praž.), Tadas Padegimas – 11 tšk.

„Sporto manija“: Martynas Linkevičius – 18 tšk. (13 atk. kam., 7 rezult. perd., 8 išpr. praž.), Vaidas Trepočka – 17 tšk., Deividas Rinkūnas – 14 tšk. (6 rezult. perd.), Matas Sapiega – 14 tšk. (8 rezult. perd.), Paulius Parachomikas – 13 tšk. (12 atk. kam.)

„Sporto Manija“ pasiekė triuškinamą pergalę (2015 gegužės 17 d., sekmadienis, 23:29 val.)Puikiai spurtavusi trečiajame kėlinyje Sporto manija iškovojo pergalę. (2015 gegužės 28 d., ketvirtadienis, 00:13 val.)Įtemptame ir emocingame pusfinalyje pergale džiaugėsi „Sporto Manija“ (2015 birželio 02 d., antradienis, 22:44 val.)Permainingoje kovoje „Panemunė“ įveikė „Kauno SRC“ (2015 birželio 01 d., pirmadienis, 23:44 val.)Reto atkaklumo kovoje, pareikalavusioje pratęsimo, dar vieną trofėjų į viršų kėlė „Sporto manija“ (2015 birželio 09 d., antradienis, 00:18 val.)Tritaškius pagirtinai metusi „Panemunė“ pasiekė užtikrintą pergalę (2015 gegužės 18 d., pirmadienis, 22:33 val.)Po itin atkaklios kovos „Laikinosios Sostinės“ Didžiosios taurės bronza atiteko „Bangai“ (2015 birželio 09 d., antradienis, 00:02 val.)„Kauno autobusai“ įveikė „Panemunę“ ir kovos dėl „Laikinosios sostinės“ Didžiosios taurės (2015 birželio 07 d., sekmadienis, 21:54 val.)„Panemunė“ tik po atkaklios kovos įveikė „Bangą“ (2015 gegužės 22 d., penktadienis, 00:11 val.)